Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hja...brez tablce itak zgleda avto top! samo v mojem primeru je pac cist prevec sumliv avto,te gledajo ko da sm mafic  :ninja:

Pa pac dokler nism mel crne luci se ni blo take panike :D

 

post-7053-0-55201600-1416923358_thumb.jpg

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam zdele Ligo prvakov in ga Portugalci kar mal biksajo s to svojo osvetlivijo. Organizacija o?itno vrhunska.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tele kamni?ke oz. domzalske policajke so zajebane k ku*ba ... tle si se polcaji neupajo nc pisnt, gledajo jih pa ko da so boginje

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene ni nikol nobena ustavla k sm se ?e tja gor vozu :D nism tok lep :D

ko sem meu ?e Fko so me mel policaji zlo radi ... no zdej lohk sam trkam da me niso ?e iz hondo ustavl ... 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko sem meu ?e Fko so me mel policaji zlo radi ... no zdej lohk sam trkam da me niso ?e iz hondo ustavl ...

sam majo menda policaji res feti? na 323f, s tem avtom so me tolkrat ustavl, ko z drugimi avti vse skup ne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali?i? in smu?anje, to je grozljivka in sem se raje vrnil v obdobje nemega filma (MUTE).  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali?i? in smu?anje, to je grozljivka in sem se raje vrnil v obdobje nemega filma (MUTE).  :rolleyes:

Ej...on misli da je to F1..noro...LP?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da bo zajebal pa bo na F1 za?el razlagat kako je Alonso preve? oddrsel in zgre?il idelano linijo ter skoraj zajahal koli?ek, medtem pa bo ?la Tina Maze v bokse po nova kolesa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zastopi?. Saj ti je Lu?ka Kajfe? Bogataj pred dvemi leti razlagala, da je zaradi globalnega segrevanja nastopila su?na doba in so podzemni rezervoarji podtalnice povsem izpraznjeni in se v treh letih ne bodo napolnili. Torej to kar pada z neba ni de? ampak katastrofalna su?a, ki bo uni?ila planet in se lahko re?imo samo, ?e takoj spre?amo vse avtomobile in se vozimo samo ?e s kolesom. Pa ?e to samo, ?e prej nismo jedli pasulja, druga?e bo promet preve? onesna?eval okolje z izpu?nimi plini...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.