Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Noro lep razgled na Alpe, jaz pa na delovnem mestu, matrwola! :(

 

 

Iz katere strani pa gledas sedaj Alpe? Iz soncne ali sencne :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi avstrija oglasuje sunny side of alps...

Sem ravno zadnjic videl neki ala Carinthia the sunny side of alps al tako nekako

 

 

Vcasih je bil nek reklamni slogan... Slovenija, na soncni strani alp :) ... >> https://sl.wikipedia.org/wiki/Slovenija,_moja_de?ela#Na_son?ni_strani_Alp_(1985)

 

Carinthia >>  https://www.komoot.com/collection/372/biking-at-the-sunny-side-of-the-alps-in-carinthia

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi avstrija oglasuje sunny side of alps...

Sem ravno zadnjic videl neki ala Carinthia the sunny side of alps al tako nekako

Morda glede na Katschberg in podobne gore :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro lep razgled na Alpe, jaz pa na delovnem mestu, matrwola! :(

Pojmanima? kako lep razgled je bil danes na Alpe z Velike planine. Z mojo najdra?jo sva ?tartala z bicikli z Raka. ?la mimo U?ivca naprej po cesti proti Zelenem robu, pa potem ?ez Ma?ik kot, Tiho dolino in do Velikega stanu, Tam je bilo samo ?e par metrov do kapelce. 

Vreme je bilo ki?asto, izlet je imel le eno napako - pri Maretu (Jar?ki dom) je bilo zaprto - ?lovek je v toplicah. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, cca. 214.000. Jaz sem jih naredil 100k v dveh letih odkar ga imam. :)

 

Zato sem vpra?al, ker moj pri 270kkm je ?e ?isto lep. ?e najbolj so mi ga zjebal na servisih, ker majo verjetno mehankarji prstane na rokah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato sem vpra?al, ker moj pri 270kkm je ?e ?isto lep. ?e najbolj so mi ga zjebal na servisih, ker majo verjetno mehankarji prstane na rokah.

Tudi jaz pazim, ampak glede na to, da nisem prvo lastnik, je pa? tako.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem premi?ljeval, kam naj napi?em, pa sem se odlo?il, da sem...

 

Z za?etkom ?olskega leta so me izvolili v svet star?ev. Hkrati pa je ob?ina degradirala na?o ?olo in ji odvzela minibus ter nabavila nov kombi. Zraven pa naj bi ?e Nomago z dvema avtobusoma opravljal prevoze. Najbr? ni treba posebej poudarjati, da se je cena prevoza krepko dvignila...

 

No, v torek dopoldan pa se je za?elo. Telefon mi je za?el zvoniti, da sem mislil, da bo pregorel. Star?i so zmerjali, da ni bilo avtobusa na eni liniji. In so otroci sami doma ali pa zunaj, ker so star?i v slu?bah. Nekateri so klicali taxi, da je otroke peljal v ?olo. Pokli?em ravnateljico in povpra?am, kaj se je zgodilo. Ker ne ve, pokli?e na Nomago. Tudi tam ne vedo, da bi bilo z avtobusom kaj narobe. Zatrdijo, da bodo poklicali nazaj. In ?ez nekaj ur res pokli?ejo. Zakaj ni bilo avtobusa? Zato, ker je voznik pozabil ustaviti na avtobusnih postajah. ?tartal je iz gara?e in se direktno, brez postanka, pripeljal pred na?o ?olo. In mo?akarju sploh ni zadelalo, da na ?olski liniji nima ?olarjev v avtobusu... Otroci pa ostali na avtobusnih postajah... Zdaj naj pa jaz to razlo?im star?em. Pa saj me ne bodo resno jemali... Bodo mislili, da se mi je scufalo, da jim take "pravljice" pripovedujem... Dokler je prevoze opravljal hi?nik Marjan s ?olskim minibusom, ni nikoli noben otrok ostal na avtobusni. Zdaj, ko to delo opravljajo profesionalci, pa... ... ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ni ve? zelene 323-ke, pristala na strehi na travniku. Voznik in sopotnik sva bp ker se je vse dogajalo tako po?asi. XD

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ni ve? zelene 323-ke, pristala na strehi na travniku. Voznik in sopotnik sva bp ker se je vse dogajalo tako po?asi. XD

Pleh je pleh, pomembno je da je glava cela.

Fejst utrujen, pa me ?aka ?e kolesarjenje, fitness in potem ?e no?ne zadeve, hehe

Mal se merki, nisi ve? tako mlad.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fejst utrujen, pa me ?aka ?e kolesarjenje, fitness in potem ?e no?ne zadeve, hehe

Saj pri nocnih zadevah (spanje :) ) se menda lahko spocijes od kolesarjenja, fitnessa in podobnih dnevnih aktivnostih ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti frei vikende in son?no vreme. Kamorkoli grem kolesarit , povsod ?isto preve? guzve v obliki kvazi sportnikov, pohodnikov, va?kih pijandur in nevzgojene frocarije....

 

Grrrr.... Ho?em frei ponedeljke in torke!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pri nocnih zadevah (spanje :) ) se menda lahko spocijes od kolesarjenja, fitnessa in podobnih dnevnih aktivnostih ;)

Spanje pride na vrsto danes, treba nadoknadit.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e?. Outsourcing je moderen poslovni prijem. ?eprav sinonim za slab?o in dra?jo storitev. Ampak je treba bit modern. 

 

Mi po?asi vse skupaj vra?amo nazaj, ker outsourcing se je izkazal za popoln strel v prazno. Tolk dodatne jebe in pregovarjanja ter celih zapletov, ker je v programu treba spremenit piko ne vidi? nikjer. Na koncu je pa vse skupaj dra?je kot ?e ima? svoje strokovnjake.

Ni ni ve? zelene 323-ke, pristala na strehi na travniku. Voznik in sopotnik sva bp ker se je vse dogajalo tako po?asi. XD

 

Kako pa ti je to ratal? Ma v glavnem, va?n je da sta cela - pleh se da vedno zamenjat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha boss I feel you. Vrjetno mislis na pikice, katere so na kovinskemu prstanu na rocki (GTA rocka).

 Ja to?no to - le od kod so tele pikice, ker sam prstanov nakita in podobne ?are ne nosim, nohte imam postri?ene a an tistem alu delu ro?ke pa cel kupa takih malih pikic. Ker ne vozi nih?e drug tega avta so lahko nastale samo na servisu al ma? kak?no drugo razlago.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.