Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pa js nocm met tok pozn otroka :o

Potem se moras pa prej opogumit, pa si najt frajerja z debelo denarnico, dobrim avtom, veliko hiso, parimi vikendi, jahto, zasebnim letalom.... pa unicevalcem dokumentov, da bo znal za sabo pospravljat dokaze in da ne bo koncal na Dobu ;) ...

 

Jest bom menda letos jeseni postal ze dedek ;)... Ce bo vse po planu ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem se moras pa prej opogumit, pa si najt frajerja z debelo denarnico, dobrim avtom, veliko hiso, parimi vikendi, jahto, zasebnim letalom.... pa unicevalcem dokumentov, da bo znal za sabo pospravljat dokaze in da ne bo koncal na Dobu ;) ...

 

Jest bom menda letos jeseni postal ze dedek ;)... Ce bo vse po planu ;)

 

ja ja itak, taki nerealni plani ane :) 

 

oo lepo za dedka hehe :) sej tale jesen bo 1,2,3 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vam lahko osebno 'po pogovoru' na odstavnem pasu avtoceste s voznikom provide povem, kako je glede tega ko je desni pas hitrej?i od levega........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vam lahko osebno 'po pogovoru' na odstavnem pasu avtoceste s voznikom provide povem, kako je glede tega ko je desni pas hitrej?i od levega........

 

 

Napisi ane :ouje: ... da vidimo, ali zivimo v zmoti in bi se morali drenjati mogoce na prehitevalnem, tudi ko je vozni prazen?  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razsvetli nas. Predvidevam, da si bil na desnem pasu, vozil s konstantno hitrostjo in si ?el mimo levih?

Pri?el na avtocesto v ?martnem in seveda potegnil po popolnoma praznem desnem pasu, s tem za?el iti mimo levih seveda. v tej levi koloni je bil tudi srebrn mondeo, ki je takoj na desnega zapeljal za menoj z lu?kami in me ustavil za tunelom.

 

Policist je o?itno imel nekaj proti motoristom, ker mi je dal pridigo v smislu prevzgojil te bom ali pa bo? umrl na cesti (jaz pa cel fluo rumen voze? na desnem pasu), zato se nisem kregal, ker bi bilo ?e slab?e on je zakon in red...

 

Ampak pazi kazni:

Prehitevanje po desni

Neuporaba smernikov

 

 

wtf???????? Se pravi ko si hitrej?i na desni, mora? dati desni smernik??????

 

Prijazno sem ga vpra?al, ali se mu ne zdi ?udno da jaz lahko grem hitreje po desni, in da je veliko bolj nevarno voziti v bremzajo?i se koloni za motor. Odgovor: Oba sta v prekr?ku, ampak vi ste prehitevali. Pika

 

V glavnem naj po?lejo to polo?nico, ker si ?al nemo?en, tako kot policist re?e tako je, ?al - to sem takoj uvidel in sprejel, bom pogoltnil, bom pa sedaj pre?ivel na cesti............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva?ta, ok tale s smernikom je res lovska. In kok to vr?e pol?

ne vem ker je pisal v svoj zvezek. google pravi 120 za po desni, za ?migovc ne vem. bom skeniral, ker to mora? videt da verjame? - strupena kombinacija, prehitevanje po desni brez ?migovca.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem ker je pisal v svoj zvezek. google pravi 120 za po desni, za ?migovc ne vem. bom skeniral, ker to mora? videt da verjame? - strupena kombinacija, prehitevanje po desni brez ?migovca.

 

Aha... torej to pomeni, da moramo imeti ves cas, ko se vozim po desnem pasu (in ce je na levem pasu strnjena kolona, ki gre pocasneje), prizgan smernik, ceprav vozimo po omejitvah. Si vprasal katerega, levega ali desnega? :) ... V takih primerih bi bilo fajn, ce bi bilo posneto ... 

 

Sicer pa to pomoje ni bilo prehitevanje, kewr nisi bil na levem pasu in nisi zavil na desnega zato, da bi prehitel pocasneje vozece po desni... ampak je bila voznja mimo ... 

 

 

Ceprav po tej definiciji res ne bi smel pelajti mimo... ampak bi moral zmanjsati hitrost na tako, da bi vozil vstric ...  :zvizga: ... Skratka... skregano z logiko ... 

 

 

skitched-20150318-090557.jpg

 

http://www.tecajcpp.com/cpp/prehitevanje.php

 

 

Ampak ... ce prav razumem, si bil ti z motorjem... Ne bi potem veljalo tole:

 

skitched-20150318-090813.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem ker je pisal v svoj zvezek. google pravi 120 za po desni, za ?migovc ne vem. bom skeniral, ker to mora? videt da verjame? - strupena kombinacija, prehitevanje po desni brez ?migovca.

Pri prehitevanju na avtocesti gre v bistvu za vo?njo po ve?pasovni cesti. Smernike uporabimo za menjavo pasu na levo in na desno. 

Na ve?pasovni cesti se lahko prehiti ve? vozil zapored ne da bi se vra?ali na prometni pas po katerem smo vozili pred prehitevanjem, ?e s tem ne oviramo hitrej?ih vozil, ki se pribli?ujejo od zadaj. Ker moramo po avtocesti voziti po skrajno desnem prometnem pasu, se po kon?anem prehitevanju vrnemo na desni pas.

 

tak da sme?no tole kar ti nakladal GOSPOD policaj  :aaaaa: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri prehitevanju na avtocesti gre v bistvu za vo?njo po ve?pasovni cesti. Smernike uporabimo za menjavo pasu na levo in na desno. 

Na ve?pasovni cesti se lahko prehiti ve? vozil zapored ne da bi se vra?ali na prometni pas po katerem smo vozili pred prehitevanjem, ?e s tem ne oviramo hitrej?ih vozil, ki se pribli?ujejo od zadaj. Ker moramo po avtocesti voziti po skrajno desnem prometnem pasu, se po kon?anem prehitevanju vrnemo na desni pas.

 

tak da sme?no tole kar ti nakladal GOSPOD policaj  :aaaaa: 

Nima veze s tem kar si napisal, lepo ti pi?e prometni pas, skrajno desni pas, vozimo.......avtocesta ni celov?ka kjer sta oba vozna in prehitevalna

Aha... torej to pomeni, da moramo imeti ves cas, ko se vozim po desnem pasu (in ce je na levem pasu strnjena kolona, ki gre pocasneje), prizgan smernik, ceprav vozimo po omejitvah. Si vprasal katerega, levega ali desnega? :) ... V takih primerih bi bilo fajn, ce bi bilo posneto ... 

 

Sicer pa to pomoje ni bilo prehitevanje, kewr nisi bil na levem pasu in nisi zavil na desnega zato, da bi prehitel pocasneje vozece po desni... ampak je bila voznja mimo ... 

 

 

Ceprav po tej definiciji res ne bi smel pelajti mimo... ampak bi moral zmanjsati hitrost na tako, da bi vozil vstric ...  :zvizga: ... Skratka... skregano z logiko ... 

 

 

skitched-20150318-090557.jpg

 

http://www.tecajcpp.com/cpp/prehitevanje.php

 

 

Ampak ... ce prav razumem, si bil ti z motorjem... Ne bi potem veljalo tole:

 

skitched-20150318-090813.jpg

Spet ni isto. Zgoraj ti pi?e vo?nja mimo je mimo nekoga ki se ne premika, objekta, ovire...............

Slovenija ima strogo definirane pojme, ki v?asih ne pomagajo

Sicer pa to pomoje ni bilo prehitevanje, kewr nisi bil na levem pasu in nisi zavil na desnega zato, da bi prehitel pocasneje vozece po desni... ampak je bila voznja mimo ... 

Rekla kazala moja proti policajevi....koga bodo poslu?al?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima veze s tem kar si napisal, lepo ti pi?e prometni pas, skrajno desni pas, vozimo.......avtocesta ni celov?ka kjer sta oba vozna in prehitevalna

Spet ni isto. Zgoraj ti pi?e vo?nja mimo je mimo nekoga ki se ne premika, objekta, ovire...............

Slovenija ima strogo definirane pojme, ki v?asih ne pomagajo

Rekla kazala moja proti policajevi....koga bodo poslu?al?

 

Zato bi pa posnetek to lahko razjasnil ... :) Sicer menda za dokazovanje krivde ne velja... za razjasnitve okoliscin pa menda lahko pomaga, ni pa nujno ... Bi bil pa POPTV ali Kanal A verjetno vesel take zgodbe podkrepljene s posnetkom :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih me je spomnilo en en moj primer. Se vra?am iz morja po avtocesti in vozim po voznem pasu cca. 100km/h. Potem pa pridem do odseka, kjer je bil cel svet na prehitevlanem pasu in se vozil cca. 30km/h, jaz pa ?e vedno na voznem in sevede vozim mimo.

 

Ni bilo nobenega zoa?anja ceste, nobene nesre?e, le zahojena mentaliteta, da se morajo vsi vozit po prehitevalnem pasu.

 

Kdo je zdaj v prekr?ku?? Jaz sem vozil po svojem praznem pasu pod omejitvijo. Cel ostal svet, ki se mu je mudilo pa po svojem v koloni.

 

A sem jaz smotan al kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih me je spomnilo en en moj primer. Se vra?am iz morja po avtocesti in vozim po voznem pasu cca. 100km/h. Potem pa pridem do odseka, kjer je bil cel svet na prehitevlanem pasu in se vozil cca. 30km/h, jaz pa ?e vedno na voznem in sevede vozim mimo.

 

Ni bilo nobenega zoa?anja ceste, nobene nesre?e, le zahojena mentaliteta, da se morajo vsi vozit po prehitevalnem pasu.

 

Kdo je zdaj v prekr?ku?? Jaz sem vozil po svojem praznem pasu pod omejitvijo. Cel ostal svet, ki se mu je mudilo pa po svojem v koloni.

 

A sem jaz smotan al kaj?

Po besedah mojega policaja danes: oba, ampak ti prehiteva?.....................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem gledal star zakon...

po desni 300? / 3 pike

?MIGOVC 300? / 3 pike

 

Lepo ni kaj, ?e pa to ni polnjenje prora?una, potem pa ne vem no

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no poglej kaj sem na?el..............

 

33. ?prehitevanje? je vo?nja mimo drugega udele?enca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozi??a, ki je namenjen prometu. Hitrej?a vo?nja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vo?njo v isto smer, ni prehitevanje;

 

Torej?

 

(1) Preden zapelje na drug prometni pas in pred vsako drugo spremembo smeri vo?nje ali premikom vozila, se mora voznik s pogledi v vzvratna ogledala in preko ramena, da premosti mrtvi kot ali kako druga?e prepri?ati, da to lahko stori brez nevarnosti za druge udele?ence cestnega prometa ali premo?enje.

(2) Pri spremembi smeri vo?nje mora voznik svojo namero pravo?asno in nedvoumno nakazati z utripalkami. Voznik vozila, ki nima utripalk, naka?e namero z vodoravno odro?eno roko.

(3) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekr?ek voznik, ki ne potrebuje vozni?kega dovoljenja, ki ravna v nasprotju z dolo?bami tega ?lena.

(4) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekr?ek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z dolo?bami tega ?lena.

Nisem spreminjal smeri, torej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no poglej kaj sem na?el..............

 

33. ?prehitevanje? je vo?nja mimo drugega udele?enca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozi??a, ki je namenjen prometu. Hitrej?a vo?nja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vo?njo v isto smer, ni prehitevanje;

 

Torej?

 

(1) Preden zapelje na drug prometni pas in pred vsako drugo spremembo smeri vo?nje ali premikom vozila, se mora voznik s pogledi v vzvratna ogledala in preko ramena, da premosti mrtvi kot ali kako druga?e prepri?ati, da to lahko stori brez nevarnosti za druge udele?ence cestnega prometa ali premo?enje.

(2) Pri spremembi smeri vo?nje mora voznik svojo namero pravo?asno in nedvoumno nakazati z utripalkami. Voznik vozila, ki nima utripalk, naka?e namero z vodoravno odro?eno roko.

(3) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekr?ek voznik, ki ne potrebuje vozni?kega dovoljenja, ki ravna v nasprotju z dolo?bami tega ?lena.

(4) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekr?ek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z dolo?bami tega ?lena.

Nisem spreminjal smeri, torej?

 

 

Saj o tem sem ze prej pisal... da ni slo za prehitevanje... ampak za "voznjo mimo"... Edini hakeljc, ki ga vidim je ta, da si ti bil sam, torej nisi bil "kolona"... Kolona pa se steje takrat, ko so vsaj trije udelezenci ... Torej po taki definiciji ne bi bil prekrsek, ce bi trije skupaj vozili po desnem pasu hitreje kot kolona na levem pasu... Sedaj ko si pa ti bil sam... pa se ocitno to steje kot prehitevanje... Pa zastopi ce mores  :ninja:  :angry2:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no poglej kaj sem na?el..............

 

33. ?prehitevanje? je vo?nja mimo drugega udele?enca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozi??a, ki je namenjen prometu. Hitrej?a vo?nja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vo?njo v isto smer, ni prehitevanje;

 

Ampak ti nisi bil kolona. Lepo bi parkiral na voznem pasu in po?akal da ?e kdo pride, dva sta pa ?e kolona. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.