Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Danes sem v prtlja?nik zmontiral LED trak, vendar mi je po parih minutah skurilo kontakte. Na koncu led traka sta + in - kabla, katera sem zvezal v ohisje od led zarnice in priklopil namesto normalne zarnice. Ker se mi ni dalo vec zajebavati sem si rekel, da bom jutri nadaljeval in sem zadevo odklopil in notri vklopil enojno klasicno led zarnico. Po parih minutah je tudi ta zarnica s samo eno ledico sla dobesedno po gobe :S. Zej nevem al sm jest dobil neke cunga lunga zarnice ali je strom v prtljazniku res tako svoh, da je bila ta ena led zarnica premocna... Po drugi strani imam pa v notranjosti vse v led svetlobi in ima ena zarnica 24 ledic pa use deluje normalno :)

 

post-7623-0-14496200-1454604050_thumb.jpg

 

 

post-7623-0-24457700-1454604682_thumb.jpg

 

post-7623-0-08885000-1454604361_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do kdaj zelite imeti to idilo?

 

Boss je menda carovnik za sneg in vam ga lahko do poletja namece, tako vsaj trdi g. Slivka! :D

ehh, brez skrbi.. nekako izgleda, da tudi februarja ne bo kej dosti, ?e sploh kej... marec je sicer nepredvidljiva ampak to je ?e bistveno predale? - ?eprav ne vem zakaj toda imam ob?utek, da bomo tam v za?etku naslednjega meseca imeli en tak mete? vendar ni? groznega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ehh, brez skrbi.. nekako izgleda, da tudi februarja ne bo kej dosti, ?e sploh kej... marec je sicer nepredvidljiva ampak to je ?e bistveno predale? - ?eprav ne vem zakaj toda imam ob?utek, da bomo tam v za?etku naslednjega meseca imeli en tak mete? vendar ni? groznega.

Ne vem. Sem gledal napovedi (vsaj za dolomite) in bo od te nedelje skozi sne?ilo, enkrat bolj drugi? manj. Je pa napovedana kar lepa koli?ina novega snega za po?itnice. :jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se po norih dveh tednih odlo?il da se malo razvajam in sem si kupil nekaj upgrejdov za PC. RAM, novo grafi?no in ?e en disk. In grafi?na ne dela :(. Po vseh testih, najbolj verjetno, da se z mati?no ne marata... upam da se bom lahko zmenil za kako zamenjavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej men je tudi to ?udno. Res da je Grafi?na za PCI express 3.0 jaz pa mam samo 2.0 bi moralo vseeno delati. Plata je res da malo v letih, samo ko sem kupoval sem imel v mislih nadgradnje.

V biosu 'odobrena' dodatna grafika?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ziher, da je 550W dovolj? A dodatno napajanje si priklopil na grafiko?

men se tut zdi tole mal ?voh... js sm mel 500w napajalnik, grafi?na ni? kej konkretna radeon HD4870, pa ko sm menju procesor sm dal not n? kej posebnega AMD Phenom 9850 quad-core, pa mi je u roku 3h minut nesl napajalnik :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

550W bo mogl bit vrh glave dost. Sem tudi za test odklopil vse kar se je dalo.

Bom se probal danes zmenit, ?e se da dobit kako drugo. Sem tudi priklopil dodatno napajanje. Sem pa ?el enkrat stestirat brez napajanja in pol se vsaj zbudi na onboard grafiko. ?im pr priklopim napajanje, se pa ?e v BIOS ne pobere. Jaz pravim 90% da se z plato ne marata, 10% da je grafika crknjena.

 

Sem pa malo grumpy dons, pri?el na ?iht samo zaradi enih sestankov in zdaj vse odpovedal. ?e bi vedu, bi si frej uzel, tko kot sem mel v ?tartu v planu, preden so sklical sestanke. Zdaj pa vsi drugi ?trudli na dopustu, sam jaz ne....  pa?e prakti?no cel dopust mam za ponucat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolni?ka namesto dopusta. Pa terme so ble rezervirane za ta vikend:(

sej pa re?e?, da terme koristi? za zdravljenje :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem izjemno razpolozen (za koga poslat v 3 lepe) ;)

 

(tegale gornjega smejkota sicer totalno ne maram, tko da kadar me zelite zjezit, samo tega uporabte, hehe).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ravnokar izvedel, da je moja biv?a storila bridek konec. Pred par dnevi je pri Lukovici tovornjak zaprl avtocesto moja biv?a mazda pa je priletela vanj in v ?e eno drugo vozilo. Ji je vse airbage ven vrglo pa fajn je razsuta, tako da totalka :( . 

Nevem zakaj, ampak ?e vsak avto ko ga spustim iz rok je v dobre pol leta totalka. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.