Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ma za postrelit vse skupaj. Sva ?la z ?eno na CSD za zni?ano pla?ilo vrtca. ?e posebej zdaj, ko je ?ena ?e od marca brez slu?be. Pa so rekli, da imamo za 16 kvadratov preveliko bivali??e in naj ga prodamo in zamenjamo za tako, ki na?emu ?tevilu ?lanov pripada. In kaj naj prodam? Hi?o iz leta 1920 (sicer nekajkrat obnovljeno), ki je po cenitvi geodetske uprave vredna 53000?. In kaj bom za ta denar dobil? ?otor. Potem so se vtaknili ?e v BTjko: "Pa saj ta d?ip je vreden celo premo?enje!" To, da je hi?a na 970 metrov nad morjem, jih ne zanima. Banda u?iva, za postrelit so vsi skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma za postrelit vse skupaj. Sva ?la z ?eno na CSD za zni?ano pla?ilo vrtca. ?e posebej zdaj, ko je ?ena ?e od marca brez slu?be. Pa so rekli, da imamo za 16 kvadratov preveliko bivali??e in naj ga prodamo in zamenjamo za tako, ki na?emu ?tevilu ?lanov pripada. In kaj naj prodam? Hi?o iz leta 1920 (sicer nekajkrat obnovljeno), ki je po cenitvi geodetske uprave vredna 53000?. In kaj bom za ta denar dobil? ?otor. Potem so se vtaknili ?e v BTjko: "Pa saj ta d?ip je vreden celo premo?enje!" To, da je hi?a na 970 metrov nad morjem, jih ne zanima. Banda u?iva, za postrelit so vsi skupaj.

 

Potem pa naredi? najbolj drasti?en ukrep... z ?eno se lo?ta, ona prevzame skrbni?tvo nad otroci in se prijavi na nekem drugem naslovu. Nakar je upravi?ena do socialne pomo?i in otroci do vi?jega otro?kega dodatka in zmanj?anje pla?ila vrtca in subvencioniranje prehrane.

 

?alostno ampak tako to funkcionira, ker o?itno socialnim slu?bam ni kaj dosti v interesu, da bi obstajale urejene dru?ine. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole vtikanje v stanovanja gre tudi meni na k***c. Ajde, ?e je nekdo sam kupil stanovanje za 150-200.000 jurjev je eno, ?e pa podeduje? staro veliko hi?o je pa najve?ja bedarija vtikati se v to, da ima nekdo veliko staro hi?o v hribih. :vskalo:

 

Kolega je podedoval razpadajo?o hi?o (brez internega wc-ja), ki je zaradi zmajske lokacije ocenjena na 200k?, no lahko si mislite kako ga bo ta znesek NEUPORABNE podrtije tepel pri stro?kih vrtca za podmladek! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 danes oddajava....prej na ob?ini so upo?tevali marsikaj, tudi kredite, sedaj pa samo iz DURSA potegnejo podatke :angry2::angry2:

 

Aja naro?il se pr dohtarju jutr....o?itno bo treba OSPEN.... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je podedoval razpadajo?o hi?o (brez internega wc-ja), ki je zaradi zmajske lokacije ocenjena na 200k?, no lahko si mislite kako ga bo ta znesek NEUPORABNE podrtije tepel pri stro?kih vrtca za podmladek! :hudicek:<_<

 

Saj se lahko odre?e dedi??ini v korist dr?ave :hudicek:

 

Potem pa naredi? najbolj drasti?en ukrep... z ?eno se lo?ta, ona prevzame skrbni?tvo nad otroci in se prijavi na nekem drugem naslovu. Nakar je upravi?ena do socialne pomo?i in otroci do vi?jega otro?kega dodatka in zmanj?anje pla?ila vrtca in subvencioniranje prehrane.

 

?alostno ampak tako to funkcionira, ker o?itno socialnim slu?bam ni kaj dosti v interesu, da bi obstajale urejene dru?ine. :ne vem:

 

Zdaj so nek droben tisk uvedel, da ?e te dobijo z la?nimi podatki vrne? vse, pa la?na prijava...

Pol mamo pa socialno dr?avo not...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem ampak ko gleda?, da ti ?e trinajsto skoraj polovica pobere dr?ava se pa zamisli?. Dobro, da imam kaj od dr?ave, pri dohtarju sem prec na vrsti, stanovanje dobi vsak, davki so zato ni?ji, v glavnem res fajn. :vskalo:

 

Aja, da se razumemo, 13. pla?a se za?enja z 2 in je trimestna. Sicer pa sem v pohvalite se dal, da sem jo vseeno vesel. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato se nekateri z spji prijavljajo z minimalcem in se delajo reve?e, z X5 na puf pa vozijo otroke v vrtec. Jaz mam realne ?tevilke, ker ra?unam na to da te minimalc pokoplje ko pride (?e pride) do penzije, poleg tega ko grem na banko za lizing ali bajto nimam problemov....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta obrazec za CSD je za izpolnit ?uden sto na uro moram ga danes poslat pa da vidim koliko bodo sedaj nara?unali.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BANDA U?IVA ZA POBIT JE VSE SKUPAJ!!!

 

?ivim v hribih na vi?ini 970 metrov nad morjem. Kdor je bil na drugem pikniku letos, je lahko opazil, da so tu nepregledni gozdovi. In zato jaz svojo hi?o ogrevam na drva. In imam v lasti gozdi?, ki komaj daje dovolj kurjave za na?o hi?o.

 

IN ZDAJ MI BO BANDA U?IVA UKINILA ZMANJ?ANO PLA?ILO VRTCA, KER IMAM 13500 KVADRATOV GOZDA, DA SE LAHKO OGREVAM V TEH HRIBIH!

 

Bo treba motorko nabrusit - pa it v dolino na razgovor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se vidi da je vse skupaj narobe postavljeno...naj bi omejili npr. koliko ima lahko 1 oseba premo?enja (za vsako regijo posebej, glede na vrednosti nepremi?nin) in potem bi bilo ?e bolje. Npr. premo?enje (nepremi?nina za 4 ?lansko dru?ino) je 300.000 eur v LJ, v Prekmurju ne vem, 150.000 EUR vredno, avte srednjega razreda tja do 30.0000 EUR. Kar bi bilo ve? in bi bila ?e bogata?tvo (?eprev vemo da ne), naj potem obdav?ijo. Kar tako poslo?vat je pa res brezveze.

In tukaj se vidi da bo srednji razres spet nasrkal. Sej tisti ki ima za mio eur premo?enja se mu par sto eur al pa tiso? ne bo ni? poznalo.....tako da....dr?ava pobera spet pri srednjem in ni?jem sloju prebivalstva :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj grem pa res brusit motorko!

 

Mi lahko kdo razlo?i, zakaj so mi ?e zavrnili zmanj?ano pla?ilo vrtca, ker z ?eno pla?ujeva ?ivljenjsko zavarovanje? To je vendar stro?ek in ne dobi?ek - razen enkrat ?ez 10 let, mogo?e. Pa saj to je ?e skoraj nuja. ?e se nama z ?eno, Bog ne daj, kaj zgodi in ne bova sposobna skrbet niti zase, kaj ?ele za otroke, naj vsaj nekaj financ dobita, da la?je pre?ivita. In zdaj mi zaradi tega zavarovanja zavra?ajo zni?ano pla?ilo vrtca, ker naj bi bilo to neko premo?enje. Kaj namigujejo, da si vsako leto odre?em prst, prika?em kot nesre?o in potegnem zavarovalnino? Saj ?e brusim motorko. Ma ne za svoj prst...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je narobe svet....ajde ne re?em, ?e nekdo kupi nepremi?nino in je njegova takoj - to je luksuz, ampak da ti ?tejejo vrednost nepremi?nine takoj, ne glede na to da bo tvoja ?ez 30 let, ima? mese?en kredit.....logi?no bi bilo da se nekak vrednost ve?a po letih, navsezadnje je tu ?e amortizacija ko po 30 letih odpla?a? je vredno vsaj 30% manj....

 

Tako pa samo vle?ejo iz sistema...to ma?, to ma?....pa ?eprav je last banke....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sva delala do pol devetih in sm pr?la domov skor ob desetih, ker smo mel ?e komedije v kuhni, dons smo pa ?e delal do pol desetih,..

 

 

Btw,...od tistih sto tiso? v "vrsti" so pr?l samo trije do razgovora pol so pa u?li. Tele tanove pajace nam pa po?iljajo iz natakarskih vrst,..?e dobr da G. dela in da se on zdj ?ivcira namest mene :hudicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel izpit Poslovna matematika in spet tak?ni bedni "haklci" katere spregleda? ker je treba vse na hitro naresti :vskalo: In pol bo mene ruknu k delam z miljoni vsak dan :whatever: kje je fora :(

Tolk o na?mu ?olstvu, kje se kre?ejo teorija vs. praksa in strokovno znanje :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komu naj znizajo vrtec, tistemu ki ma da si placuje zavarovanje ali tistemu ki se tega nima?

 

najraje kar vsem ane... :rolleyes:

 

Men ga zaenkrat lahko tud zvi?ajo. :hudicek:

 

O?itno je greh ?e si pal?uje? kakr?nokol zavarovenje, ?e pa si ga ne te pa jebejo zarad tega, kaj je prav ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, u?eri ko sem bil na Krvodajalski, mi je spet kri jemal Geyko (mislim da je uradno Franci, kolikor sem razbral iz njihove interne komunikacije). Matr okol pa same tete, jao! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.