Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mogo?e bi se moral malo zamisliti nad seboj. Vedno ima? te?ave z vsem, kar kupi?. A nisi pred nekaj meseci neko mizo reklamiral? Pa neko vgradnjo plina? ?e tisto nalepko Mazda klub, ki jo je opralo dol s ?ipe, si hotel reklamirat, ?eprav si jo dobil zastonj...

vse je res, razen nalepke...:), narobe naro?am, pa kljuka je bila :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj posku?am biti fina, ampak jezik enostavno ne sodeluje...

 

Pa ?e nekaj me zanima: ?e mi nekdo re?e "ko te jebe", je to kletvica ali firbec?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?asen epilog.

priznali so da so se zmotili na nalogu ne gre za menjavo ekrana ampak naprave. Ker je odprt case na applu, smo se dogovorili da pla?am, in ce odobrijo povrnejo. Na zalost je naprava zacela crkovati dalje - notranji zvocnik, restarti.....

 

Ce ne bom pa moral se na sluzbo obrniti za stroske....

Tolazim se da bom dobil novih 365 dni 'garancije' . Upam da mi tudi pomaga napacna diagnoza pri eskalaciji pri applu, sem jim poslal vso dokumentacijo, resno pise all test ok, poslan predracun za menjavo ekrana 699?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem ze napisal prej... dostikrat pomaga to, ce se obrnes direktno na Applov support... in tam znajo odobriti tudi kaksno zadevo, ki je ze izven garancije ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Apple????? Resno?? Pa te bi ?e svojo mamo prodali za dobi?ek.

Vsi taveliki tako delajo... samo se zavedajo, da zadovoljne stranke se kdaj prinesejo svoj denar... in zato znajo kar dobro poskrbeti za to... Sicer v Sloveniji malo manj... ampak to je pomoje predvsem zato, ker direktno niso prisotni... Dorektno v Apple store so tako ustrezljivi, da so ze kar malo prevec osladni... ;) ... ampak marsikdaj znajo presenetit, ce naletis na tezave...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni pri jab?kih dober tech support poleg tega da vse magi?no dela glavni selling point?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to bo... stranko nazaj po?ljejo na certifikatno agencijo, ker se ji ni Safari povezal na spletno stran, ki ga zahteva, a isti cert pa na winsih deluje BP. Torej kje je potem krivda - no po pingpongu so le odkrili kaj je narobe - aja sevea niso hoteli izdati re?itve ampak jaz se na tak tech support ne bi zana?al.  :whatever: 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tale mesec me ima pa zelo rad....zdaj dobim ?e opomin za 78,51? od Triglava za nepla?ano premijo.....

za motor, ki sem ga prodal maja...(moj avatar)

 

Ja veste polica je permanentna.....pa jaz nazaj ja pa veste da ne samo se je naredil prepis motorja, bil sem na triglavu ob nakupu novega in prenesel bonus nanj iz starega zaradi katerega me terjate...

 

aja, ja potem pa nekdo ni zaklju?il police....ampak odprt imate saldo...

Da je komedija na vi?ku: motor prodan maja 2018, ra?un za obnovo izdan 11.9.2018. Komu? Za kaj? Ne re?em da bi ga vsaj prejel in lahko zavrnil...meni ni? tebi ni?.

 

Prosim? A sem res na skriti kameri?


A nadaljujem, druga kuverta od Triglava....zavrnjena ?koda na motorju. Pazi, bil na cenitvi, imam v zavarovanju kasko dodatna oprema do 1000? in mi je po?il v Franciji blatnik zadnje gume. Dodaten neoriginalen, to kar veli zavarovanje. Grem na cenitev, vse ok, slika, odobri, dobim poro?ilo za menjavo. Po?ljem ra?un novega, dobim v odgovor zavrnitev, ?e? da je to dodatna oprema in ne del motorja...HALO? Imam zavarovano dodatno opremo....pa cenili so in v poro?ilu pi?e blatnik - dodatna oprema, menjava.............................

 

jaz res ne vem ve?. :) sam ?e dopise pi?em

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vse zadeve sem odgovoril pisno, brez kake jeze ampak konkretno z dejstvi.

1. Odgovor Mimovrste ugoden, po tem ko so prvic zavrnili vracilo artikla ( 54?)

 

Cakam sedaj se:

- apple 699?

- Triglav 135? za blatnik ki je bil ze odobren

- Triglav 78? za zavarovanje neobstojecega motorja

 

La Vita e bella :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vse zadeve sem odgovoril pisno, brez kake jeze ampak konkretno z dejstvi.

1. Odgovor Mimovrste ugoden, po tem ko so prvic zavrnili vracilo artikla ( 54?)

Cakam sedaj se:

- apple 699?

- Triglav 135? za blatnik ki je bil ze odobren

- Triglav 78? za zavarovanje neobstojecega motorja

La Vita e bella :)

Ve? kako pravijo:"?e i??e? pravico bo? vedno nesre?en". :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, iti na po?to po obvestilo mestnega redarstva in se na poti  do tja spra?evati koliko bo... K sre?i sem zgleden voznik in nikoli ne prekora?im zmo?nosti svojega avta. Tokrat so me prakti?no pred mojo hi?o, divja?kih 62. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemci zabiti; zdele v nabiralniku dobil pismo iz Nurnberga, gor pa naslov 1241 Kamnik, Slowakei

 

(lahko si mislite, da nikdar nisem navajal Slova?ke kot stalni naslov, obenem se vpra?am po kak?nem naklju?ju sem pismo zdaj dejansko dobil).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en "#domoljub", ki blati lastno dr?avo. Eh ja ?alostno. :glare:

 

Druga?e pa ZMAJ, verjetno so se 2x zmotili, najprej tisti, ki je kuverto napisal potem pa ?e na po?ti, da niso poslali na Slova?ko ampak v Slovenijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemci zabiti; zdele v nabiralniku dobil pismo iz Nurnberga, gor pa naslov 1241 Kamnik, Slowakei

 

(lahko si mislite, da nikdar nisem navajal Slova?ke kot stalni naslov, obenem se vpra?am po kak?nem naklju?ju sem pismo zdaj dejansko dobil).  :zvizga:

Za zahodno-evropejce zna?ilno da o zemljepisu nimajo nikakr?nega pojma. (tako kot o marsi?em drugem ne) 

 

Moji najdra?ji je znanec iz VB poslal po?iljko, pravilno napisan naslov, pa je Royal Mail stvar najprej spravil v Kolumbijo, od tam je ?la v Brazilijo. V Braziliji so pa vedeli kje je Slovenija in ker so imeli dve taki zablodeli po?iljki za razli?na naslova v SLO so ju, racionalno, vtaknili v eno kuverto in obe je potem dobila moja najdra?ja. In tisto ki ni bila zanjo, jo je potem moja najdra?ja nesla na po?to v Morav?e da je prispela do pravega naslovnika.

 

Pri nas imamo sre?o da je ?e malo inercije iz svin?enih ?asov, ampak tega prav kmalu ne bo ve? :( . 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el gledat eno GH Mazdo6, pa je bila zadeva obu?kana z vseh strani in sem se modro odlo?il ter od?el brez ponudbe ali ?elje.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akam dimnikarja oz. "raufnkelarja" kot re?ejo v teh krajih (Rauchfangkehrer po nem?ko), da me pride ogulit. Za par minut bo vzel skoraj 50?  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo apple support mi je dobesedno pokazal sredinca.

 

?E se spomnite sem imel ta problem kak mesec nazaj, danes kon?no odgovor, da oni bi napravo zamenjali pod free ?e bi jo pustil v servisu, ampak ker sem pla?al popravilo in dobil novo sem s tem kao priznal po?kodbo. Pa pazi ?e to.....in sedaj ni case-a ker imam delujo?o napravo....

 

WTF? Normalno da jo imam, ?e sem pla?al, ampak pla?al v garanciji in to je moj case. A se niso dali....

 

Torej v enem stavku, ja imeli ste prav je garancija, in obenem ampak ne ne pripada in ne vrnemo vam denarja..

 

Torej bi moral 1 mesec ?akati, da zamenjajo napravo brez telefona. 

 

Ampak kje je logika stro?ek zamenjave naprave in refunda je ENAK za apple...

 

Razo?aran res - zaradi na?ina odgovora, raje sprejmem, ne ne pripada. pika.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pac howdre in ugotovil da zobarke nimam 10.11. ob 10.00, ampak sem jo imel 11.10. ob 10.00

 

Kako je reku Veso v NMK? Pametni pise, budala si zapomni in jaz nisem budala, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.