Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Folk nima ve? nobenga spo?tovanja..enkrat bom tud js konkretno fasu ?iv?nga, ampak na sre?o ne dons in niti ?e ne letos -_-

 

a je treba koga nabunkat? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nemor? vrjetn, nekomu ho?e? naredit uslugo pa dobi? no? u hrbet :blink:

 

Dobrota je sirota. jaz ne vem kako imajo ljudje obraz s tujimi oz sposojenimi zadevami pa naj bo to borma?ina al pa v Slivkinem primeru prikola, delat kot svinja z mehom. in kar vidim tak profil, potem te opere da se celo ti po?uti? krivega. Jbemti?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf,..me ?e dolg ni blo v tej temi a ne? ;)

 

Enostavno ne razumem folka,..resni?no,..in ko ?e mislm, da me n? ve? ne more ?okirat,..ugotovim, da sem pa nekje globoko globoko v podzavesti ?e vedno naivna...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enostavno ne razumem folka,..resni?no,..in ko ?e mislm, da me n? ve? ne more ?okirat,..ugotovim, da sem pa nekje globoko globoko v podzavesti ?e vedno naivna...

 

Hja, ve?, pravijo, da je Previdnost mati Modrosti. Ker pa o?eta nikjer ne omenjajo, o?itno tudi Previdnost ni bila vedno previdna. In potem se ti "?udi?", ?e te kdaj kaj preseneti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ve?, pravijo, da je Previdnost mati Modrosti. Ker pa o?eta nikjer ne omenjajo, o?itno tudi Previdnost ni bila vedno previdna. In potem se ti "?udi?", ?e te kdaj kaj preseneti...

 

 

Ma ni problem v tem, da me kdaj kaj :D Ampak da to uspe vedno enim in istim ljudem,..in to ne v pozitivnem smislu,..

 

OK,..?e dobro premislm potem presene?am sama sebe, ker sem kljub vsemu ?e vedno naivna...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka v podobnih primerih zahtevam, da mi pustijo 100? ali ve? (odvisno od stroja) kavcije, potem se pa naprej dogovarjamo glede izposoje. Kak?en si kar raje premisli :)

 

Aha, ja, seveda. In potem pride mimo kak?na dav?na in smo tam... In pri takih modelih hitro dobi? koga, ki te prijavi.

 

Posodil sem pa? sosedu, ker tu naokoli imajo prikolice v glavnem za traktorske priklju?ke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto je bla v Lj taka gu?va, da se do kuhan?ka sploh ni dalo prit razen, ?e si se mal komol?il. Jaz v Lj ?e v ?ivljenju nisem videl tolk ljudi kot v soboto - kongresni trg je bil nabito poln, ob ljubljanci in okol pre?erca tudi... ?e na Ljubljanici je bil tak promet, kot v Benetkah - sploh nisem vedel, da je tolk registriranih plovil - noro ?ist.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto je bla v Lj taka gu?va, da se do kuhan?ka sploh ni dalo prit razen, ?e si se mal komol?il. Jaz v Lj ?e v ?ivljenju nisem videl tolk ljudi kot v soboto - kongresni trg je bil nabito poln, ob ljubljanci in okol pre?erca tudi... ?e na Ljubljanici je bil tak promet, kot v Benetkah - sploh nisem vedel, da je tolk registriranih plovil - noro ?ist.

 

Pridi dol, ni nbenga....ladje privezane, sonce......:):P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaoooo, ne vem kdo se mi smili bol, al pes, al moja mazda.. Dans sem na poti iz sarajeva zbil psa in moram priznat, da me je sezulo!!! Ne znam opisat ob?utka kak je ko nekaj umre!! Pa ?eprav ni bla moja krivda.. Grozno :(

 

Zdaj psu ?al ne morem ve? pomagat, avto pa moram ?imprej zrihtat. A mogo?e kdo ve ?e rabi? za uveljavljanje zavarovanja za divjad in doma?e ?ivali met policijski zapisnik? Ker po pravici povedano se mi ni dalo dol ?e s tistimi policaji ukvarjat!! Sem jih ?e na poti dol moral enkrat "podmazat" zarad radarja.. Sicer sem na meji mal cvikal, sam se k sre?i ni noben zapi?u..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaoooo, ne vem kdo se mi smili bol, al pes, al moja mazda.. Dans sem na poti iz sarajeva zbil psa in moram priznat, da me je sezulo!!! Ne znam opisat ob?utka kak je ko nekaj umre!! Pa ?eprav ni bla moja krivda.. Grozno :(

 

Zdaj psu ?al ne morem ve? pomagat, avto pa moram ?imprej zrihtat. A mogo?e kdo ve ?e rabi? za uveljavljanje zavarovanja za divjad in doma?e ?ivali met policijski zapisnik? Ker po pravici povedano se mi ni dalo dol ?e s tistimi policaji ukvarjat!! Sem jih ?e na poti dol moral enkrat "podmazat" zarad radarja.. Sicer sem na meji mal cvikal, sam se k sre?i ni noben zapi?u..

 

Si pa naredil vsaj bosancem uslugo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kasko ja,sam jaz mam ?e dodatno divjad in doma?e ?ivali,za kar ni odbitne..Moram se pozanimat..

 

?e je nastala manj?a materialna ?koda in ni bilo ?love?kih ?rtev oz. po?kodovanih ljudi, ni potrebno klicat policije. Sicer zavarovalnice rade komplicirajo, ker te takoj "obto?ijo", da si bil pod vplivom alkohola in zato nisi klical policije, ampak ?e si vztrajen, dobi? vse povrnjeno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti? trebu?no gripo.

 

Ne vem, kje bolj te?e iz mene: spredaj ali zadaj, zgoraj ali spodaj... Pa vro?ina, pa glavobol... Bi spal, pa ne morem, sem ?ejen, pa ne morem pit, ?e kaj spravim vase, gre hitro nazaj ven...

 

Ima kdo malo cianida za ?enkat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.