Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

to je vse res. ampak do sedaj se nisem v to poglablal dokler nisem naredil servisa . vceraj sem pa polical dva ki vozita take mazde samo da je limozina/dolgi model se prodajajo na avto.net. in sta pritrdila da je res veriga. zanimalo me je pa zato ce ima se kdo tako Mazdo ker vidim da so retke vec jih je 1.3 imam pa jaz tudi v papirjih za obe Mazde 323p in 323c tako kot vi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kar se pa ti?e zbiranja informacij, ko si pra?u 2 ki prodajata tak avto, mi je pa logi?no da sta raj rekla da ma ketno, ker je s tem avtomatsko "prdobu na ceni" :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa verjetno se vsi 3je pri istemu servisirajo...

 

Nazaj k plinu!!!

 

Vseraj sem imel cast videti CX-7 od Plinexa. Ne bom prevec subjektiven, a sistem ne ponuja to kar prodajajo (marketing)....dela pa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa verjetno se vsi 3je pri istemu servisirajo...

 

Nazaj k plinu!!!

 

Vseraj sem imel cast videti CX-7 od Plinexa. Ne bom prevec subjektiven, a sistem ne ponuja to kar prodajajo (marketing)....dela pa.

 

Je pa cenej?i kot Primo?ev, pa ?e 200 EUR subvencije ti Petrol da zraven. Kar pomeni, da skupaj pri?para? okoli 300 EUR, to je pa ?e ob?utna razlika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa cenej?i kot Primo?ev, pa ?e 200 EUR subvencije ti Petrol da zraven. Kar pomeni, da skupaj pri?para? okoli 300 EUR, to je pa ?e ob?utna razlika

 

no ampak NE DELA 100% na plin.....?ob nima, cevke gredo direktno v motor iz uplinja?a ?zmeden?, el. kabli cvetijo izpod intercoolerja, kar pomeni da jih bo lahko stopilo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alabajzarsko narejeno ? ?zmeden?

Subvencijo lagko uveljevi? tudi pri G1, ?e se ne motim.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF? Ne verjamem...

 

Kar verjemi, skoraj kot venturi sistem ki ga ima? ti. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar verjemi, skoraj kot venturi sistem ki ga ima? ti. :angry2:

 

Sej to...sem mislil, da sem edini v SLO brez injektorjev....

 

?ob nima, cevke gredo direktno v motor iz uplinja?a...

 

Kam to?no?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to...sem mislil, da sem edini v SLO brez injektorjev....

Kam to?no?

 

izginejo pod intercoolerjem..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbiram podatke

 

plinasi dejte mi napisat za vsakega kok kilometrov (najvec in najmanj in povprecje) naredite z enim tankom (in velikost tanka oz. kok ga napolnite)?

 

 

da bo lazje evo tabela vi jo pa izpolnite

 

 

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)

 

1.

2.

3.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbiram podatke

 

plinasi dejte mi napisat za vsakega kok kilometrov (najvec in najmanj in povprecje) naredite z enim tankom (in velikost tanka oz. kok ga napolnite)?

da bo lazje evo tabela vi jo pa izpolnite

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)

 

1.

2.

3.

 

 

:aaaaa: ?e eden misli prebegnit med "neprave".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbiram podatke

 

plinasi dejte mi napisat za vsakega kok kilometrov (najvec in najmanj in povprecje) naredite z enim tankom (in velikost tanka oz. kok ga napolnite)?

da bo lazje evo tabela vi jo pa izpolnite

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)

 

1. max 500; min 350; avg 450; takn 55..............M6 2.3I

 

 

Druga?e pa pri meni poraba plina ni kaj ve?ja kot bencina.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbiram podatke

 

plinasi dejte mi napisat za vsakega kok kilometrov (najvec in najmanj in povprecje) naredite z enim tankom (in velikost tanka oz. kok ga napolnite)?

da bo lazje evo tabela vi jo pa izpolnite

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)___Moped

 

1. ______?tajerc_________max 500_____min 350______avg 450_______55 l______M6 2.3i

2_______ iVar___________max 623____ min 508______avg 565_______57-59l____M6 2.3i

3.

 

 

Kolk ga natankam je odvisno od pumpe in zunanje temperature, pa narjen mam neki kar nebi smel met. :blush:

Kanta dr?i 61 litrov.

Labi tebi so v?e? 4 vratne, si lahko da? 2 kanti, eno namesto rezerve, druga? pa za zadnje sede?epod polico(?e seveda ne rabi? nikol met lukne iz prtlja?nika in na zadnje sede?e) tisto za sede? da? 100 litrov in si zmagal.

Potem ima? recimo 61+100= 161-20% =cca 129 litrov plina * 0,669 =86,30 ? in naredi? vsaj 1200 km pri porabi 10 litrov.

Pol ma? pa ?e benz.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)___Moped

 

1. ______?tajerc_________max 500_____min 350______avg 450_______55 l______M6 2.3i

2_______ iVar___________max 623____ min 508______avg 565_______57-59l____M6 2.3i

3.______Sishi____________max 450_____min 320______avg370_______41.5L_____MX-3 1.8

 

Povpre?no gre v tank cca 36-38 litrov :angry:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)___Moped

 

1. ______?tajerc_________max 500_____min 350______avg 450_______55 l______M6 2.3i

2_______ iVar___________max 623____ min 508______avg 565_______57-59l____M6 2.3i

3.______Sishi____________max 450_____min 320______avg370_______41.5L_____MX-3 1.8

4.______jures____________max 430_____min 300 :)____avg 370_______55L______CX-7 2.3

 

 

Opomba: Tank plina lahko napolnis le do 80% nominirane velikosti - varnostni ventil. Jaz na primer ne spravim vec kot 52L notri.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)___Moped

 

1. ______?tajerc_________max 500_____min 350______avg 450_______55 l______M6 2.3i

2_______ iVar___________max 623____ min 508______avg 565_______57-59l____M6 2.3i

3.______Sishi____________max 450_____min 320______avg370_______41.5L_____MX-3 1.8

4.______jures____________max 430_____min 300 :)____avg 370_______55L______CX-7 2.3

5.______Guliko?a (Reno)___ max 540_____ min 370_____ avg 500______ 48L(od 50)___ 1.8 16V

6. ______ Jo?a (323FBA)____max 560 ____min 420_______avg 480 _____ 44,59 (od 44L)__1.5,16V

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

_____ uporabnik_______max(km)______min(km)______avg(km)______tank (l)___Moped

 

1. ______?tajerc_________max 500_____min 350______avg 450_______55 l______M6 2.3i

2_______ iVar___________max 623____ min 508______avg 565_______57-59l____M6 2.3i

3.______Sishi____________max 450_____min 320______avg370_______41.5L_____MX-3 1.8

4.______jures____________max 430_____min 300 :)____avg 370_______55L______CX-7 2.3

5.______Guliko?a (Reno)___ max 540_____ min 370_____ avg 500______ 48L(od 50)___ 1.8 16V

6. ______ Jo?a (323FBA)____max 560 ____min 420_______avg 480 _____ 44,59 (od 44L)__1.5,16V

7.______kerr____________max 500_____min 430 ____avg 460_______52L______CX-7 2.3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to Kerr:

Pohvalno! Koliko pa imas mestnih/kratkih vozenj? Po moje 0

 

jaz se samo zjutraj na 12km vstavim 4x...vrtci pa to...to me je na benzu ubijal

 

To Labi:

Madon cel forum ze cel mesec kupuje s tabo en avto :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

To Labi:

Madon cel forum ze cel mesec kupuje s tabo en avto :notworth:

 

Ej da nau pol ?e kasiral, ker se mu tolk svetuje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.