Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Slivka napisal:

Ker bo očitno trajalo, sem šel na sprehod do Žusterne. Moram priznati, da je lepo...

IMG_20240404_125428544.jpg

Že kar nekaj časa... 🤗😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NADALJEVANJE :(

 

 

WWW.24UR.COM

36 kilometrov pred ciljem četrte etape se je na dirki po Baskiji zgodila hujša nesreča kolesarjev. Hudo so jo skupili tudi trije glavni favoriti Jonas Vingegaard, Remco Evenepoel in Primož Roglič, ki dirke niso mogli...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jaz bi jih dal na AC vozit med promet v nasprotno smer - to bi šele bil šov za gledalce. :whatever:

 

Tamle so letel kr med drevesa pri 60-70 al pa več km/h. Ma da ti pamet stane.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hočem možakarju na lep način dopovedat, da je njegova ideja butasta. In mu razložim, da je modrost sicer tekla za njim, ampak je bil on hitrejši. Pa mi model ponosno odgovori:

- "Seveda, jaz sem že od nekdaj najboljši..."

 

 

 

Očitno bo obveljala njegova ideja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Hočem možakarju na lep način dopovedat, da je njegova ideja butasta. In mu razložim, da je modrost sicer tekla za njim, ampak je bil on hitrejši. Pa mi model ponosno odgovori:

- "Seveda, jaz sem že od nekdaj najboljši..."

 

 

 

Očitno bo obveljala njegova ideja...

 

Zadnjic sm dobro foro na tole temo slisov.

 

Ni da je neumen, samo nima srece ko razmislja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ugotovil, da je naš FuckWagen v bistvu Polonez. Če se jih kdo mogoče še spomni...

 

IMG_20240411_174037785.jpg

 

Ameriški Nemec Poljskega porekla...

Mi pa ni jasno, po kom je tako nezanesljiv. Nemška kvaliteta je bila znana že od prve svetovne vojne dalje. Tudi Polonezi so se kar vrteli in niso kraljevali na avtovlekah...

Hja, Ford pa... Nekoč so pravili, da se iz vesolja vidita dve stvari: Kitajski zid in Fordov odpad. Potem so šli astronavtih v vesolje in povedali, da Kitajskega zidu iz vesolja ni videti. Za Fordov odpad pa tega niso rekli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, zadnjič je eden od moderatorjev, ob kavi, mi omenil, da ti bo onemogočil Jamralnik, v povezavi z omenjanjem vaše najnovejše avtomobilske pridobitve, ker menda zelo trpi server, glede na količino oddanih sporočil.

 

Kolikor sem ga uspel razumeti, je glavna težava v tem;

 

Jamraš in ne iščeš rešitev. :)

 

(Če še kdo spomni g. Mira Cerarja, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Z M A J napisal:

@Slivka, zadnjič je eden od moderatorjev, ob kavi, mi omenil, da ti bo onemogočil Jamralnik, v povezavi z omenjanjem vaše najnovejše avtomobilske pridobitve, ker menda zelo trpi server, glede na količino oddanih sporočil.

 

Kolikor sem ga uspel razumeti, je glavna težava v tem;

 

Jamraš in ne iščeš rešitev. :)

 

(Če še kdo spomni g. Mira Cerarja, hehe)

Rešitev je enostavna....prodaš Forda in kupiš avto👍(ala Honda, Mazda😉)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je sportman333 napisal:

Rešitev je enostavna....prodaš Forda in kupiš avto👍(ala Honda, Mazda😉)

 

Najdi Hondo z dvolitrskim dizlom, sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom, pa grem ponjo.

pred 8 urami je Z M A J napisal:

@Slivka, za... ... ... ... ... ...

Jamraš in ne iščeš rešitev. :)

 

(Če še kdo spomni g. Mira Cerarja, hehe)

 

To je samo v opozorilo drugim, da se ne nategnejo tako, kot sem se jaz. Ker nova tehnika je predvidena samo za po avtocestah, ne pa za stalno uporabo v hribih...

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

 

Najdi Hondo z dvolitrskim dizlom, sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom, pa grem ponjo.

 

To je samo v opozorilo drugim, da se ne nategnejo tako, kot sem se jaz. Ker nova tehnika je predvidena samo za po avtocestah, ne pa za stalno uporabo v hribih...

hmmm, ja to je v EU zelo težko, res je da jaz nimam teh težav :).....žal je Honda malo podlegla EU in enostavno ni več dizla....7 sedežni modeli pa vsekakor so, samo zopet ne v EU :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.