Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kdaj je ?e nazadnje sne?ilo? Ljubljanskim cestarjem menda ?e do danes ni uspelo pospraviti kupa snega s ceste ... 

 

skitched-20150106-123949.png

 

Vir fotke: FB profil oddaje Volan

Poglej nebo na sliki. Vsak ?as bo spet sne?ilo, pa se ne spla?a pospravljat :jezicek::hohoho:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle je bilo v nedeljo, ko sem sel iz "srecanja" v kroziscu pri hotelu Plaza zraven BTCja ... gmota zmrznjenega snega na vstopnem pasu ... 

 

sneg_na_cesti-20150106-163338.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dopustu sem. Garam kot ?ival. No, tola?ba je, da vsaj ratuje to, kar delam. Zdaj pa spat, jutri pa spet ?temarco v roke, pa na delo.

Ej...po?asi saj si na dopustu....he he LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha... pr men tam nekje 5 ur v povpre?ju :(

Car, kar je ve? kot 3 je ?ude?, vsaj pri meni. :vskalo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej..mojster to je pa res premalo urc spanja ....bo treba kaj......lp  :D  B)

Ni cajta, sicer pa po?ival bom ko bom mrtev. :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest, u?eri je bil ta kup snega ?e vedno sredi ceste v BTC-ju, sem se prov tam mim zapelju, ko sem ?el iz Bauhausa.  :whatever:  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vloga vodovodarja o?itno ni zame, ker je menjava kotli?ka oz. splakovalnika ?e kar konkreten podvig, zlasti ko ni primernega orodja.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vloga vodovodarja o?itno ni zame, ker je menjava kotli?ka oz. splakovalnika ?e kar konkreten podvig, zlasti ko ni primernega orodja.  :glare:

Ej...Zmaj bo ?lo drugi? ...ti bomo dali in?trukcije he he.jaz sem jih ?e nekaj menjal slu?beno in privat.LP??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest, u?eri je bil ta kup snega ?e vedno sredi ceste v BTC-ju, sem se prov tam mim zapelju, ko sem ?el iz Bauhausa.  :whatever:  :ph34r:

 

 

Pri Hotelu Lev pa jim je uspelo ocistit :) 

 

IMG_3925-20150109-161634.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

viroza ?e kr dobr dr?i, antibiotiki neka?ejo neke u?inkovitosti, vro?ina ?e zmer okol 38 C? usake tolk ?asa mal zaniha za 0.5 C?-+, edino ka?elj mi je popustu tko da se mi ni treba bat da bom plju?a vn vrgu se mi je pa herpes naredu ?ez 3/4 zgornji ?nabel in boli ko hudi? 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.