Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ko se ti neka biv?a odlo?i "za?init" dan, v katerem ti gre ?e tako vse narobe. Kot ka?e sem z leti dobil precej debelo ko?o, pa se po?asi problemom le ?e nasmejem.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odpravljam od doma. Mimo pride sin.

Sin: "Mami, kam gre??"

Jaz: "V ?olo."

Sin: "A na govorilne?"

Jaz: "Ja."

Sin: "Ma, bolje da ne gre?..."

 

Le kaj me zdaj spet ?aka...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi bilo res bolje, ?e ne bi ?la...

Bo fotr Slivka malo lopato preveril, ?e je pripravljena na zimske radosti.  :aaaaa:

 

Navijam zdele za ?tajerce v Londonu, pa trenutni izid ni preve? obetaven.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa ?e en pred tabo voz 60 tam, kjer je 90 in 40 skozi mesto...

men se to dogaja VSAK dan :vskalo:

Mogo?e bi bilo res bolje, ?e ne bi ?la...

eh, pa menda ja ni blo tak hudo, da nebi moglo bit ?e huje? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gospa l.1947 poskrbela, da bo ?koda ?e zadaj malo prenovljena....

Mi je bilo ?al, ampak ker je bila ?isto izgubljena, da sploh ni vedela za evropsko poro?ilo + slu?ben avto, sem moral poklicati policijo, kar pomeni ?e kazen za njo  :( . Jaz desno na ?martinko, ona iz Labijevega dovoza levo na ?martinko, bumf v moj zadnji levi bok, ker se je bilo treba ustaviti (prehod in pe?ci).

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa ?e en pred tabo voz 60 tam, kjer je 90 in 40 skozi mesto...

 

 

... in ima pomoznosti se prizgano zadnjo meglenko  :ninja:  :angry2: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh, pa menda ja ni blo tak hudo, da nebi moglo bit ?e huje? :)

 

Ma, raje ne komentiram... Mogo?e bolje, da sem ?la jaz, ker ?e bi ?el mo?... Ja, dobro, sicer ne bi z lopato, kak?no leskovko bi pa gotovo prinesel s seboj...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojstru Pelku je pono?i umrla mama, ?e ga kdo vidi naj mu izre?e so?alje. Jaz nameravam it tudi na pogreb in mi bo javil kater dan bo to.  :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To za mano je mazda cx5, srebrna!

Jaz bi PREPOVEDAL te pof.... dnevne luci in vse kar naj bi cloveku avto pomagal v smislu bom sam vklopil!

63644ba6cc16dbac2df0b03137ec4512.jpg

61aa04e25f2e94283705438e111c99e3.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je..? avtomatiko. ?e nekdo ni sposoben upravljanja s stikalom lu?i, tak naj ne vozi.

 

Zanimivo kako se avtomobilska industrija trudi voznike narediti ?imbolj pasivne z raznimi pripomo?ki. Nevem zakaj, a zato da se bo folk la?je dremal za volanom ali zato da bo la?je srfal pa smsal za volanom.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je..? avtomatiko. ?e nekdo ni sposoben upravljanja s stikalom lu?i, tak naj ne vozi.

 

Zanimivo kako se avtomobilska industrija trudi voznike narediti ?imbolj pasivne z raznimi pripomo?ki. Nevem zakaj, a zato da se bo folk la?je dremal za volanom ali zato da bo la?je srfal pa smsal za volanom.

Cudno da ni ze auto smernika, ki ga upravljas z drsom prsta po volanu....manualne tipke so namrec passe....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tist komfort 3xblinker je ubistvu ?e polavtomatik...takrt smo ga na veliko montiral tud v na?e karjole, zdj ga niti ne pogre?am ve?, vsaj roke mal ve? razgibavam :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tist komfort 3xblinker je ubistvu ?e polavtomatik...takrt smo ga na veliko montiral tud v na?e karjole, zdj ga niti ne pogre?am ve?, vsaj roke mal ve? razgibavam :D

Oprosti sam tole je pa bu?a... blinker mora? itak sam ro?no spro?it in ravno to je prednost, da pri menjavi pasu ?e 3x utripne, da ja vsak vidi. S tem se dejansko pove?a varnost in to je dale? od tega, da bi bil okras. Za zavijanja pa mora? ?e vedno dati ro?ko v skrajni polo?aj tako kot prej in tukaj ni nobene razlike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je..? avtomatiko. ?e nekdo ni sposoben upravljanja s stikalom lu?i, tak naj ne vozi.

 

Zanimivo kako se avtomobilska industrija trudi voznike narediti ?imbolj pasivne z raznimi pripomo?ki. Nevem zakaj, a zato da se bo folk la?je dremal za volanom ali zato da bo la?je srfal pa smsal za volanom.  

 

Hvala za ta post - vzel si mi enako razmi?ljanje iz glave.

 

Je pa za tak?no obna?anje prvenstveno kriv zakon, ki je zahteval obvezno uporabo lu?i tudi po dnevi, kar je pripeljalo do tega, da so v naslednji fazi vsi proizvajalci umaknili mo?nost uga?anja lu?i in ljudje so prakti?no pozabili, da je treba pred vo?njo obrniti stikalo za lu?i saj ni bilo ve? te potrebe. Zdaj pa so se pojavile res tiste prave dnevne lu?i, kot jih predpisuje zakon in tukaj nastane problem, da se je ponovno treba navadit na stanje pred uvedbo obveznih lu?i podnevi. Se pravi, jih je potrebno pri?igat v de?ju, mraku, megli, pred tunelom itd ali pa uvest avtomatiko v vse avtomobile.

 

In ker smo glih pri tej debati bom ?e enkrat kritiziral Mazdino avtomatiko v novi 6-ki, 3-ki in CX-5 in sicer ta avtomatika NE ZNA pri?gati lu?i v de?ju. To je za moje pojme ?isto navadna ?lamastika saj se da ravno ta problem re?it s povezavo na senzor za de? in vklop brisalcev. Se pravi takoj, ko senzor zazna, da gre za de? bi moral sporo?iti avtomatiki, da vklju?i lu?i tudi, ?e je dovolj svetlo.

 

Z Juresom sva imela ravno tako situacijo lani (?eprav imam ob?utek, da je pozabil na to situacijo), ko sva delala "poraba test" in se je uscalo kot pri norcih, 6-ka pa ni pri?gala lu?i ampak je bila na dnevnih. Ker je bilo dovolj svetlo, dejansko izza volana nisem vedel, da mi lu?i ne gorijo oziroma gorijo samo dnevne. Stikalo za lu?i je bilo na poziciji AUTO in to?no zaradi tega ogromno ljudi potem vozi brez lu?i pa v ve?ini sploh niso krivi za nastalo situacijo. Pa ne da bi koga zagovarjal ali pa tudi, samo ?e je avtomatika potem naj bo popolna ne pa samo delna in mislim, da je to zares en velik minus za Mazdine in?enirje in sr?no upam, da se tega zavedajo. Verjetno pa je podoben problem tudi pri marsikateri drugi znamki.

Tisti, ki smo jih mi montirali v 6ice je blo dost, da si ga sam mal premaknu in je takoj nazaj sko?u-zato polavtomatik :prst gor:

ne razumem... jaz ga imam tud notri in dela to?no tako kot mora. Pri rahlem premiku pa? 3x blinkne oziroma ve?krat, ?e ro?ko ?e naprej dr?i? v tem polo?ajo. ?e pa stisne

? v skrajni polo?aj pa ?migavec deluje skozi dokler ga ne izklopi? ali pa spet ne zravna? volana.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.