Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ma ja bo ?e bols, tko vsaj spozna?, kdo si resni?no ?eli biti v odnosu s tabo al pa ne :)

 

Sicer pa tko nwm, ce ni prijateljev al pa tko drugih ljudi okrog tebe kako sploh potem vedo kak?en si, tvoje lastnosti se ne izrazijo in noben te ne spozna.. Ker znancem itak vedno ka?emo drug obraz, kot pa tistim, ki so nam bolj blizu. V tej smeri sem v bistvu razmi?ljala..

Glavaaa bolii jooj, ?e zbudla sm se z glavobolom :wacko:

 

 

Glava boli od razmi?ljanja :) Na koncu umre? sam.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavaaa bolii jooj, ?e zbudla sm se z glavobolom :wacko:

 

Prekrokane no?i niso ve? za ?enske tvojih let... In kaj si zraven pila?

 

In ne govori, da ni res. Ker ?e nisi poro?ena, torej ti ni treba ?e zjutraj za?et jamrat, da te glava boli, da ima? potem zve?er v postelji mir pred mo?em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo pa mi bili tvoji prijatlji... sej te mamo radi :rozico:

 

Objavljena slika

 

Taprau se je oglasil.

 

Kaj si to s tem vremenom na?aral? Lavo bomo imeli radi, ma tebe pa nobeden. Se mi zdi, da jih bo zdaj ?e kar cela vojska, ki te bodo lovili. Pa ne z lopato. Led se razbija s krampom... In ?e kak?en bo s kak?nimi kabli za teboj tekel...

 

Da dol pad? :hohoho:

 

Glava boli od razmi?ljanja :) Na koncu umre? sam.

 

True that!

 

Prekrokane no?i niso ve? za ?enske tvojih let... In kaj si zraven pila?

 

In ne govori, da ni res. Ker ?e nisi poro?ena, torej ti ni treba ?e zjutraj za?et jamrat, da te glava boli, da ima? potem zve?er v postelji mir pred mo?em...

 

Mene od alkohola sploh ne boli glava :D ...sm pa prej telovadla, tko da zdej je velik bol? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja bo ?e bols, tko vsaj spozna?, kdo si resni?no ?eli biti v odnosu s tabo al pa ne :)

 

Sicer pa tko nwm, ce ni prijateljev al pa tko drugih ljudi okrog tebe kako sploh potem vedo kak?en si, tvoje lastnosti se ne izrazijo in noben te ne spozna.. Ker znancem itak vedno ka?emo drug obraz, kot pa tistim, ki so nam bolj blizu. V tej smeri sem v bistvu razmi?ljala..

Glavaaa bolii jooj, ?e zbudla sm se z glavobolom :wacko:

 

 

 

Simon je kar lepo povzel bistvo :) Va?no je, da ti ve? kdo in kak?na si,..vse ostalo (in ostali) pride samo po sebi :party0035:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekrokane no?i niso ve? za ?enske tvojih let... In kaj si zraven pila?

 

In ne govori, da ni res. Ker ?e nisi poro?ena, torej ti ni treba ?e zjutraj za?et jamrat, da te glava boli, da ima? potem zve?er v postelji mir pred mo?em...

 

 

Do ve?era pa ja jo ?e neha?! :jezicek:

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvil gle?enj :( grrr... za neki cajta sem dober z fuzbalom... Mislim da si bom mogo umislit neko drugo rekreacijo...Trenutno je moja rekreacija le?anje na kav?u. V tem sem najbolj?i :)

 

 

Ojoj....sem mel pred leti podobno izkusnjo...zvin je pogosto hujs kot zlom. Cimprej okrevaj. Pa daljinca od TV ali igralni ploscek od XBOX/PS cimblizje :prstgor:

 

Lp

 

p.s. Kaka fajn knjiga bi bla sicer veliko boljse kot to kar sem napisal :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi nekaj jamrajo. No, va?no, da meni ni huj?ega.

 

Sicer smo brez elektrike ?e 258 ur, a bo vsaj ni?ja polo?nica...

Brez telefona in interneta smo ?e 282 ur, pa bo tudi za to manj?a polo?nica...

Mazda je spet imela porabo ?ez 30 litrov nafte na 100 km, a tako vsaj opravi?uje svoj nakup - energija ne more iz ni? nastat in glede na napore, ki jih je prestala, je taka poraba pri?akovana...

Vsak dan vstanem ob 5ih, da v?gem agregat, nato se odpravim v slu?bo, kjer za?nem ob 6:15, nato sem v slu?bi do 14:15. Ko pridem domov, kljub de?ju za?enem motorko in pospravljam poru?eno drevje okoli hi?e in ob cesti. Zve?er pove?erjam, se umijem in ?akam, da pogorijo vsa drva v pe?i, ker ko ugasnem agregat, obstanejo obto?ne ?rpalke in lahko zavre v kotlu. In tako okoli 22ih razglasim no?, ugasnem agregat, nalijem bencin do vrha, preverim in po potrebi dolijem olje v motor?ek, se vrnem v hi?o, oble?em pi?amo in okoli 23ih le?em v posteljo. Ker je ?ena ?e mlada, ni nujno, da takoj zaspim. Pravzaprav ni nujno, da sploh ostanem v pi?ami. ?e ne dela centralna, se je treba gret druga?e. In, zanimivo, brez pi?ame zna ratat precej vro?e... Naslednji dan pa ob 5ih spet od za?etka... Skratka, ni hudega. Tako da sem najbr? eden redkih, ki ne jamra.

 

Ko ponovno berem, kar sem pravkar napisal, pravzaprav deluje, kot da bi jamral...

 

V bistvu bi res lahko pojamral...

 

Ja, res bom pojamral...

 

Joj, kolk sm bogi: ?e dvanajsti dan brez elektrike, ?e trinajsti dan brez telefona, pa ves ?as de?, pa veliko dela, pa malo spanja,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj....sem mel pred leti podobno izkusnjo...zvin je pogosto hujs kot zlom. Cimprej okrevaj. Pa daljinca od TV ali igralni ploscek od XBOX/PS cimblizje :prstgor:

 

Lp

 

p.s. Kaka fajn knjiga bi bla sicer veliko boljse kot to kar sem napisal :jezicek:

 

Do 2 mam cajt kr pol pa itak tamala pride iz vrtca pa bi tud ona igrce igrala :) ja kaksna knjiga bi bla bols sam tud mira ni kr je se zenska doma :) hehe tak da ce bi sou brat knjigo bi bil pol sam jezen kr bi cist not padu. Ah bo ze. :)

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi nekaj jamrajo. No, va?no, da meni ni huj?ega.

 

Sicer smo brez elektrike ?e 258 ur, a bo vsaj ni?ja polo?nica...

Brez telefona in interneta smo ?e 282 ur, pa bo tudi za to manj?a polo?nica...

Mazda je spet imela porabo ?ez 30 litrov nafte na 100 km, a tako vsaj opravi?uje svoj nakup - energija ne more iz ni? nastat in glede na napore, ki jih je prestala, je taka poraba pri?akovana...

Vsak dan vstanem ob 5ih, da v?gem agregat, nato se odpravim v slu?bo, kjer za?nem ob 6:15, nato sem v slu?bi do 14:15. Ko pridem domov, kljub de?ju za?enem motorko in pospravljam poru?eno drevje okoli hi?e in ob cesti. Zve?er pove?erjam, se umijem in ?akam, da pogorijo vsa drva v pe?i, ker ko ugasnem agregat, obstanejo obto?ne ?rpalke in lahko zavre v kotlu. In tako okoli 22ih razglasim no?, ugasnem agregat, nalijem bencin do vrha, preverim in po potrebi dolijem olje v motor?ek, se vrnem v hi?o, oble?em pi?amo in okoli 23ih le?em v posteljo. Ker je ?ena ?e mlada, ni nujno, da takoj zaspim. Pravzaprav ni nujno, da sploh ostanem v pi?ami. ?e ne dela centralna, se je treba gret druga?e. In, zanimivo, brez pi?ame zna ratat precej vro?e... Naslednji dan pa ob 5ih spet od za?etka... Skratka, ni hudega. Tako da sem najbr? eden redkih, ki ne jamra.

 

Ko ponovno berem, kar sem pravkar napisal, pravzaprav deluje, kot da bi jamral...

 

V bistvu bi res lahko pojamral...

 

Ja, res bom pojamral...

 

Joj, kolk sm bogi: ?e dvanajsti dan brez elektrike, ?e trinajsti dan brez telefona, pa ves ?as de?, pa veliko dela, pa malo spanja,...

 

Dovolj jamranja, pridi ko koncas mimo, da ti malo omilim jamranje...mam se neki zate :prstgor:

 

Lp Primoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi nekaj jamrajo. No, va?no, da meni ni huj?ega.

 

Sicer smo brez elektrike ?e 258 ur, a bo vsaj ni?ja polo?nica...

Brez telefona in interneta smo ?e 282 ur, pa bo tudi za to manj?a polo?nica...

Mazda je spet imela porabo ?ez 30 litrov nafte na 100 km, a tako vsaj opravi?uje svoj nakup - energija ne more iz ni? nastat in glede na napore, ki jih je prestala, je taka poraba pri?akovana...

Vsak dan vstanem ob 5ih, da v?gem agregat, nato se odpravim v slu?bo, kjer za?nem ob 6:15, nato sem v slu?bi do 14:15. Ko pridem domov, kljub de?ju za?enem motorko in pospravljam poru?eno drevje okoli hi?e in ob cesti. Zve?er pove?erjam, se umijem in ?akam, da pogorijo vsa drva v pe?i, ker ko ugasnem agregat, obstanejo obto?ne ?rpalke in lahko zavre v kotlu. In tako okoli 22ih razglasim no?, ugasnem agregat, nalijem bencin do vrha, preverim in po potrebi dolijem olje v motor?ek, se vrnem v hi?o, oble?em pi?amo in okoli 23ih le?em v posteljo. Ker je ?ena ?e mlada, ni nujno, da takoj zaspim. Pravzaprav ni nujno, da sploh ostanem v pi?ami. ?e ne dela centralna, se je treba gret druga?e. In, zanimivo, brez pi?ame zna ratat precej vro?e... Naslednji dan pa ob 5ih spet od za?etka... Skratka, ni hudega. Tako da sem najbr? eden redkih, ki ne jamra.

 

Ko ponovno berem, kar sem pravkar napisal, pravzaprav deluje, kot da bi jamral...

 

V bistvu bi res lahko pojamral...

 

Ja, res bom pojamral...

 

Joj, kolk sm bogi: ?e dvanajsti dan brez elektrike, ?e trinajsti dan brez telefona, pa ves ?as de?, pa veliko dela, pa malo spanja,...

 

Hjooj zdej sem se spomno ko smo tud mi bli brez elektrike neki let nazaj sam zarad snega. Tak da tisto meso ka smo ga mel smo v sneg zakopaval. Je blo po eni strani fajn ob svecah bit pa tud mal vec druzenja je blo. Tehnologija nas bo unicla jz pravim otroke pa tud saj igranja zuni skoraj vec ne poznajo.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjooj zdej sem se spomno ko smo tud mi bli brez elektrike neki let nazaj sam zarad snega. Tak da tisto meso ka smo ga mel smo v sneg zakopaval. Je blo po eni strani fajn ob svecah bit pa tud mal vec druzenja je blo. Tehnologija nas bo unicla jz pravim otroke pa tud saj igranja zuni skoraj vec ne poznajo.

No, na?i tukaj v hribih se kar precej igrajo zunaj. Notri smo praviloma samo ob kak?nih hudih de?evjih in ob takih situacijah, kot so tale ?led zdaj.

 

Ja, ob sve?ah je kar zabavno. Nekaj ?asa. ?e traja predolgo, pa...

 

Meso v sneg zakopat pa pri nas ne gre, ker so pri nas tako volkovi kot tudi lisice, nekaj let nazaj celo ris (mogo?e ?e vedno, le opazili ga nismo ?e od lanskega marca). In jih ne bi rad dra?il s kak?nim mesnatim vonjem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, na?i tukaj v hribih se kar precej igrajo zunaj. Notri smo praviloma samo ob kak?nih hudih de?evjih in ob takih situacijah, kot so tale ?led zdaj.

 

Ja, ob sve?ah je kar zabavno. Nekaj ?asa. ?e traja predolgo, pa...

 

Meso v sneg zakopat pa pri nas ne gre, ker so pri nas tako volkovi kot tudi lisice, nekaj let nazaj celo ris (mogo?e ?e vedno, le opazili ga nismo ?e od lanskega marca). In jih ne bi rad dra?il s kak?nim mesnatim vonjem...

 

uff pol smo mi ?e na dobrem.. Mamo samo srne, lisice, pa divje pra?i?e, no hajd kak?en zaj?ek se najde:)

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvil gle?enj :( grrr... za neki cajta sem dober z fuzbalom... Mislim da si bom mogo umislit neko drugo rekreacijo...Trenutno je moja rekreacija le?anje na kav?u. V tem sem najbolj?i :)

 

to pa tud js vem kako je :wacko: dr?im pesti, da bo ?imprej bol? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjooj zdej sem se spomno ko smo tud mi bli brez elektrike neki let nazaj sam zarad snega...

 

... pa internet je crknil in sem ?el dol ter ve?er pre?ivel z dru?ino - moram re?t sa so kr fejst ljudje. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff pol smo mi ?e na dobrem.. Mamo samo srne, lisice, pa divje pra?i?e, no hajd kak?en zaj?ek se najde:)

 

Nekaj takega kot pri nas. No prasce so lani odstrelili ker so naredili kar dosti ?kode. So prasci jedli na?o zelenjavo, prasce so si pa lovci privo??ili. :rolleyes:

 

... pa internet je crknil in sem ?el dol ter ve?er pre?ivel z dru?ino - moram re?t sa so kr fejst ljudje. :hudicek:

 

Izjava dneva! :hohoho:

 

 

 

Da pojamram, prva urica za gozdarjenje letos za nami. ?al jih bo potrebno ?e ogromno ker je polomilo ogromno. Od raznih manj?ih vejic do konkretnih hrastov, kar dosti bukovega lesa... Ne vem kam bomo z njim vem pa, da ga bomo pospravljali leto ali dve. Oziroma vsaj kak hrastov ali bukov ploh/deska bo ve? pri hi?i za kako ti?larjenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma mesa se mi k ne morm normalno stopit na nogo. Mam un elasticen povoj sam je glupo ga dajat gor pa dol boli:/

 

Vem ja, pr men je blo isto :/ pa ?e lih pred tem sm bla kr u dobri teka?ki formi pol pa n? ne te?t ne telovadit, skos sam le?at, grozaaa :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... pa internet je crknil in sem ?el dol ter ve?er pre?ivel z dru?ino - moram re?t sa so kr fejst ljudje. :hudicek:

 

Haha :) smo rekli eno vrgli karte na mizo popil litr vina in sli spat. Kmalu se je vrnila elektrika tako da zdej cakam da bo spet kej tazga da vidim in slisim kako so kaj.:)

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem ja, pr men je blo isto :/ pa ?e lih pred tem sm bla kr u dobri teka?ki formi pol pa n? ne te?t ne telovadit, skos sam le?at, grozaaa :wacko:

 

Mislim da se bom podal v hribe:) ko bo noga bolj?e:) tud to je nekaj. malo teka malo pohodni?tva pa bo:) kr drga? se bom ulenil kot kak lenivec:))

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem ja, pr men je blo isto :/ pa ?e lih pred tem sm bla kr u dobri teka?ki formi pol pa n? ne te?t ne telovadit, skos sam le?at, grozaaa :wacko:

 

Pa saj se v postelji tudi, da telovadit in dr?at kondicijo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem vcerej napumpat gume na omv in sem reku ajd bom vse napumpal na 2.2 da vidm ce je kj razlike, peljem se naprej po avtocesti in zacnejo se pojavljat neki cudni zvoki pa ustavim na petrolu da preverim se enkrat tlak.. Kaj bom preveril od omv super duper automatski kompresor je napumal vse gume drugac 2x 2,6 eno 1,9 pa se eno 2,3 niti eno ni prov napumpal..prvic in zadnjic da sem sel napumpat gume na omv...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.