Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Heh, te ni? ne izu?i.?e te stvar zafrkava, zamenja? znamko in je. :)

Dejankso nisem na znamki, ampak na zadevi ki jo uporabljam (potrebujem)

Mam za backup nokio 6210 :) Tisto s foruma tukaj (Canyon ce se ne motim iz BMWja )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... saj ni direktno znamka... je v bistvu bolj ekosistem ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tako enostavno :) ... Jaz sem ze nekajkrat probal it na Android, Windows Phone,... in sem se vedno vrnil nazaj na japko :) ... 

 

Res pa je, da se nikoli nisem imel nekih resnih problemov z japko... No... tudi z drugimi nisem imel nekih problemov... Se takrat dvakrat ali trikrat, ko sem dal japko na servis, sem vedno dobil nov aparat ... Enkrat v Italiji, ker pri nas se niso uradno prodajali iPhone... dvakrat pa preko EPL v Ljubljani ... Pri ostalih znamkah pa so vedno popravljali ... vcasih uspesno, vcasih tudi ne in sem moral nosit nazaj ... 

Vcasih se vprasam, ali sem res tak uporabnik, ki veliko daje telefon preko RTG na letaliscih, ga veliko prekladam, je na vlagi (motor, ampak v torbi) itd itd itd....

ampak govorimo o premium izdelku z IP vodotesnostjo, od katere pri?akuje? da vzdr? take zadeve. nimam sre?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno res zgolj nima? sre?e. Jaz imam CATa. Pa je izpostavljen prahu, tresenju, padcem, pozimi je pri -10 stopinjah ostal v gara?i na avtu, ki ga je naslednji dan ?ena odpeljala in ni niti opazila, da je telefon na strehi. In je telefon med vo?njo padel na cesto. Ko se je vra?ala, ga je pa ?e povozila... In ?e vedno dela. In ?e vedno je vodotesen. Preverjeno. Le signal izgubi, kadar pade v 1 meter globoko vodo... Ja, preko rentgena ga pa res nisem po?iljal... Pa je CAT dale? od premium izdelka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno res zgolj nima? sre?e. Jaz imam CATa. Pa je izpostavljen prahu, tresenju, padcem, pozimi je pri -10 stopinjah ostal v gara?i na avtu, ki ga je naslednji dan ?ena odpeljala in ni niti opazila, da je telefon na strehi. In je telefon med vo?njo padel na cesto. Ko se je vra?ala, ga je pa ?e povozila... In ?e vedno dela. In ?e vedno je vodotesen. Preverjeno. Le signal izgubi, kadar pade v 1 meter globoko vodo... Ja, preko rentgena ga pa res nisem po?iljal... Pa je CAT dale? od premium izdelka...

Cat je odli?en za klic, sms, viber recimo. Jaz rabim mail, voip itd. Saj pravim nimam ga zaradi znamke. Kolega steklar ima Cat-a ?e 10 let...prah itd...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CAT ne dela samo model 25... ?e pogleda? npr S41 ali S61?

?e pogleda? na primer ceno za ta skorajda osnovni smartphjone? To so namenski telefoni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za popizdit.....kao telefon prisel v stik z vodo, predra?un 699?

 

To je lahko samo v Sloveniji. Telefon za katerega so ogla?evali vodotesnost, ti crkne zjutraj in potem kao voda........................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za popizdit.....kao telefon prisel v stik z vodo, predra?un 699?

 

To je lahko samo v Sloveniji. Telefon za katerega so ogla?evali vodotesnost, ti crkne zjutraj in potem kao voda........................................

Nikoli niso oglasevali prave vodotesnosti, da ga lahko uporabljas tudi v vodi ;)... Ima samo IP67 certifikat... >> https://support.apple.com/en-us/HT207043

 

Eden od Indikatorjev v notranjsoti je ocitno ookazal, da je bil v stiku s tekocino ali vlago... in imajo ocitno potem taka navodila, da to ne gre pod garancijo...

 

Lahko sicer probas klicati direktno Apple support in pojokas, ce si oreprican, da ni bil v vodi... oni potem lahko dajo neko referencno stevilko, s katero se oglasis ori nasem lokalnem servisu... in lahko kaj drugace resijo v tvojo korist... Klic je brezplacen >> 0800 80321 edino pogovor je v anglescini... vcasih se da na tak nacin resit... Ali pa obisk kaksnega Apple Store direktno... najblizji nam je v Benetkah ali na Dunaju, ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim za zjokat res, apple tole pravi

 

 If one goes by Apple?s description, the iPhone X can withstand being submerged in water for up to 30 minutes in up to 1.5m depth.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak garancijski primeri zaradi stika z vodo bodo zavrnjeni. To pi?e v drobnem tisku, vsaj pri 7 plus je bilo tako.

edina voda v stiku s telefonom v zadnjem mesecu je bila megla, ?e tega ne prenese potem res aleluja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

edina voda v stiku s telefonom v zadnjem mesecu je bila megla, ?e tega ne prenese potem res aleluja.

Saj pravim, ce si res v to preprican, potem se vcasih splaca klicat direktno na Apple support... Ker servis v Sloveniji lahko dela samo po navodilih Appla... in v takih primerih imajo taksna navodila... Indikatorji notri ne smejo biti obarvani, ker ce so, to pomeni, da je prisla vlaga ali tekocina v notranjost...

 

Se vprasanje? Kam si nesel na servis? Na Emonagram? Ki je sedaj lastnik bivsega Teleray servisa (Nokia), kjer so bili znani po tem, da je za veliko napak bila kriva tekocina... Vsaj tako berem okoli... jaz na sreco osebno s tem se nisem imel problemov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pravim, ce si res v to preprican, potem se vcasih splaca klicat direktno na Apple support... Ker servis v Sloveniji lahko dela samo po navodilih Appla... in v takih primerih imajo taksna navodila...

 

Se vprasanje? Kam simnesel na servis? Na Emonagram? Ki je sedaj lastnik bivsega Teleray servisa (Nokia), kjer so bili znani po tem, da je za veliko napak bila kriva tekocina... Vsaj tako berem okoli... jaz na sreco osebno s tem se nisem imel problemov...

EPL

sem poklical, bodo eskalirali, pa bomo videli, par dni

Zdaj si ne morem misliti, ampak da gre kdo odpret telefon pa ga mal po?prica pa slika za zazslu?ek....ne res no?em misliti na to....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klasika. Garancija pa te fore. Vse lepo in super dokler jo dejansko ne uveljavljas potem pa tisoc in en izgovor.

700? za telefon ki je samo se 40 dni v garanciji.....jaz pa ves hapi da je se v garanciji odletel. No saj v bistvu dela samo face ID ne dela. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el iskati, ker zdaj ?akam odogovr appla, in nenazadnje ker telefon dela - brez Face ID

 

Spet sem zmeden:

- servisno naro?ilo pi?e:

Face ID ne dela

 

- servisno poro?ilo dobesedno:

opravljen restore 12.0

AST diagnostika uspe?na

LCI senzorji OK - stik s teko?ino

izdelava predracuna za izvengarancijsko popravilo

aparat je pri?el v stik z teko?ino

 

Torej telefon je OK???

 

Potem sem vpra?al, pa ste vsaj poizku?ali posu?iti telefon ce je bil res v stiku z vodo?

Ne ker ste se odlo?ili, da ga ne boste popravljali...

 

?akaj nekaj je menjava ekrana za 700?, kot ste ga zahtevali, drugo pa je posu?iti telefon in recimo re?iti problem in ra?unati eno servisno uro.

 

Ne delamo tega.

 

Torej ste zaprli nazaj telefon, ki naj bi bil v stiku z vodo?

DA

 

Sem samo ?el.

 

Butale


Telefon imam spet delujo?, brez Face ID..............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je vse isto kot recimo uradni servis za mazdo recimo. Pac ne pije vode da bojo oni tebi posusili telefon in racunali eno uro dela -30e. Zamenjali ti bojo cel ekran za 700e ali pa nic. Ti tudi ce bos prinesel svoje olje na servis ti nebojo racunali pol ure dela (30e), ampak ti bojo avtomatsko zaracunali min. 2h (120e), ker se nebojo jebal za 30e. Zato pa jest ne maram teh garancij in ostalih pizdarij, ker kot sem ze omenil vse lepo in prav, ko pa se dejansko pojavi problem in reklamacija pa ni nikjer nobenega. Ni povsod tako, ampak v 80% je na zalost tako... Upam da resis s cim manj stroski :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz samo necesa ne morem 'kupiti'. Meni ne dela Face ID, pustimo vodo gor ali doli, oni meni hoccejo zamenjati ekran.....wtfd?

 

senzor za face id je za ekranom 

https://www.ebay.de/itm/iPhone-X-Main-Logic-Board-With-Face-ID-Sensors/332798096492?hash=item4d7c4ff46c:g:vywAAOSw0NlbmA8W

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz samo necesa ne morem 'kupiti'. Meni ne dela Face ID, pustimo vodo gor ali doli, oni meni hoccejo zamenjati ekran.....wtfd?

 

senzor za face id je za ekranom

https://www.ebay.de/itm/iPhone-X-Main-Logic-Board-With-Face-ID-Sensors/332798096492?hash=item4d7c4ff46c:g:vywAAOSw0NlbmA8W

Na uradnem servisu bi za ta denar dobil nov aparat, ker teh zadev ne popravljajo lokalni servisi >> https://www.epl.si/eplservis/zamenjava--exchange.html

 

post-10-0-68542700-1539201354_thumb.jpeg

 

Ce je okvara zaradi tekocine, je tezko zagotoviti kakovostno popravilo, ker lahko cez par dni crkne se kaj drugega...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa se kupi telefon ki ni drazji od 200? in ne boli ?e se spotoma z ruzakom opere v pralnem stroju,ne pa en ob?rt jabuk ha ha..... ceela pla?a....?e tak gsm prnese? na servis bi ti za ta denar moral ponudit ?e najman kosilo, in voden ogled postonjske jame in darilni bon za vnov?enja popusta na nadomestne dele ha ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha se dodaten sok, Face ID senzorja ne mores menjati. Je zbajdan z moderbordom telefona...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi se moral malo zamisliti nad seboj. Vedno ima? te?ave z vsem, kar kupi?. A nisi pred nekaj meseci neko mizo reklamiral? Pa neko vgradnjo plina? ?e tisto nalepko Mazda klub, ki jo je opralo dol s ?ipe, si hotel reklamirat, ?eprav si jo dobil zastonj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.