Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jest sem istega mnenja ceprav vse to kar si ti nastel in se nekaj vec stvari sem jest ze nasel in je vse skupaj naneslo 600-700?. Zaenkrat imam takole.

Sprednji odbijac z masko 120? (potrebno strihat)

?aromet original rabljen 120?

Blatnik ohranjen v nulo in v isti barvi original 60?

Pokrov motorja v isti barvi original rabljen 120?

Hladilnik rabljen original 60?

Nosilec odbijaca rabljen original 40?

Vezna stena 60? (nova)

Manjka mi se ekspanzijska posodica (vrjetno je hin) in pa vitrex posoda (to pa dobim za male pare)

Najbolj me skrbi kaj je z DSC enoto saj je zamaknjena in nevem ali deluje ali ne...

Je pa potem treba racunati se za delo in pa doloceni stroski k se bojo pokazali k se bo zadeva zacela popravljati, ce se seveda bo. Bom jutri videl k ga pridejo majstri pogledat pa ocent :)

Lahko pa boss kej darujes glede na to da imas isti avto in pa isto barvo :P

 

 

Mater, dober si - nisem verjel, da bi tako lahko pri?el do skoraj vseh delov in to zelo poceni. Zdaj pa samo dr?i prste prekri?ane, da ni kaj zamaknjen pa si skoraj zmagal. :bravo:

 

?e bi originalne nove na Mazdi kupoval ne verjamem, da bi pri?el pod 7 jurji skos.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak tole z avtom. :o 

 

In pol js pridem sem, ko mi je v petek zve?er iz ?epa padlo 180? in ho?em jamrat. Raj ne bom niti posku?al. :D Upam samo, da jih je na?el en reve?, ki mu bo dnar prav pri?el...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako? Kaj si sr?ni kirurg ali kaj?

Kako ti lahko prekinejo dopust?

Sem se kar lepo sam javil da se pred?asno vrnem. Podjeb party od sodelavcev pa? la?je sprejmem kot od doma?ih na dopustu. Tam sem vsaj pla?an...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kako lepo po?asi in potiho manj?ajo socialne transferje in nih?e ne naredi nobenega rompompoma.

 

V?asih je veljalo, da ?e otrok ni v vrtcu, star?i dobijo 20% vi?ji otro?ki dodatek. Zdaj so potihoma to spremenili, da velja samo do otrokovega ?etrtega leta starosti, za starej?e pa ne ve?.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako lepo po?asi in potiho manj?ajo socialne transferje in nih?e ne naredi nobenega rompompoma.

 

V?asih je veljalo, da ?e otrok ni v vrtcu, star?i dobijo 20% vi?ji otro?ki dodatek. Zdaj so potihoma to spremenili, da velja samo do otrokovega ?etrtega leta starosti, za starej?e pa ne ve?.

Mogoce ker se naglas vecajo nogometni transferji. Sam 100 Mio pa mas fuzbalerja, pa samo placa 30Mio letno (kuhat mu moras). Ta lahko potem naredi en nogometni kamp za tamale.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spro??ujo? jutranji flight session, se zaletel v drevo, pobral, preveril ?e vse dela in mi je quad iz neznanega razloga pobezljal in odletel direkt nazaj v roko. V retrospektivi dobro, da ga nisem dr?al malo bolj levo, sicer bi mi ga odneslo v glavo in bi se spro??al na urgenci. XD

 

#emolife

post-8965-0-70046000-1533705337_thumb.jpg

post-8965-0-33667300-1533705346_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Back to realty. 

 

Kolk enga dnarja ?lovek zapravi, da lahko na koncu re?e, da je sre?no poro?en. :lol:

ha ha 

res je.....se pravi ti si poro?en tvoja je pa sre?na :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez pow urce je bil na programu ogled novega vozila in vpla?ilo are, pa je padlo v vodo. No, ni nov, pa? pa letnik 2012.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj se zakalkuliru pri financah, saj sem pri?akoval da imam vsaj 1ga, ?e ne 2 vijoli?na ve? na skrivnem mestu in je sledilo razo?aranje.  :P

 

Danes pa ?e tretja no? zapored brez spanja, ampak vsaj iz pozitivnega razloga oz. slab?e polovice in ne zaradi kak?ne te?ave.  :wub:

 

Se bo treba danes ?ez dan naspat, no vreme je prav tako za delat ni? ali pa ...  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.