Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Aja, u?eri ko sem bil na Krvodajalski, mi je spet kri jemal Geyko (mislim da je uradno Franci, kolikor sem razbral iz njihove interne komunikacije). Matr okol pa same tete, jao! <_<:blush:

 

Pa se ti alkohol razgradi tok hitr? :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf ?e pri 112kg ?ive te?e ne znese v preko 12h razgradit cca. liter (kuhanga) vina, pol pa tut klinac vse skupi! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf ?e pri 112kg ?ive te?e ne znese v preko 12h razgradit cca. liter (kuhanga) vina, pol pa tut klinac vse skupi! <_<:hudicek:

 

Ah je pa tis 2X bol vesel ki jo dobi, prvi? zato ker jo je dubu in drugi? ker je ?e z alkotom, se mi ntreba napit, da mu postanejo vse sestre v?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iMajstori, kdo zna odklenit zaklenjen iPod touch, al pa pozna kako finto ?

Od bratranca mulc je "pozabu" geslo. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem tudi svojega iphona odklenil ker je bil posodobljen in se niti pri?gal ni ve?.

Veliko informacij bo? dobil na www.jabuk.si :bravo:

 

V LJ megla ?e od jutra, neki se sonce ho?e kazat ampak mu ne rata......prej sm bil v Kamniku, na son?ku v kafani me je skor "opeklo", brez obla?ka pa dokaj toplo na son?ku....prav preselit se bo treba tja, ?e flati so dost cenej :P ...sam ?e avtocesto da nardijo do LJ :) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa je ?la ?e ena mazda na ve?no spanje ... zgodil se je pa v morav?ah ... meni ni ni? sam mal sm odrgnen od nevem ?esa pa okol prsnega ko?a me boli ter koleno :(:(

spet bo treba novo mazdo iskt :vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beda, no vsaj erbegi so verjetno odigral svojo vlogo v kre?u! :blush:

 

avto je lepo odigrau svojo vlogo v crashu ... airbagi so se spro?l, pasovi so zategnil zme?kljive cone so pa lepo absorberale trk tko da ni blo n? iz mano ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je lepo odigrau svojo vlogo v crashu ... airbagi so se spro?l, pasovi so zategnil zme?kljive cone so pa lepo absorberale trk tko da ni blo n? iz mano ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

U bad...........kaj pa je bilo? Zdrs, utrujenost? Zgleda k kandelaber..... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bad...........kaj pa je bilo? Zdrs, utrujenost? Zgleda k kandelaber..... :huh:

 

Poledica na cesti in direkt celno v drevo :-(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff dobr si jo odnesu, sam da ni n? resnga.

in gre v stiskalnco al bo? kj vn pobrav?

 

Ja tist kar je dobrga se bo kej vn pobral uglavnm od sprednga levga konca avta in armaturke ni nc ostal razna stikala pa stranske sipe pa zici pa uzad pasovi pa zadna havba zadne luci ... itd to se pa bo use dol pobral pa hkraj dal ce bo kdo kej rabu kdaj slucajn in zdej lohk spet sam gledam kva bom nabavu ... moznosti so spet taka Fka sm pa tud ze.mal gledu mazde 3 in 6, sam to pa nevem kako bi mi kej financno znesl.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te zanima V6 je mo?en ogled - preizkus v Medvodah

http://www.bolha.com/mazda/mazda-xedos-6-l...oglas1277031662

 

avto registriran, vozen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajajaj, ja na dolo?enih odsekih je hitro poledica sploh, ?e je cesta v senci. Tako, da je treba kar lepo peljati v teh ?asih. Recimo v Gorici kjer je doma Mrav?k Ma?k je del ovinka na soncu, del v senci (in lahko kakega mojstra obnese) potem med Sv. Andrejem in Selom (in ne bi 2x rekel, da se ti je to zgodilo tam).

Mazda je ?al za v pre?o ampak zahvaljujo? Mazdi si ti dober, to je glavno! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te zanima V6 je mo?en ogled - preizkus v Medvodah

http://www.bolha.com/mazda/mazda-xedos-6-l...oglas1277031662

 

avto registriran, vozen

 

supr avto pa use ... sam nerabim ve? k pa 1.8 motorja ... pa zdej mi ?e doma govorijo da si nej umislm mal bol?i pa novej?i avto ( zgleda da so se telih 323F ?e prenagledal ) zato pa gledam mazde 3 pa mazde 6

 

Ajajaj, ja na dolo?enih odsekih je hitro poledica sploh, ?e je cesta v senci. Tako, da je treba kar lepo peljati v teh ?asih. Recimo v Gorici kjer je doma Mrav?k Ma?k je del ovinka na soncu, del v senci (in lahko kakega mojstra obnese) potem med Sv. Andrejem in Selom (in ne bi 2x rekel, da se ti je to zgodilo tam).

Mazda je ?al za v pre?o ampak zahvaljujo? Mazdi si ti dober, to je glavno! :bravo:

 

Tega se kar dobr zavedam da sm jo dobr odnesu ... ?e bi biu to kk?n slab?i avto bi ble tle lohk posledice dosti huj?e ... zme?kljive cone, airbag in pa pas so res odli?no odigral svojo vlogo ... se je pa kr dost vi?i zgodil kokr pa misl? ... gora pri pe?ah

 

Obnova: neprilagojena hitrost :P

 

Va?no, da si cel in spet razmi?lja? o mazdi

 

to?n tko ... preve? optimisti?no sej je uredu cesta, pa smo bli tm k smo bli ...

drugi avti me nekak kr nezanimajo ve? in sam ?e mazde bulim :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, sm kr malo :( , ko pomislim koliko km-jev je moj otrokec prepotoval v telem avtu in da gre zdej na pokopali??e zgodovine, pred?asno! :blush:

 

P.S. - Klemen za?ni var?evat, pa aprila vzame? Miato do Nejkota! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mi je pa srce skor u?lo v hla?e, adrenalin pa do plafona.

 

Imel sem namere? opravka s telebanom prve vrste in ni dosti manjkalo, da bi po?ilo. Vklju?ujem se na AC, za sabo na voznem pasu vidim ?rn X5, ki da ?migavec in se umakne na prehitevalni pas. Preverim, ?e je res na prehitevalnem in dam ?migavec ?e sam ter se posku?am vklopiti na vozni pas. Ko sem s pol vozila ?e na voznem pasu se v tistem trenutku ta teleban odlo?i, da bo iz prehitevalnega zavil lepo na isto mesto na voznega, kjer sem bil sam. V zadnjem trenutku sem zavil desno na odstavni pas, da ni zaropotalo, bolj?a polovica je samo ?e zakri?ala a se je sre?a vse skupaj iz?lo.

 

Bimbo je pa nato po dveh sekundah spet zavil na prehitevalnega saj je prehitel po?asnej?e vozilo na voznem. Mislim, da mi nikoli ne bo jasno kaj je bilo to, ker zgladalo je kot bi ?elel namensko narediti karambol. Kasneje sem bimbota prehitel in se ga ogledal pa ni zgledal noben prepotentne? ampak mo?akar nekje med 50 do 60 let.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Canyon, dober si jo odnesu, sm pa js mel zadn? na parkplacu tut kr sre?o, ko sm prtisnu na bremzo me je tut sam nesl naravnost, k sre?i je bil pred menoj robnik, ki me je ustavu, druga? bi prletu direkt u cvetli?arno, druga sre?a pa je bil robnik tolk nizek, da nism n? polamu :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.