Skoči na vsebino

Ljubljana-Prishtinë


LabiGT

Priporočeno sporočilo

1. Start od doma ob 6.30, 0km

Objavljena slika

2. Tocno 76.8km sem potreboval, da pridem do 150km/h :P (ta avto ima cca 75KM in ne gre nikamor, pospeski so enaki 0, celo Fiat Punto 1.2 60konjev se lepse pelje)

Objavljena slika

3. Mogoce, ce bom tocil OMV Super 100 bo sel avto bolje? :)

Objavljena slika

4. Neki se ze pozna ja :P (mislim, da lahko gre se vec, sam na zalost imel sem samo 700km avtocest, da bi dosegu 180km/h bi rabil vsaj 1300km :D)

Objavljena slika

5. Tuki sem zdaj blizu meje HR-BiH-SRB, desno se gre v Bosno, naprej v Srbijo...18 let nazaj je bla tukaj huda vojna, do leta 1997 je bla tale cesta zaprta in sem naredil takrat obvoz po madzarski... Stanje km: 359.3km od doma

Objavljena slika

6. Svaka cast hrvatom za avtoceste: tuki je do leta 2004 bla navadna hitra cesta in potem so v rekordnih 1.5 leta naredili se preostalih 80km avtoceste do meje s srbijo

Objavljena slika

7. Enter Srbija (leta 2002 za bozic sem tukaj cakal rekordnih 6 ur, zadnja leta ni vec takij vrst, se pa tud izogibam "kriticnih dnevov")

Objavljena slika

8. Tole je Sremski front (pa ne ograja na avtocesti ampak tist za ograjo :) ), takoj po vhodu v Srbijo oz. Vojvodino

Objavljena slika

9. Zdaj sem priblizno na polovico poti (438.9km in skoraj 4 ure po startu)

Objavljena slika

 

 

 

 

 

 

 

10. Tujci placajo vec cestnine kot lokalci...s tem, da se je lokalcem zadnja leta tud precej podrazila cestnina (tok stane za voznjo po vojvodini, to je cca. 100km, ce ze tok colajo bi vsaj lahko pravilno napisali v anglescini)

Objavljena slika

11. Enter Belgrade (levo je znameniti "kljuc" Beograda, desno pa "Slovenija")

Objavljena slika

12. Tole je blo zgrajeno par let nazaj za tisto kosarkasko prvenstvo, na drugi strani ceste mal bolj noter je pa Marakana

Objavljena slika

13. Pri 630km (ura je 12:07) sem sel tankat na "moji" pumpi - z mojo mazdo se mi tocno pred to pumpo prizge rezerva, ko peljem standardno (to je cca. 100km juzno od Beograda), takrat mi kaze dobrih 7l/100km, isti tempo ampak drug avto in je bla poraba 9.4l/100km...

Objavljena slika

14. Pri 750km in 13.34 (torej povrpecna hitrost 107km/h) pri Nisu se odcepi avtocesta in tako se peljem se 10km naprej za smer Skopje, potem na izhodu "Prokuplje" grem dol z avtoceste in se zacne nocna mora za podvozja vsakega avta

Objavljena slika

15. Na slikah se sicer ne vidi dobro ampak povprecna hitrost zacne zdaj strmo padati...le zakaj :)

Objavljena slika

16. Kilometrov 806.4, ura je pa 14:20, torej 45 minut za 56km...

Objavljena slika

17. Meja s Kosovom, ura je ze 14.45, je blo velik tovornjakov ampak potem sva skupaj z "resilcem" peljala pred njimi in tako skrajsala cakanje ne tej meji

Objavljena slika

 

 

18. Enter Prishtinë

Objavljena slika

19. 873.7km ob 15:47 na cilju, cas voznje: nekaj cez 9 ur, povrpecna hitrost: cca. 95km/h

Objavljena slika

20. Obvezni photo session z novo barvo :)

Objavljena slika

 

O avtu:

moram rec, da je to kar slab avto. Neudoben (podvozje je cudno, ker do polovice hoda amortizerjev je udobno potem pa naenkrat je konc hoda in pride mocan udarc), sedezi so ravni in izjemno trdi in polozaj je neudoben (boli vrat), volan naenkrat otrdi pri zaporednih ovinkih, motor je 1.3 in ne potegne nikamor in je hrupen - ze dolgo se mi ni zgodilo da je hrup motorja mocnejsi od hrupa vetra pri visjih hitrostih, zavore so pa dobre, menjalnik je tudi ok...

Tako, skratka upam, da bom moja 6-ka cimprej nazaj...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa pot, in pa dejstvo da s 323 resni?no nisem prevozil tako dolge fure... ampak,

money/value je 323 kar zadovoljiv kompromis :)

 

?e posebej po mestu in na kratkih turah, ter kar se vzdr?evanja ti?e ;)

 

Kosovo pa poznam samo po pripovedih sodelavcev, ki so bili tam doli na monta?i, in pa eden mojih klientov, ki je kupil na? stroj, nam jo je opisal, ko je bil pri nas :)

 

it's a time travel...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, skratka upam, da bom moja 6-ka cimprej nazaj...

 

Lepo!!!! Uzivancija, rispekt.

 

Pazi mojo dogodivscino pri Lipovacu eno leto nazaj perd vhodom V srbijo.

 

Neka inspekcija, neke velike umazane pene in warning table. Veterinarska inspekcija gospodine, ima pticja gripa i kuga u blizini (na Hrvaskem), i treba dekontaminizacija. Prevozite ovu pjenu sa avtom da se eliminira unos u Srbiju, zapelem cez spricne tone blata iz dveh navadnih pen...

 

Na drugi strani clovek v beli kao dezinfekcijski obleki (s cikom v roki) pokasira cca 10? v dinarjih...Recem prijazno, saj to je tudi pri nas ampak veterinarska inspekcija to pokriva a ne?

 

Odgovor: PA brate, biznis je biznis....

 

Grem naprej z nasmehom...:)

 

:whatever: (BJ-blowjob) :whatever: a sem kej zgresil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No danes je bla ta mazda v makedoniji (tko za info: v MKD lahk gres s slovensko osebno)

slika je iz letalisca "Aleksander Veliki" - je pa zanimiva, ker vkljucuje en velik makedonski hobi: vedno ko prides sem vidis kaksnega "mojstra" ki neki popravlja stare kante sred ceste, parkinga itd ...ampak res vedno :)

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pa zanimiva, ker vkljucuje en velik makedonski hobi: vedno ko prides sem vidis kaksnega "mojstra" ki neki popravlja stare kante sred ceste, parkinga itd

 

Teakega majstra, ki ?raufa Golf 2 sem videl v?eraj v BTCju. Je imel parkiran avto zraven mojega Japonca, pa ga raje nisem ogovarjal ker vse kar bi mu imel povedati bi bilo to, da bi za ceno Golfa 2 dobil bolje opremljenega in bolj vzdr?ljivega Japonca. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teakega majstra, ki ?raufa Golf 2 sem videl v?eraj v BTCju. Je imel parkiran avto zraven mojega Japonca, pa ga raje nisem ogovarjal ker vse kar bi mu imel povedati bi bilo to, da bi za ceno Golfa 2 dobil bolje opremljenega in bolj vzdr?ljivega Japonca. :hohoho:

 

On bi ti pa rekel, ma dej to sranje iz koreje nihce ne mara...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi moja mama in prav tako mazdo samo da ima 1.5 motor, ki je le malenkost bolj?i od 1.3, razlika v porabo pa je vsaj 2 litra manj, podvozje pa ima za moje pojme fenomenalno, verjetno ima 1.3 motor druga?nega :ne vem: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi moja mama in prav tako mazdo samo da ima 1.5 motor, ki je le malenkost bolj?i od 1.3, razlika v porabo pa je vsaj 2 litra manj, podvozje pa ima za moje pojme fenomenalno, verjetno ima 1.3 motor druga?nega :ne vem: .

 

Haha :hohoho:

 

Dej mamino Mazdo Labiju v roke pa bo poraba krepko ?ez deset litrov. Pri polnem gasu in posledi?no vi?ji hitrosti bo ?e bolj veselo teklo notri. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha :hohoho:

 

Dej mamino Mazdo Labiju v roke pa bo poraba krepko ?ez deset litrov. Pri polnem gasu in posledi?no vi?ji hitrosti bo ?e bolj veselo teklo notri. :P

 

Ma ne vem, sem ga kar parktar ?gal po na?ih govcih, predvsem v hrib(2. max 3. prestava rpm 4000+), pa ni ?lo ?ez 8,5. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa se bright side porabe:

drugi tank je bil 6.5 l/100km , to je hkrati moja najnizja bencin poraba, ista trasa s 6-ko je 6l/100km

(drugi tank je cca. 200km na avtocesti pri 130-140km/h in preostalih 450km po unicenih cestah, 60-80km/h, pa se veliko prehitevanja, kar pri tem avtu pomeni 3. prestava in gas do daske)

 

danes pa je bla mazda na smucanju, slika je iz 1700m

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

6ka ma tolk navora da koplje in zato ma? tolk kilometrov ve? kot z BJ. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa prav Garmin?

 

 

To bo narbol pravi odgovor...

 

Pri?akovati ,da so ?tevci v avtomobilih popolnoma precizni

in ?e za povrh v vseh enako,

je pa pa milo re?eno popolna bed.. khm .. utopija.. ;)

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, ?ist odvisno kako sta imeli obe vozili odstopanji gume od predvidene dimenzije? Ne bo? verjel kok nanese odstopanja na tak?ni relaciji! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.