Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

kolker sm se dons zajebavu na ra?un 1. aprila (tako doma kot na ?ihtu kot nasplo?no med kolegi) tolk sm zdej slabe volje :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao jao kam gre ta jabuk....kot prvo mape so ?e vedno iz 2014 na pla?ljivem Igo....kot drugi IOS 9.3 je bil v 24 urah zamenjan z 9.3.1 zaradi o?itnih bugov......

 

Jaz pa danes poizku?am iti nazaj na 9.2.1, ker android wear ne dela ve?, in nisem edini, internet se ?e polni glede novih problemov  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao jao kam gre ta jabuk....kot prvo mape so ?e vedno iz 2014 na pla?ljivem Igo....kot drugi IOS 9.3 je bil v 24 urah zamenjan z 9.3.1 zaradi o?itnih bugov......

 

Jaz pa danes poizku?am iti nazaj na 9.2.1, ker android wear ne dela ve?, in nisem edini, internet se ?e polni glede novih problemov  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

To, da so mape na iGo iz 2014 pa res ne more biti krivda Appla... Verzija 9.3.1 pa tudi ni bila tako hitro izdana...iOs 9.3 je bil izdan 21.3., 9.3.1 pa 31.3. ...

 

Na 9.2.1 lahko trenutno se gres... Moras pa pohiteti, ker ponavadi dokaj hitro po izidu nove verzije prenehajo s podpisovanjem prejsnjih verzij... Takrat, ko ne bodo vec podpisovali 9.2.1 pa ne bos vec mogel iti nazaj...

 

https://ipsw.me/signed

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel in dela....

Vseeno ni bilo prvic da so morali takoj popravek dati ven.

 

Glede IGO pa so, ker mi je support NNG odpisal, da apple sam sedaj drzi podporo zemljevidov, zato je tudinaplikacija spremenjena - igo je samo app, potem mas pa zemljevide znotraj appa na izbiro.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko imate pa eni te?av z mobiteli...

 

Jaz imam CAT B-25.

 

Baterija zdr?i skoraj en teden.

Ne spraska se.

Ni posledic, ?e pade na tla.

Ni panike, ?e ga imam v ?epu, ko ?agam z motorko in je ves od ?aganja.

Ima glasen zvo?nik, da res dobro sli?im, kaj mi govorijo - tudi v hrupnej?em okolju.

Ne potrebuje nobenih posodobitev.

Nima nobenih "hro??ev", "?rvov" in ostalih insektov...

 

Skratka: dela!

:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel in dela....

Vseeno ni bilo prvic da so morali takoj popravek dati ven.

Glede IGO pa so, ker mi je support NNG odpisal, da apple sam sedaj drzi podporo zemljevidov, zato je tudinaplikacija spremenjena - igo je samo app, potem mas pa zemljevide znotraj appa na izbiro.

Glede iGo... To ne drzi... Apple ima svojo aplikacijo za navigiranje... ki pa je samo v online verziji... Aplikacija pa je spremenjena oredvsem zaradi tega, ker ima Apple omejitev glede najvecje velikosti aplikacije. Ta se mi zdi, da je 2GB... Razvijalci so to potem obsli tako, da so naredili samo golo aplikacijo... kartografijo pa so dali na voljo kot "inline update"... iGo se je odlocil, da bo denar sluzil preko drugih kanalov (Mazda recimo uporablja za navigacijo sedaj iGo....) ... Pri monilnikih pa je na voljo samo se na iOS... Verjetno zato, ker je najmanj piratiziranja... Za Android so jo ze pred casom ukinili.. Mogoce jo imajo namen ukiniti tudi na iOS... Zato tudi ni vec posodobitev...

Koliko imate pa eni te?av z mobiteli...

 

Jaz imam CAT B-25.

 

Baterija zdr?i skoraj en teden.

Ne spraska se.

Ni posledic, ?e pade na tla.

Ni panike, ?e ga imam v ?epu, ko ?agam z motorko in je ves od ?aganja.

Ima glasen zvo?nik, da res dobro sli?im, kaj mi govorijo - tudi v hrupnej?em okolju.

Ne potrebuje nobenih posodobitev.

Nima nobenih "hro??ev", "?rvov" in ostalih insektov...

 

Skratka: dela!

:P

In z njim lahko samo telefoniras... posljes kaksen SMS in mogoce se zabijas zeblje :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj potem se sami ne vedo kdaj bo aplikacija posodobljena?

Ker so verjetno salabajzerji ;)... Madzari pac :)... Vsak razvijalec ima pri tem dokaj proste roke... Drzati se mora samo nekih pravil ... In vsaka verzija gre skozi test, preden se objavi v App Store-u......

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej in ta test traja skor en mesec preden ti objavijo popravljeno aplikacijo. Vmes se naj pa uporabnik jebe, ker je zaradi nadgradnje iOS-a za?ela aplikacija povzro?at te?ave. Uporabniki so pa jezni nate in si ne dajo dopovedat, da je napaka nastala po nadgradnji applovega iOS-a in da zdaj taisti Apple zavla?uje z objavo spremenjene verzije aplikacije, da lahko spet deluje na novem iOS-u.

 

To je res narobe svet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej in ta test traja skor en mesec preden ti objavijo popravljeno aplikacijo. Vmes se naj pa uporabnik jebe, ker je zaradi nadgradnje iOS-a za?ela aplikacija povzro?at te?ave. Uporabniki so pa jezni nate in si ne dajo dopovedat, da je napaka nastala po nadgradnji applovega iOS-a in da zdaj taisti Apple zavla?uje z objavo spremenjene verzije aplikacije, da lahko spet deluje na novem iOS-u.

 

To je res narobe svet.

Sicer sam nisem razvijalec... Jih pa nekaj poznam, kateri imajo tudi aplikacije v AppStore-u... In testiranje ne traja tako dolgo... Pri prvi izdaji nekega programa traja malo dlje... Kaksen teden ali dva... Pri nadgradnjah pa samo kaksen dan ali dva...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In z njim lahko samo telefoniras... posljes kaksen SMS in mogoce se zabijas zeblje :)

Tudi z najsodobnej?im mobilnikom z nalo?enih 1001+ aplikacijo lahko samo zabija? ?eblje ko ti osem jeder in 6" zaslon pocuza baterijo ali ko ti de? uni?i ?ude? tehnike ravno takrat, ko ga res najbolj krvavo potrebuje?  (slednje do?ivel). Tako da Slivko kar razumem.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sam nisem razvijalec... Jih pa nekaj poznam, kateri imajo tudi aplikacije v AppStore-u... In testiranje ne traja tako dolgo... Pri prvi izdaji nekega programa traja malo dlje... Kaksen teden ali dva... Pri nadgradnjah pa samo kaksen dan ali dva...

 

Verjemi, da traja toliko. ?tiri tedne smo ?akali pa je ?lo samo za popravek aplikacije - gre pa za ban?no aplikacijo e-banke in ne neki homemade izdelek, kjer se ne mudi. Popravek je bil le v tem, da aplikacija ni ve? obti?ala pri aktivaciji in da je spet lahko uporabljala kamero za slikat pla?ilni nalog.

 

Verjamem pa, da ?e so kake enostavne aplikacije ali pa enostavne igrice, da to ne traja toliko. Ampak vseeno - sploh ?e vemo, da so apple verniki mnogo bolj "zahtevni" uporabniki in verjamejo, da Apple ni nikoli kriv ?e manj pa njihovi na pol bo?ji i-neki izdelki. Pol ma? pa konflikt, ki ga nikakor no?e?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjemi, da traja toliko. ?tiri tedne smo ?akali pa je ?lo samo za popravek aplikacije - gre pa za ban?no aplikacijo e-banke in ne neki homemade izdelek, kjer se ne mudi. Popravek je bil le v tem, da aplikacija ni ve? obti?ala pri aktivaciji in da je spet lahko uporabljala kamero za slikat pla?ilni nalog.

 

Verjamem pa, da ?e so kake enostavne aplikacije ali pa enostavne igrice, da to ne traja toliko. Ampak vseeno - sploh ?e vemo, da so apple verniki mnogo bolj "zahtevni" uporabniki in verjamejo, da Apple ni nikoli kriv ?e manj pa njihovi na pol bo?ji i-neki izdelki. Pol ma? pa konflikt, ki ga nikakor no?e?.

 

Ste mogoce ta popravek dali decembra v prevebo? Takrat vem, da se AppStore zapre pred novim letom... in takrat lahko traja dlje ... Ampak o tem so razvijalci dovolj zgodaj obvesceni ... Verjetno pa se pri kaksni zadevi lahko tudi zavlece... ce ni vse tako kot bi moralo biti. 

 

In nisem noben "vernik"... opazam pa, da nekateri sovrazijo vse kar je od Appla... tako kot drugi sovrazijo vse, ki ima znacko VW :) ... Je pa prav, da je taka ostra kontrola... ker je zlonamernih programih veliko manj kot pri konkurenci, kjer lahko vsaj, ki ima 5 minut casa, naredi program, ki naredi stalo ... Sem in tja se sicer kaksen program lahko izmuzne kontroli in vsebuje kodo, ki je v nasprotju s pravili... ampak je tega zelo malo ... "Spotaknil" sem se samo ob izjavo Juresa, ki je napisal, da so mu od Nav N Go odpisali, da je kartografija zato zastarela, ker Apple drzi podporo nad zamljevidi. Zakaj imajo pa potem ostali prozivajalci lahko svezo kartografijo. Navigon ima recimo karte Q4 2015

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In nisem noben "vernik"... opazam pa, da nekateri sovrazijo vse kar je od Appla... tako kot drugi sovrazijo vse, ki ima znacko VW :) ... Je pa prav, da je taka ostra kontrola...

Narobe si razumel... verniki Appla so tisti, ki so pripravljeni taborit pred ?tacuno v vrsti, da bodo ?e isti dan dobili nov i-gedget ?eprav ga ne rabijo, sploh pa ne takoj, ko pride ven. Dale? od tega, da so vsi lastniki Applov verniki. Napisal sem verniki zato, ker taki kli?ejo in nam skoraj jebejo mater za stvar, ki jo je povzro?il Apple z novim iOS-om (9.2.1) in kljub temu, da so na?i razvijalci zadevo uredili dokaj hitro, se je nato do objave vleklo ?e skoraj en mesec. In tudi vedno nas opozorijo, da bo trajalo od 3-4 tedne in ni? ne pomaga, da pove?, da smo najve?ja banka v Sloveniji. Za njih si pa? samo eden v vrsti in ko pride? na vrsto pa? pride?.

 

Je bilo pa verjetno ravno zaradi raznoraznih bugov glede 9.2.1. takrat ogromno popravkov na aplikacijah in po doma?e niso sfolgali. Ampak, ?e bi lahko uporabniki naredili vsaj rollback na 9.2. bi tako bilo re?eno 90% nepotrebnega pregovarjanja in pojasnevanja vernikom, ki si niso dali dopovedat, da hitreje ne gre zaradi Appla, na 9.2 se pa tud ne morejo vrniti zaradi Appla. ;)

 

Sej podobno je bilo tudi z 9.3. in nato na updejt 9.3.1., ki so ga objavili prakti?no le 10 dni kasneje. Vse zaradi bugov  v OS.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem jaz sem na 9.2.1 nazaj da mi dela vse...

Dear Jure,

 

First of all, thank you for your interest in our products!

 

My name is Gabriel, please excuse me for the late reply.

 

Unfortunately we have no information at our disposal regarding the release date of future map packages as we no longer handle this topic, Apple has 3 different map providers for our app (Here, Navteq and Teleatlas), therefore. I would kindly ask that you check the in-app shop regularly, and download any updates should they become available.

 

Thank you for your understanding and cooperation.

 

Best regards,

 

Gabriel

 

NNG Support

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme danes o?itno ?e ni sli?alo vremenske napovedi...

 

V ?empetru pri Gorici je trenutno obla?no in vsega skupaj komaj 12 stopinj Celzija. Napovedovali so pa nekaj okoli 25 stopinj...

Tudi pri nas na obali vreme nikakor in skoraj nikoli  ne sledi vremenarjem. Trenutno je 16?C in piha. Napovedanih preko 20.

Smejim se folku, ki gleda kak?no bo vreme za naslednji vikend ali pa za en teden naprej. ?e za par ur naprej ne dr?i.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj jamrate. V kranju je 19 stopinj, ?isto korektna navpoed: 

 

Popoldne se bo na Primorskem zadr?evala nizka obla?nost, drugod bo delno jasno z ob?asno pove?ano obla?nostjo. Pihal bo jugozahodni veter. Temperature bodo od 15 do 20, v vzhodni Sloveniji do 24 stopinj C.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.