Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 in senzorji tlaka za gume


Priporočeno sporočilo

 

 

Tko, da se kar spla?a (?e gledamo samo porabo) imat gume raje malo bolj napumpane kot pa premalo. Premalo napumpane gume so mi "odnesle" malo ve? kot 4? pri tem tanku. V enem letu torej bi bilo to cca 100? samo v gorivu.

 

 

 

To pa je bussines. Vlo?i? 0? in zaslu?i? 100? na leto :bravo: .

 

A je ne bi prodajal za 20? po kosu, idejo namre?. Pa si na na "dobrem" ti, ?e bolj pa svetovani.

 

Je pa dobro sli?at. Pri tem smo ugodnej?em polo?aju mi, ki vozimo "mehke" :hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vprasanje... kaj se zgodi ce ne das senzorjev notri? Samo lucka sveti? Ali kaj vpliva na delovanje motorja (kaksen safe mode?)

 

Po zadnjem nezainteresiranem obisku na mazdi iz principa ne bi sel k njim te senzorje rihtat...

 

Baje, da lu?ka na armaturi utripa in opozarja na napako v sistemu. ?e bi lu?ka samo gorela ni nobene panike, ker se navadi? ampak, da ti skos utripa pred o?mi pa bi me preve? ?ivciralo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da lu?ka na armaturi utripa in opozarja na napako v sistemu. ?e bi lu?ka samo gorela ni nobene panike, ker se navadi? ampak, da ti skos utripa pred o?mi pa bi me preve? ?ivciralo.

 

Ven jo vzame? al pa montira? ?alter pa je. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jebe? tele senzorje za tlak, to je ena beda!

Gre? lepo vsaki tretji tank na ?rpalki ?e preverit tlak v pnevmatikah in je to to! ?e pa ka?na pnevmatika pu??a pa itak vidi? oz ob?uti? pri vo?nji.

To je samo ?e ena stvar ve? ki je nam potem ni treba preverjat in gledat in imet skrbi za to!

Ampak to ni dobro, to nas samo poleni! Kaj pa preverit tlak v pnevmatikah....mala ?ala...

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kwa... in ?e en senzor crkne mora? celo feltno kupt al kaj ?zmeden?

 

Ne, meni je ?e crknil - takoj na za?etku uporabe vozila mi je po?il en senzor na zimskih gumah, ker so ga na uradnem servisu preve? zategnili in so mi ga zamenjali v garancijskem roku. Zamenja? samo ventil s senzorjem (obvezno oboje, ker se lo?eno ne da). Feltna - lita original od Mazde je ostala ista.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jebe? tele senzorje za tlak, to je ena beda!

Gre? lepo vsaki tretji tank na ?rpalki ?e preverit tlak v pnevmatikah in je to to! ?e pa ka?na pnevmatika pu??a pa itak vidi? oz ob?uti? pri vo?nji.

To je samo ?e ena stvar ve? ki je nam potem ni treba preverjat in gledat in imet skrbi za to!

Ampak to ni dobro, to nas samo poleni! Kaj pa preverit tlak v pnevmatikah....mala ?ala...

 

Ce imas "run on flat" gume, potem pravijo, da skoraj ne cutis, ce je prazna... in pri takih je sistem za nadzor tlaka skoraj obvezen...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oni so mi rekli da morem druge senzorje kupit,ker baje teli ostanejo na feltnah in se jih ne da odsraufat?

ne vem kok je resnice v tem... z0tdntknw.gif

 

Ma bej? stran od mo?nika, ta te bo nategnu tolk da 3 tedne nau? hodu !

 

Ce imas "run on flat" gume, potem pravijo, da skoraj ne cutis, ce je prazna... in pri takih je sistem za nadzor tlaka skoraj obvezen...

 

Jap to je pa res, samo v ovinkih je malo ?udno, na ravnem pa ne ve? da kaj ne ?tima.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kerga pa priporocate potem?sej ni nobenega blizu?mogoce v btc,kaksni so tam?

 

senzorje sem dal pri njih na 16 colske in so se takoj pohvalili, da je to pri njih prvi avto k ma senzorje na 16" in da jih je kar malo skrbelo, da ne bo delovalo. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kam naj potem vozim avto na servis?kako pa je potem z garancijo ali lahko tudi drugam jo uveljavim?aja pa se nekej da uprasam ceprav bom mal off topic na voznikovem sedezu se mi je leder ze znucal tako da videt ze tkanino spodaj ali lahko uveljavim garancijo ali mi jo bodo sprejeli?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kam naj potem vozim avto na servis?kako pa je potem z garancijo ali lahko tudi drugam jo uveljavim?aja pa se nekej da uprasam ceprav bom mal off topic na voznikovem sedezu se mi je leder ze znucal tako da videt ze tkanino spodaj ali lahko uveljavim garancijo ali mi jo bodo sprejeli?

 

Morajo ti priznat garancijo, pa pelji se dale? okrog M servisa, nekateri imamo z gamo dobre izku?nje, tudi tisti ki imajo slabe so ?e vedno bolj?e kot M servis, kjer so vsi pametni ko pa nastopi te?ava pa je megla, dobro da ti ?e zraka ne zara?unajo ko polnijo gume.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veste kaj kupmo spet zastavo!

Rabis samo kol cca 140cm - zadaj da ti havbo drzi, spredaj da po starterju vsekas vsake tok....

 

dobro da ti ?e zraka ne zara?unajo ko polnijo gume.

 

To bo pa Pahor kmalu obdav?il....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veste kaj kupmo spet zastavo!

Rabis samo kol cca 140cm - zadaj da ti havbo drzi, spredaj da po starterju vsekas vsake tok....

To bo pa Pahor kmalu obdav?il....

 

?zmeden? a niso sedanji kao socialno usmerjni? :hohoho::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.