Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem oddal delovni nalog za fizioterapijo (jebiga mlajši DeSUS postajam, hehe) in danes prejel datum; 13. Februar 2024. WTF? :)

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Dobr si to dobu - dejansko kr hitra zadeva.

OK, se pravi bi moral pisati v Hvalilnik? (zadnje čase vedno zamešam, heh) 

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizajn platišč je pa brutalen. No sicer verjetno stvar okusa, ampak res nekaj posebnega. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Scr3am napisal:

Samo čeljust si pa potem dobil novo. Pa dejmo spregledati, da si plačal nove zavore po nepotrebnem 😂

 

Enostavno nisem imel volje se zapenjat, ker v tej zgodbi lahko vsak trdi svoje. Oni, da so ploščice in diski potrošni materjal - jaz pa, da bi ostali celi še za nekaj časa, če jih ne bi zjebal del, ki je v garanciji.

 

Če bi se to zgodilo v prvih dveh letih bi se šel pregovarjat, tako pa enostavno nisem imel volje pa čeprav bi verjetno imel prav.

 

Mogoče so se odkupili s tem, da so me preko vrste vzeli obakrat takoj in da sem bil že naslednji dan v obravnavi - ponudili so mi ta prvič, da lahko kar pustim avto tam, sam sem imel obveznosti pa sem pripeljal naslednji dan.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Z M A J napisal:

Dizajn platišč je pa brutalen. No sicer verjetno stvar okusa, ampak res nekaj posebnega. :)

 

Hehe, ampak roko na srce tud tale tvoj ni bil glih barvno vizualni presežek 🤪

 

dne 20. 6. 2022 ob 19:43 je Z M A J napisal:

Nekako se projekt lakiranja platišč ni izšel po željah in je zdaj vizualno velikost platišča 'padla' z 19 na 16-palcna, heh 

IMG_20220617_152110.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Enostavno nisem imel volje se zapenjat, ker v tej zgodbi lahko vsak trdi svoje. Oni, da so ploščice in diski potrošni materjal - jaz pa, da bi ostali celi še za nekaj časa, če jih ne bi zjebal del, ki je v garanciji.

 

Če bi se to zgodilo v prvih dveh letih bi se šel pregovarjat, tako pa enostavno nisem imel volje pa čeprav bi verjetno imel prav.

 

Mogoče so se odkupili s tem, da so me preko vrste vzeli obakrat takoj in da sem bil že naslednji dan v obravnavi - ponudili so mi ta prvič, da lahko kar pustim avto tam, sam sem imel obveznosti pa sem pripeljal naslednji dan.

Mislim,da si nekje globoko v sebi ocenil,da za spremembo tokrat nimaš prav in si lepo popustil...😉 Kolikor mi je znano pa pri Mazdi ni neke gužve, vsaj na našem koncu je tako.....😉

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Mislim,da si nekje globoko v sebi ocenil,da za spremembo tokrat nimaš prav in si lepo popustil...😉

 

No zdej, ko pa si napisal mi pa razloži zakaj nimam prav? Res tole razlago bi pa rad slišal. Kaj sem jaz naredil narobe, da je samo ena čeljust, en disk in ploščice na eni strani šle v kurac. Ne najdem razlage sem pa prepričan, da boš mi znal tko bolj po kmečko objasnit, da bom razumel. Hvala v naprej.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hocem rect, da ce bi ze v startu menjali samo celjust bi bila zadeva resena. Diski sigurno niso bili tako slabi, da nebi prisel cez tehnicnega. Te pa cist razumem in je pregovarjanje z  uradnim servisom, kot bi se boril z mlini na veter.

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Scr3am napisal:

Hocem rect, da ce bi ze v startu menjali samo celjust bi bila zadeva resena. Diski sigurno niso bili tako slabi, da nebi prisel cez tehnicnega

 

 

Ne vem, ti mi povej.

 

slika.png

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje bi moral podrejat, ker rja je bila na debelo in se na sliki ne vidi najbolje. Tam, kjer je pa delno prijelo pa je bil disk precekj razbrazdan in izdolbljen. Verjetno tudi od pregrevanja. Žal ploščic nisem videl ampak sumim da če je že nekaj časa takole občasno zagrabil (ni bilo skos, ker bi opazil) ploščice pobere kar hitro.

 

Je pa tko, ko ima človek čas, se mu ne mudi zaradi registracije, tehničnega pa da ima nekje ogrevano delavnico oziroma bi bilo v toplejšem delu leta bi se lotil sam.

 

Aja pa za bremze in gume ter podvozje nekako ne šparam. To mora štimat in zato tudi pocenskih gum pri meni ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Ne vem, ti mi povej.

 

slika.png

Jaz sem na Alfi v takem primeru imel zapikano vodilo. Z segrevanjem je popustilu. Smo zbrusli namazali in gor. Seveda za mene ni druge, kot hkrati novi diski in pakne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

 

Ne vem, ti mi povej.

 

slika.png

Temu jaz pravim malomarnost,tole je bilo že nekaj časa tako in ti tega nisi opazil 🤭

No važno,da je zdaj ok pa srečno vožnjo z dobrimi gumami in novimi zavorami....😉👍

  • Všeč 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Temu jaz pravim malomarnost,tole je bilo že nekaj časa tako in ti tega nisi opazil 🤭

 

Avto je bil na rednem servisu tri tedne prej pa tudi oni niso nič opazili. Čeprav je v seznamu del tole opisano, da je treba preverit. Tudi redni servis sem plačal pa bi človek pričakoval da bi vsaj oni opazili. Pri zaviranju je bila razlika, ki se je opazila šele na valjih pa še to ne drastična, da se bi pri samem zaviranju poznalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.