Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A ni tako, da v primerih, ko povzro?itelj pobegne in ga ne najdejo ali pa celo ni zavarovan, da imajo zavarovalnice skupen fond iz katerega se poravnajo take ?kode?

Je pa res, da za vse take in podobne primere je edina kolikor toliko ustrezna re?itev kasko zavarovanje.

 

Ja to usi neki mislijo ja am odvetnica je rekla, da to velja samo za po?kodbe katere si ti utrpel za materialno ?kodo pa kao ni. Ja mazda je 2003 letnik mal prehuda da mam kasko..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da sem v?eraj kar nekaj prevozil V6 stroja, mi je bila danes moja Mazda prav nekako sme?no tiha, nekaj mi je manjkal. <_<

 

Recimo, da se zvo?no nahaja ravno nekje vmes med V6 in elektri?no (nesli?no) ki?to. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede prometnih nesre?, ?e poznate registsko tablico lahko na tem naslovu vidite ?t. police, podatke o avtomobilu, pa kje je avtomobil zavarovan:

 

https://raz.zav-zdruzenje.si/infocenter/

 

Zelo neazurno. Za moj primer je pisalo generali, clovek je pa 4 mesece nazaj sel na AS.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo neazurno. Za moj primer je pisalo generali, clovek je pa 4 mesece nazaj sel na AS.....

 

Siguren? Ker jaz sem preveril, ko sem jaz prodaj avto se je informacija o zavarovalnici spremenila, tako da bi morali biti to?ni. Sicer je pa res, da pi?e opozorilo, da ne jam?ijo za to?nost podatkov.

 

Ampak vseeno, je vsaj za oporo, gre? na pravo zavarovalnico s ?t. zav. police pa ?e je bil tam zavarovan bojo ?e oni povedali ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Siguren? Ker jaz sem preveril, ko sem jaz prodaj avto se je informacija o zavarovalnici spremenila, tako da bi morali biti to?ni. Sicer je pa res, da pi?e opozorilo, da ne jam?ijo za to?nost podatkov.

 

Ampak vseeno, je vsaj za oporo, gre? na pravo zavarovalnico s ?t. zav. police pa ?e je bil tam zavarovan bojo ?e oni povedali ;)

 

ja ve? kot 50% bo verjetno zadel, ker ljudje so nekako zvesti obnovam ?e zaradi popustov, mojega krivca je pa kazalo Generali, na generali so rekli ta polica je bila storno, in potem sem ga na?el na AS preko Generalija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ve? kot 50% bo verjetno zadel, ker ljudje so nekako zvesti obnovam ?e zaradi popustov, mojega krivca je pa kazalo Generali, na generali so rekli ta polica je bila storno, in potem sem ga na?el na AS preko Generalija

 

Ja ampak ?udno, ker jaz sem vpisal dan pred prodajo, pa je zavedena moja polica, naslednji dan je pa od kupca polica. Tako da ?tima. :prstgor:

 

Lahko pa so izjeme, sigurno ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

38C..... :angry:

Ne preostane mi drugega kot da gledam kako bo Steven Seagal spet resil svet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

38C..... :angry:

Ne preostane mi drugega kot da gledam kako bo Steven Seagal spet resil svet.

 

Nadgradil s pljuvanjem gnoja in ketonalom....my back is back.. :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si prezgodaj za?el z uporabo motorja? :(

 

Ne nima veze neki sem fasu zgleda ker je bila serija na sihtu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nima veze neki sem fasu zgleda ker je bila serija na sihtu

 

Dozivel blackout pri dohtarju...in dobil eno vrecko infuzije....

Verdict: virozica :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa kaj je to danes, ni trinajsti, ?e manj petek trinajstega...

 

Najprej me v slu?bo pokli?e ?ena, da je crknil hidrofor (nimamo vodovoda, ker smo mestna ob?ina Nova Gorica, ampak zbiramo kapnico v svoje zajetje in jo s hidroforjem skozi filtre ?rpamo po hi?i). Pridem domov, ga odmontiram in ugotovim, da je tik pred iztekom garancije. Nalo?im v avto in 30 km dale? v trgovino. Pridem tja, ugotovijo, da vse ?tima, dajo novega in se odpeljem ?e 30 km nazaj domov. Ko odprem ?katlo, ugotovim, da je po?eno ohi?je ?rpalke. Zaprem ?katlo in spet 30 km do trgovine. Ugotovijo, da je po?eno ohi?je in mi prinesejo novega. Sem kar tam odprl, da sem preveril, ?e je res dober. In nato ?e enkrat 30 km domov in montirat...

 

Pa je ?lo celo popoldne za vozit se v trgovino in nazaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dozivel blackout pri dohtarju...in dobil eno vrecko infuzije....

Verdict: virozica :blink:

 

Podobno do?ivel na poti na urgenco :) Samo, da sem bil celo dopoldne out of the office :)

 

Diagnoza: sumijo mo?ne migrene, samo noben pregled ni ni? pokazal in ?akamo kaj prinese prihodnost :(

 

aja, pa delali so mi punkcijo in sem ve? kot teden moral le?ati. Kakor sem vstal, je bilo, kot bi mi dal glavo v prime? in stiskal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pa tale dana?nji veter fino napihal in ?e ?utim spremembe v po?utju ter znam v kratkem zbolet. :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, ej, merki mal, ?ez en teden ve? kaj je. Da ne bo? potem pa ?e res oble?u.

 

Pa sej sem zmaj, ne pa ?louk. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmolil en O?ena? za prijatla, ki je imel dans te?ko prometno nesre?o s kombijem. Upam, da bo okej poba. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmolil en O?ena? za prijatla, ki je imel dans te?ko prometno nesre?o s kombijem. Upam, da bo okej poba. :blush:

 

 

Kaj je pa bilo? Lumpi? Gre za tole?

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.