Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V nizkem startu, da grem zjutraj na moto expo Verona, pogledam cenik in ugotovim, da je bil prejsnji vikend :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Film na pop.....10 min, reklame 7 min....film 10, reklame 6.....

Med skoki na Lj pa niti cajta za rezultate nimajo....takoj v reklame.

A se res ne da ve? ni?esar brez sponzorjev narest. Rtv nazadnje pla?ujemo. Motogp na A kanalu se pa itak ne da gledat, mam pla?ano motogptv, z veseljem pla?am da v miru gledam, reklame pri nas imajo pa negativen u?inek...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi boste vsi sledili kmetu, ki je s hribov doma - TV z lopato na kose in v kontejner. Novice zvem na internetu, vremensko napoved sli?im med vo?njo avta po radiu, za filme pa si v videoteki sposodim DVDje in v postelji z ?eno skupaj v miru IN BREZ REKLAM pogledava film... ?e pa slu?ajno DVD zataji, si pa ogledam ?eno brez ....., mogo?e ?e malo, se pravi, recimo takole: potelovadiva, potem pa spat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam TV samo zato, da pogledam Barca tekme. Se pravi 180min na teden. Novice enako prebiram na netu, filme tudi tam pogledam. Slovenksi kanali so pa itak ena sama katstrofa.

 

V?asih sem ?e vsaj gleda BBC Knowledge (zdaj BBC Earth), a so ga na ?alost umaknili iz programske sheme. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tv-ja nisem pri?gal ?e pol leta vsaj, pri naslednjem paketu, ki ga bom jemal ga niti ne bo vklju?enega v shemo, ker je BV, sedaj ko ja pa Netflix uradno v Sloveniji pa sploh za tisti drobi? vse on demand, kaj bi sploh ?e gladal na tv? ok morda edino ?e spremljate ?port, tega ni na Netflixu, ampak sem prepri?an da je na spletu kak prenos :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tv-ja nisem pri?gal ?e pol leta vsaj, pri naslednjem paketu, ki ga bom jemal ga niti ne bo vklju?enega v shemo, ker je BV, sedaj ko ja pa Netflix uradno v Sloveniji pa sploh za tisti drobi? vse on demand, kaj bi sploh ?e gladal na tv? ok morda edino ?e spremljate ?port, tega ni na Netflixu, ampak sem prepri?an da je na spletu kak prenos :)

Itak, da je... Gres na rtv4d pa je to to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e reklame ?e nekak razumem, da jih predvajajo - pa? denar sveta vladar. Ne razumem pa da v teh reklamnih blokih med oddajo vrtijo napovednike za druge oddaje. Kot da bi namensko drkali gledalce... ampak se ne zavedajo da sami seb zabijajo ?eblje v krsto. Gledalce sami odganjajo in tistim, ki ostajajo bi pa po novem ?e zara?unali kot je to ?elja Proplusa (poptv, kanal A, kino,,,).

 

?e bolj nerazumljive pa so radijske postaje. Ko pride reklamni blok skoraj vsak prestavi na drugo postajo in je tam dokler ni tam reklamni blok pa gre tako naprej. To se ne bi dogajalo, ?e bi med dvema skladbama recimo dali samo eno reklamo ... za tistih 15-20 sec nih?e ne bi preklopil. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e rabi? siol kumonikatorja ti podarim :)

?e ga ima? vi?ka in na lagerju, ga lahko vzamem, ker tale Box, ?e bodo kak?ni ve?ji stro?ki, ne mislim popravljat, ?e manj kupovat novo, ker tko presneto mal gledam TV in je v uporabi zlasti wikende, ko je ?verca na obisku, pol pa ?iv?av in podobne zadeve. Fajn je blo v tolko, da je lahko gledala 7 dni za nazaj, recimo ?iv?av iz prej?nje nedelje.  :dudek:

 

Ko sem ?e glih v tapravi temi - Jamralniku;

 

vreme mi je odneslo nedeljske na?rte, vsa ?ast mu in bom namesto tega raj?i odpo?il K ZMAJ!  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga ima? vi?ka in na lagerju, ga lahko vzamem, ker tale Box, ?e bodo kak?ni ve?ji stro?ki, ne mislim popravljat, ?e manj kupovat novo, ker tko presneto mal gledam TV in je v uporabi zlasti wikende, ko je ?verca na obisku, pol pa ?iv?av in podobne zadeve. Fajn je blo v tolko, da je lahko gledala 7 dni za nazaj, recimo ?iv?av iz prej?nje nedelje.  :dudek:

 

Ko sem ?e glih v tapravi temi - Jamralniku;

 

vreme mi je odneslo nedeljske na?rte, vsa ?ast mu in bom namesto tega raj?i odpo?il K ZMAJ!  :P

 

Saj ima Box 2 leti garancije... Nesi na najblizji Telekomov center in dobis za cas popravila nadomestnega ... 

 

Ce pa ni vec v garanciji, se pa na bolhi najdejo ze od 20? navzgor :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj imajo v bistvu v vseh razvitih dr?avah komercijalne tv za gledalce, ki se ho?ejo razvedriti inpogledati tudi kaj drugega kot pa kar jim fila dr?ava preko nacionalnih programov. Ko se v?asih pomotoma kak moment vstavim na nacionalki imam ob?utek, da smo spet v osemdesetih ali sedemdesetih prej?njega stoletja. Res je,da pogledam v?asih kak zimski ?port na nacionalki a ,ko vidim, da se nadvse "simpati?ne" "novinarke" sprehajajo okoli v ki?astih colmar bundah, me mine vse. O kak?ni skromnosti tam ni ne duha ne sluha.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ima Box 2 leti garancije... Nesi na najblizji Telekomov center in dobis za cas popravila nadomestnega ... 

 

Ce pa ni vec v garanciji, se pa na bolhi najdejo ze od 20? navzgor :)

 

Hvala za info!

 

Sem ze postimal, hecna zadeva je bila in laufa. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info!

 

Sem ze postimal, hecna zadeva je bila in laufa. :)

 

A si mel kabel za strom iztaknjen? :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si mel kabel za strom iztaknjen? :D

 

Skoraj, namesto na HDMI izhod je blo nekam drugam nastimam na tv-ju in pol lohk tuhtas k zmaj kaj bi blo. Vrjetn je podmladek kej pritisnu in bla modro tiho, zato niti nisem postudiru na tole, hehe.

 

Zdele pa ZASPAN K ZMAJ! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa je ?ou senzor glavne gredi po gobe :vskalo:

segret avto ne vzge in le vergla?

 

Vsaj tako je bil Korejc kupejc, da sem ga rabil ohladit in mi je kmal dopizdlo pa je Dr. Pelko za 40 EUR nasel nov senzor :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

segret avto ne vzge in le vergla?

 

Vsaj tako je bil Korejc kupejc, da sem ga rabil ohladit in mi je kmal dopizdlo pa je Dr. Pelko za 40 EUR nasel nov senzor :)

ne sam to... med vo?njo izgubi zaznavanje obratov, motor za?ne bremzat, nato ugasne.... je pa problem samo ko je ogret ja

 

mene sicer pride nekje med 15 in 20?, ve?ji problem bo to, da mi more jutr ?e vsej do ?ihta pa nazaj zdr?at :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo videl sneeeeg? :P

 

 

Jest sem zjutraj ze spucal dvorisce... "v nulo" .... :) ...zdaj cakam na naseldnjo posiljko snega :) 

 

 

skitched-20160204-073615.jpg

 

 

http://m.slovenskenovice.si/novice/slovenija/prihaja-metez-stoletja-v-dveh-dneh-1-m-snega  :P  :jupiii:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:

 

skitched-20160204-073807.jpg

 

P.S.: Da ne bo panike... preveri datum novice :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mi se sankamo na svojem dvori??u in gledamo na morje v Monfalcone...

Do kdaj zelite imeti to idilo?

 

Boss je menda carovnik za sneg in vam ga lahko do poletja namece, tako vsaj trdi g. Slivka! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.