Skoči na vsebino

Zavorne plo??ice


matyuk

Priporočeno sporočilo

No ja, ?isto 100% uporabni?kega mnenja ne morem dati ker par 100km po tem ko sem montiral EBC diske in GreenStuff je ?el avto v totalko. Se pa spomnim da je bolj slabo bremzalo ko so ble hladne, ogrete pa ufff, se je ustavilo v momentu.

Sam tkole gledam na strani, npr. yelowstuff so pri trojki samo za MPS-ko. Hmmmm samo zanimivo glede zadnjih plo??ic za trojko, zgleda so nekaj zadaj spreminjali po letu 2005 glede na to da so druge plo??ice, mogo?e ve?ji diski.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni sam cena problem pri nas, budale od prodajalcev so vecji problem...

nikol ne bom kupil diske/splocice v sloveniji. never

 

Jaz sem tudi pri?el do podobnega zaklju?ka-kar se le da,kupim zunaj.Dobi? mnogo ceneje,toj in ?e bol prijazni so vsi.

Ravno danes sem dobil kose za kitaro iz amerike.Rekli so,da bodo potovali 2-3 tedne,pa sem jih dobil v 5 dneh.

?e pa to ni brzina. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa napreduje dzitra?

 

?e koga zanima,si lahko pogleda tukaj:

http://kitarskiforum.si/viewtopic.php?f=39&t=22147

 

Druga?e pa kar gre,samo kaj,ko moram stalno ?akati kose.Pa nekaj naredim,pa spet naro?im,pa ?akam... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanima,si lahko pogleda tukaj:

http://kitarskiforum.si/viewtopic.php?f=39&t=22147

 

Druga?e pa kar gre,samo kaj,ko moram stalno ?akati kose.Pa nekaj naredim,pa spet naro?im,pa ?akam... :D

 

js sm tut mal za?el kot samouk ?pilat, ampak mi ne gre :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po trm ko to naredis naredi en DIY...bi marsikomu prov prislo..

 

evo bom naredu posebi temo ;) tukile na sliki so u bistvu ?e razma??ene :) sam ?e zbrusit, pa grejo v ?prickit (na rde?e seveda) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno upra?anje, da ne odpiram nove teme, bom upra?u kr tule. Nekje sm najdu eno temo, da je nekdo ?e montiru diske iz 6-ke na F-ko, pa me zanima kok je re?u problem z zadnjimi diski? Predvidevam, da ma 6-ka ?e na pesti rob za felgo, ki ga ma F-ka na disku, pa ?e srednja luknja je ve?ja pri 6-kinem disku :glare: ve? na slikah:

 

F-ka

Objavljena slika

 

6-ka

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vkolikor ima 6ka rob na pestu pa? da? podrejati nastavek. ?e ni tistole na Fki celo del pesta pa je vse tako rjavo, da izgleda kot del diska? Kaj, ?e bi njega vpra?al kako je re?il?

 

te?ko verjetno, ker so tut vijaki direkt na disk pritrjeni...

 

PS: ne najdem ve? tiste teme, tak da niti nvem kak nick je bil :(

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? niso na disk pritrjeni, saj na zgornji fotki vidi? disk brez vijakov :P

 

ja od 6-ke res ne, karse vijakov ti?e je ?e najman?i problem, jih iz starih diskov vn zbijem, pa pol na nove noter :)

 

kar se pa tistga roba ti?e bom pa razdru pa bom vidu situacijo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva ni n? kej obetavna, ko re?i? situacijo z diskom pride drug problem in to je ugotovitev, da zadnja ?eljust nikakor ne pa?e iz 6-ke na F-ko :vskalo:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ops nism vidu prej.

sm vesel da si se ti prej spravu... vsaj nam js najebu.

brata tich sta dala diske od M6 gor, ampak samo SPREDNJE.

nism pa vedno da zadnje ne pa?ejo na nosilce. jeba. kaj pa zdaj? kak zgleda pa na avtu

 

nebom n? DIY delu, ker je ?ist simpl monta?a bom pa objavu fotke u moji temi. Glede zadnjih zavor ?e nism ?ist obupu, ma kdo slike kok zgledajo peste od 6-ke GT oz. CD136, ?e bi se to dalo slu?ajn kej skombinirat... druga? sm vrgu 100? stran :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa, ?e bi probal samo ?eljust od Mazde 6 na?raufati na vodilo ?eljusti od GTke? Saj ve?, ker je ?eljust pa? iz dveh delov.

Sprednje si ?e zmontiral? Kak?ni so ob?utki?

 

to je ?e edina varianta... o prvih ob?utkih bom poro?u jutr oz. dons ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz CD136 si dobu?

 

poro?aj... jaz grem tut iskat ko kon?am ?olsko leto :) pa bi zadnje tut zelo rad ker me ubistvu ?e bolj motijo kot sprednje...

no, napi?i za zadnje kako bo? re?u pa kok je vrtanja pa ?vasanja involved :P

 

Jp iz CD136 sm dobu. U bistvu tut mene motijo najbolj zadnje, lohk pa re?em, da je ?e sam s prednjimi razlika ve? kot o?itna, malenkost bolj prtisne? pa ?e ?kripa :P

 

?e nardim tak, ko mi je Symon reku bo treba met en set plo??ic od GT-jke, pa tadrug set od 6-ke, tadrug problem pa je, ?e bo luknje vijakov segale do peste, ker so pa? diski ve?ji. Velikost zadnjih diskov je taka kot pri GT-jki sprednji :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako si testiral ampak ?e najblj se bo pa poznalo na kak?ni AC oziroma pri vi?jih hitrostih, ko bo avto samo po?epnil, pa brez kak?nega tresenja diskov itd... Pri Cliotu je bila pa tudi razlika pri nizkih hitrostih, ko si pobremzal pa se je takoj ustavil, zdaj pa kar no?ejo blokirati bremze.

 

Zadaj pa probaj skombinirati nekako diske od Mazde 6 in mogo?e del ?eljusti od GT, del od Mazde 6, ?e je kak?nna varianta. Ker edino tako bo razmerje spredaj/zadaj ostalo ?imbolj?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jaz mislim da zato, ker Zoki se je odloču zajebavat @DonFelipe 
    • Ja, je bila debata. Jaz sem gledal tega iz Vrhnike - https://www.avtotapetnik.si/kontakt.html     Mogoče bom res tja peljal, pa rekel naj mi original skini dol in da tega gor. Ubistvu je v enem kosu, daš naokoli čez obstoječ volan - prilimaš z dvoslojnim trakom ob strani in potem zašiješ.    
    • Najboljse za mazdo 6 so zimermman diski in ploscice, naluknjani so pa še boljsi ker se ne pregrevajo toliko in jih ne zvija, bos pa mogel vsake toliko spucati te luknje ker se rade zabijejo
    • Sej @Slivka je imal v širši familiji že prej problem s Fordom. Če se ne motim je bil sestrin, tako da sem se kar mal začudil, da je poskusil še 1x. Verjetno je mislili, da ga bodo VW geni rešili. Po drugi strani ga pa full razumem, ker če nimaš več kaj pod milim bogom za izbrat in če so alternative po 2x dražje si postavljen v situacijo, da to sploh niso več lastne odločitve, ampak da tvojo izbiro narekuje dobesedno nekdo drug. Navadno tisti, ki ponudi najboljšo alternativo, katera je pa še vedno daleč stran od želja in potreb.   Zato sem tudi sam nejevoljen ob dejstvu, da se nam izbor samo še oža in oža in da bo na koncu dejanski izbira le en SUV v različnih velikostih s polno ali pa delno elektrifikacijo. Če samo našo znamko pogledamo... CX60, CX70, CX80, CX90 so dobesedno enojajčni dvojčki. Niti tolk se ne potrudijo več, da bi vsaj nekoliko plastiko spredaj in zadaj spremenili, da bi vsak od teh imel nekoliko drugačen "face". Ne rajš ne, kupci vi morate kupit tisto kar vam sploh izvolimo dati.   Tako pa prihaja do tega, da prodaja pada in se vsi čudijo kako se je pa zdaj to zgodilo. Res rabiš bit detektiv ali raziskovalec tržišča, da je raznolikost ponudbe delala zanimivost in možnost izbire za širok krog kupcev. Ta krog so zdaj tako zožali, da tudi tisti tradicionalni kupci Mazde, kot sem sam, pogledujemo drugam. Žal pa tudi druga polja niso tako zelena, kot so bila recimo pred desetletjem ali dvema.
    • Na mali turbini se je odlomil net, kateri zapira loputo, imam mehanika, ki je strokovnjak za mazde 6
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.