Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tle se gre za odnos....

Pa ne le to, recimo da ima nekdo avto se celega neposkodovanga oz.v fabrski barvi.

 

A potem ob dejstvu, da ima pa vseeno zavarovan primer parkirisca, naj bi v navalu navdusenja odprl sampanjc?

 

Poskodbe je poskodba in v vsakem primeru prinese letanje naokrog in slabo voljo, je pa res, da ko nimas zavarovano, se toliko bolj :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolko kolko se dan dobro za?el se slab?e kon?al :vskalo: pri odmikanju nasproti voze?emu "schumacheru" delno obrusil zadno desno feltno sj ne vem kaj bi blo bol?..po?t al ta izid ve?era :angry2:  :angry2:  :angry2:

a te lohk potola?im... bolj? je tole kot pa po?it, ?e ?e lahko izbira? med dvema slabima mo?nostima

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a te lohk potola?im... bolj? je tole kot pa po?it, ?e ?e lahko izbira? med dvema slabima mo?nostima

Hvala za tola?bo...in ja vrjamem samo kako ravno meni pa danes namontiral prvi? "nove" feltne in use in wah..treba se bo sprijaznat ?ez zimo pa dat popravljat in bo :) 

In ja izbire druge res ni blo oz. al sunkovito ob robnik,al da leti dec v mene tretja opcija pa samo ?e beg v bli?nji kanal...tko ta opcija najmajn nekako stala me 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle se gre za odnos....

Kak?en odnos?Ja pa sej je pustila listek? Jebiga se zgodi. Danes ali jutri se to lahko zgodi tebi ali meni... Se pa strinjam , da ni prijetna situacija, ko zagleda? ta prizor :)

Drga? pa jest dajem 155? za parking :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa mate tak drage parkinge? Jaz mam full kasko z vsemi delnimi kaski in osnovnim zavarovanjem 450?.

Poceni avto ma?  :D

Sem na netu dal informativni izra?un za ful kasko. Pride za moj avto (brez popusta za kasko) 2.400,00?  ?zmeden?  ?zmeden?  ?zmeden?

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poceni avto ma?  :D

Sem na netu dal informativni izra?un za ful kasko. Pride za moj avto (brez popusta za kasko) 2.400,00?  ?zmeden?  ?zmeden?  ?zmeden?

Ja, tole pa verjetno naredi deloma nabavna cena vozila in tudi dejstvo, da ima tvoj VE? KOT TROJNO motorno mo? glede na Robertos-ovo Mazdo3.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa mate tak drage parkinge? Jaz mam full kasko z vsemi delnimi kaski in osnovnim zavarovanjem 450?.

Tvoj avto osnova kasko 19.900, moj avto osnova za kasko 38,700?

 

Moj full kasko 680?

 

Kdo da potem manj/ve??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...pri nas na obali piha tako mo?no ,da gate trga ...he he lp

?e jih odtrga kak?ni gajstni in postavni mladenki, potem super, ?e pa staremu gelipterju odtrga dolge gate, pa ni ve? tako zanimivo.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jih odtrga kak?ni gajstni in postavni mladenki, potem super, ?e pa staremu gelipterju odtrga dolge gate, pa ni ve? tako zanimivo.  :hohoho:

?e samo dolge gate je ?e dobr pr?u skoz :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.