Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Spet malo pisal na support igo my way, za ios nobenega update-a, mape so 2014......celo odgovorili da se obeta v roku enega meseca....

 

Zna biti da bomo dobili 2015 mape...:(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, ja po 4 mesecih sem dobila po?to od ZZZS, da sem bila neupravi?eno na bolni?ki za otroka. Mo? ima skraj?an delovni ?as. In tega, da potem jaz ne morem na bolni?ko za 8ur nisem vedela. Tudi pri zdravniku sem novembra dobila bolni?ko za 8 ur. Baje je pa to ?e od zmeraj tako.  In sedaj moram jaz njim pisno utemeljit zakaj sem bila odsotna od dela. Ja zato, ker so mi dali bolni?ko in tega nisem vedela. Tudi ra?unovodkinja nas na to ni opozorila, sedaj pravi, da je to napaka ministrstva.

 

No letos (pred 14dnevi) pa so me pri pediatru opozorilo na to potem, ko sem bila cel teden doma in v bolnici s tamalim. ?e dobro, da sem bila tudi sama bolna in sem zase dobila bolni?ko. In kaj naj zdaj odgovorim na to po?to al kak?ne bodi sankcije. Ima kdo izku?nje s tem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daskan, probej si nekako malo moralo dvignit in razpolo?enje, da si ne bo? ?e kej naredu (dobesedno).  :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

F**k...prvi? v moji dooolgi zgodovini obiskovanja koncertov se mi je zgodilo, da sem pri?el pred koncertno dvorano in ...zagledam napis:

concerto annullato (koncert odpovedan). :angry: To se mi je zgodilo to nedeljo v Trstu za koncert Dream theater. WTF?

Upra?am na okencu koji f***g s**t se grejo, ?e je pa bil koncert razprodan in ni bilo potrebe za odpoved. :glare:

Mi lepo razlo?ijo, da je eden izmed ?lanov dobil trebu?no gripo ta isti dan. Se pravi, da niso super ljudje in tudi oni driskajo. ?zmeden?

Lepo. Je pa sin, ki se je pripravljal na ta kocert par mescev dr?al nos ?e v?eraj.Upam, da bo kak prost termin, da koncert vseeno odigrajo.

Pa tako dobre karte sem imel- na balkon?ku tik ob odru. :vskalo:  Igrati bi morali namre? v gledali??u.

Nauk: ko gre? na koncert vedno preveri, preden gre? na pot, ali koncert sploh bo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasa bo pa samo danes presegla EU neomejeni, ?e ve?, neskon?ni klici....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam je ?el ta svet! 

 

?eprav sem se prvi oglasil, na besedo nih?e ve? ni? ne verjame in ker nisem bil tam dve uri preden je mo? napisal oglas, je prodal drugam...

 

Pa to se mi ni prvi? zgodilo. Lahko se vse lepo zmeni?, pa beseda ni? ne velja!

 

Hudi?u v rit vse skupaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?e v slabem zdr. stanju in vpra?anje kako se bodo odvijali prihodnji dnevi. V vsakem primeru pa ostajam optimist. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?e v slabem zdr. stanju in vpra?anje kako se bodo odvijali prihodnji dnevi. V vsakem primeru pa ostajam optimist.

 

Upam, da se srecno konca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.