Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ampak a ni to bike za tam nekje 3k? dnarja?

Res je ?ez 3 ko?ta, pa ima osnovno opremo (shity bremza sem ?e zamenjal ker varnost je le varnost). ?e bi hotel da bi vzmetenje delovalo dobro bi se moral stegnt jurja vi?je. Da se razumemo, govora je o Cube ki je firma za reve?e in ne kak?na presti?na znamka. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je ?ez 3 ko?ta, pa ima osnovno opremo (shity bremza sem ?e zamenjal ker varnost je le varnost). ?e bi hotel da bi vzmetenje delovalo dobro bi se moral stegnt jurja vi?je. Da se razumemo, govora je o Cube ki je firma za reve?e in ne kak?na presti?na znamka.

Kakor sem jaz gledal kolesa cube,imajo za manj denarja kot bolj renomirane znamke isto opremo , cena pa je kakr?na pa? je bolj zaradi slab?ega imidza firme in manj dodelane ergonomije okvirja...

 

Tako da Mislimda nima firma kolesa kaj dosti zveze z zajebavanjem fedrou... Saj je vzmetenje najbr? isto ali ?e bolj?e kot na Scottu za isti denar?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si pol kupi shitty ebike za 3k?

Lahk bi si kupil motor pa te ne bi koleno bolel hahah

Sodelavec je Hondo CBR 750 9 mesecev staro kupil za 6 papol. ?e to primerja? za kolk se danes bicikli prodajajo res ni nobene logike.

 

Zakaj ne motor? To je za reve?e.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po treh urah razlaganja kon?no nadrejenemu in ?efu dopovedal, da jaz kot upravljalec postrojenja nisem kriv za napa?no projektiranje postrojenja.

 

Zdaj me samo zanima, koliko komisij bo ?e moralo pregledati postrojenje, preden bodo ugotovili, kaj dejansko ni pravilno dimenzionirano in zakaj to?no ne dela tako, kot se pri?akuje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh ustanov mi je FURS najmanj ljuba, pa ravno z njimi si na veliko dopisujem v zadnjih dneh, ker ne ?tekajo pow qrca glede mojih zaposlitev v Nem?iji in na Nizozemskem, pa dohodnina in to. Srednji vek je tole.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera zabava v zraku, oziroma skorajda na tleh....4x Go Around v Nantes-u...Megla da krila nisem videl pa sem sedel pri oknu v 21 vrsti zra?nega busa.....

Peti? pa samo butnil v tla, k sre?i na stezo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera zabava v zraku, oziroma skorajda na tleh....4x Go Around v Nantes-u...Megla da krila nisem videl pa sem sedel pri oknu v 21 vrsti zra?nega busa.....

Peti? pa samo butnil v tla, k sre?i na stezo :)

To je moglo bit nepopisno veselje in ?ur... ko tako "na pamet" bluzi? nad letali??em in samo ?aka?, kje se bo prikazala kaka lu? drugega letala.

Jaz sem tako nad Londonom kro?il skoraj eno uro. In na koncu smo tudi mi skraj ostali brez koles, ko smo "mehko" pristali.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biatlon mi je na Pokljuki toook te?ko gledat po tv in bo treba it drugo leto pogledat v ?ivo. To mora bit totalno do?ivetje, podobno kot Planica.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal je tako, da se pac proda prvemu, ki prinese denar ... edino ce gre za koga znanega... takrat se lahko zmeni drugace in se pocaka... 

 

Sem pred casom imel par biciklov na bolhi... pa me klice en gospod, nekje iz primorske... da bi vzel vse tri bicikle in da pride iskat v petek (klical je v nedeljo ali ponedeljek... nevem vec tocno) in da pride 100%... razen ce vmes umre... :zvizga:  :P  Ocitno je vmes umrl, ker ni nic vec klical, niti prisel iskat  :blink: ... 

 

Aja... bicikle imam se sedaj :) >> http://www.mazda-si.net/topic/14216-nekaj-starej?ih-biciklov/?hl=jest#entry378854

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zato sem tudi jaz vklju?il posrednike iz primorske in kupil bale?tre prej kakor grem v NG.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S prodajalcem v bigbang nikakor nisva pri?la skupaj, bolj ko sem mu razlagal da i??em oja?evalnik za 5.1, mi je prodajal bluetooth soundbare, brez?i?ne zvo?nike, itd itd.

 

Bolj kot sem govoril, da imam prostorski zvok, in da to ne pride v po?tev, manj je razumel kaj ?elim in celo dodal da mislim da nekaj 5.1 mamo pa za ra?unalnik in je ful poceni. Njegovo vpra?anje, ja kako boste pa glasbo iz mobitela predvajali potem tudi pove vse.

 

Ma nisem jaz po bajti kable napeljeval, da bom sedaj imel en bluettoth zvo?nik pod TVjem. Ne more? primerjat takega zvoka nikakor. In potem naj bi mene ?as prehitel :)

 

Itak, bolha, zaklju?eno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha zanimivo, da so to tudi meni ponujali tale BT zvocnik za pod televizijo. Pa sem isto reku, da se to nemore primerjat s klasicnimi dobrimi zvocniki k so lepo razporejeni po celi sobi. Mogoce se kaksen sub pa je to to...

jaz mam sub. Pod tv levi in desni zvo?nik + centralec, nad glavo nad kav?em pa levi in desni surround. Poslovil se je pa fr?terker... :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S prodajalcem v bigbang nikakor nisva pri?la skupaj, bolj ko sem mu razlagal da i??em oja?evalnik za 5.1, mi je prodajal bluetooth soundbare, brez?i?ne zvo?nike, itd itd.

 

Bolj kot sem govoril, da imam prostorski zvok, in da to ne pride v po?tev, manj je razumel kaj ?elim in celo dodal da mislim da nekaj 5.1 mamo pa za ra?unalnik in je ful poceni. Njegovo vpra?anje, ja kako boste pa glasbo iz mobitela predvajali potem tudi pove vse.

 

Ma nisem jaz po bajti kable napeljeval, da bom sedaj imel en bluettoth zvo?nik pod TVjem. Ne more? primerjat takega zvoka nikakor. In potem naj bi mene ?as prehitel :)

 

Itak, bolha, zaklju?eno....

To res ocitno izumira.... BigBang sicer ima nekaj malega... ampak skromne zaloge...

 

https://www.bigbang.si/surround-receiverji/avr151s230-sprejemnik-harman-kardon-578996

 

Sam imam tudi enega Onkyo 5.1 ... ampak je ze star ene 10 let... spila pa se vedno odlicno... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem iskal samo frsterker ker tuje radije pa poslusam preko neta - ker 10 istih komadov na uro pac ne prebavljam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sem iskal samo frsterker ker tuje radije pa poslusam preko neta - ker 10 istih komadov na uro pac ne prebavljam

Sej mam jest tud radio na Onkyu... samo ga nikoli ne poslusam... v uporabi je samo kot surround ozvocenje za TV...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.