Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

U?ivo vreme, ki o?itno namerava zlivat to bo?ansko gnojnco ?e vse do konca tedna (verjetno pa ?e kaj dlje).  :ninja:  :ninja:  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ivo vreme, ki o?itno namerava zlivat to bo?ansko gnojnco ?e vse do konca tedna (verjetno pa ?e kaj dlje).  :ninja:  :ninja:  :ninja:

sem danes nabral nekaj ljudi, ki naj bi mi pri?li pomagat na trgatev, ma kaj ko je ?e rahel de? pri nas.. ne vem kaj naj naredim, zamaknem na kasnej?o uro vse skup.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem danes nabral nekaj ljudi, ki naj bi mi pri?li pomagat na trgatev, ma kaj ko je ?e rahel de? pri nas.. ne vem kaj naj naredim, zamaknem na kasnej?o uro vse skup.

Glede na vremensko napoved raje na kasnej?i mesec.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze pa to, kao da rab? sam par dobrih prjatlov/prijateljic.. Bol?, da jih ma? ve?, ker takrat k koga rabi?, al pa da bi km ?ou, pa nben nima ?asa -.-

 

In najbolj bedno je, k se z nekom neki zmeni?, da bo? nekam ?ou in namenoma pove? prej, da bi se ja lahko zmenu in use..ampak nee to je treba odpovedat.. Krneki. Bedn petk.. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidi?, bi se zmenila z menoj, pa bi zagotovo dr?alo. Tako v petek kot tudi danes smo bili v hribih. Z motorko...

no saj ta dogovor je bil za ?ez 1 teden.. :glare:  ta sobota je pa bila zasedena ;) petek pa tudi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problema, saj je ?led nalomil dovolj drv. Ne bo jih zmanjkalo... ?e jutri se jih spet lotim. Ma, ?e po pravici povem, imam ?e no?ne more, ker jih ?e sanjam pono?i... Po?istil komaj tri ?etrtine hektarja gozda, pa je ?e 50 metrov drv v skladovnici. Do konca parcele sploh ?e niti pogledati nisem ?el. ?istim pa samo to, kar le?i po tleh - ?e stoji pokonci, pa tudi ?e je brez enega samega listka, pu??am za drugo leto. Tega ?leda kar ni in ni ne konca ne kraja...

 

Tako da, ja, ni problema, se zmeniva za kak?no avanturco naslednji vikend? Takole, midva sama globoko v gozdu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrnil Rx8 in se usedel v svoje aktualno vozilo.  :closedeyes:

 

Ob?utki? Tudi jaz bi probal, recimo za vikend, pa bi pol vrnil, sam da vidim kak?en je ob?utek vozit tak avto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob?utki? Tudi jaz bi probal, recimo za vikend, pa bi pol vrnil, sam da vidim kak?en je ob?utek vozit tak avto.

?e govorim s svojega zornega kota, so ob?utki FANTASTI?NI, Wankel motor je super odziven, ?e bi imel ?e za ni?je obrate kak?no turbinco, bi bil pa ?e pravi Airbus :)

 

Za?ne konkretno vle?i ?ele na visokih obratih, ker tam do 5.000 se ne dogaja kaj dosti (kot bi reku na? ?mego po Savinjsko: KURC KEJ).  :aaaaa:  To mora? poskusit, ker lahko ti nekdo ?e tolko opisuje kako dober vanilijev sladoled ima bli?nji sla??i?ar, pa ?e ga ne proba? ne bo? nikoli vedel.  :hohoho:

 

Ja pa bil potem kar nenavaden prehod na to?no pol manj mo?n avto; Korejc jih ima 116KS, ampak je pa var?en (med 7 in 8 litrov avtoplina dozira pri moji vo?nji).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, butast dan je za mano in vse mi je ?lo narobe, posledi?no sem bil ?iv?n k svina in precej neprijazen do ljudi s katerimi sem pri?el v stik.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet ga bluzim na ?ihtu in spremljam, da ne pridemo ?ez elektri?no konico medtem, ko nam jodlarji postavljajo nove generatorje :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k****, predrl ?isto novo Bridgestonko, manj kot en teden na avtu... mam pa res sre?o, to je ?e druga ki sem jo predrl na tem avtu, prej pa nikoli nobene...

Dve mo?nosti...ali zamenja? (zaflika?) gumo ali...avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pla?al DNN (davek na neumnost oz. lahko tudi davek na stre?no okno v avtu), ker sem ga pustil odprtega, pa mi Pele enkrat re?e naj zaprem, da bo de?, pa mi ?ez 15 minut ?e drugi? re?e, jaz ga obakrat "modro" zavrnem, v stilu da ?e ne bo kar takoj de?. No kasneje grem do Tapos-a, se ulije ko svinja in v Korejcu jezero. Kriv sem si pa sam.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ti bo pa korejc zgnil :-)

To je S-budget avto, tako da se "kurc kej" sekiram zanj.  :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.