Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 CD140TE in zarometi


tank

Priporočeno sporočilo

Hi

 

Ali je mozno kako nastavit na Mazdi 6 da bi lahko imel stikalo vedno na AUTO

 

In bi zarometi bili prizgani podnevi in ponoci ko motor laufa.

 

Ko pa je motor ugasnjen oziroma ni noter kljuca se avtomatsko ugasnejo?

 

Zdaj se mi luci prizgejo ponoci tudi ce imam stikalo na OFF. Kar me ne moti ampak vseeno bi blo fajn ce bi lahko imel stikalo vedno samo na AUTO.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hi

 

Ali je mozno kako nastavit na Mazdi 6 da bi lahko imel stikalo vedno na AUTO

 

In bi zarometi bili prizgani podnevi in ponoci ko motor laufa.

 

Ko pa je motor ugasnjen oziroma ni noter kljuca se avtomatsko ugasnejo?

 

Zdaj se mi luci prizgejo ponoci tudi ce imam stikalo na OFF. Kar me ne moti ampak vseeno bi blo fajn ce bi lahko imel stikalo vedno samo na AUTO.

 

lp

 

 

Sem enkrat nekaj zasledil na enem od nemskih mazda forumov, da se ne da... oz da je treba dokupit oz. zamenjat modul za dnevne luci ... ki stane baje nekje okoli 150? ... :(

 

Sem nasel ta forum >> http://mazda-forum.info/showthread.php?t=19401

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majhen off topic: ne spomnim se kako je blo s tisto 6-ko, ki sem jo jaz peljal ampak a ma nova 6-ka tist, da se na rahlo dotikas zmigavca pa sam utripa 3 krat (tko kot majo bolj ali manj vsi evropski avti zdaj)?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majhen off topic: ne spomnim se kako je blo s tisto 6-ko, ki sem jo jaz peljal ampak a ma nova 6-ka tist, da se na rahlo dotikas zmigavca pa sam utripa 3 krat (tko kot majo bolj ali manj vsi evropski avti zdaj)?

 

Ne nima... je bilo pa v zadnjem reklamenm letaku (spomladanski pregled) navedeno,d a se da dobgradit in mislim, da je bila cena 29? + montaza ... Ni pa baje original Mazda ampak nek kitajski izdelek :) (tako so mi rekli v Gami)...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel na Mazdino stran... pa je link do tega prospekta napacen...

 

http://www.mazda.si/owning_mazda/special_o...r_bottom_middle

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majhen off topic: ne spomnim se kako je blo s tisto 6-ko, ki sem jo jaz peljal ampak a ma nova 6-ka tist, da se na rahlo dotikas zmigavca pa sam utripa 3 krat (tko kot majo bolj ali manj vsi evropski avti zdaj)?

 

pametni evropejci re?ejo temu Komfort blinker modul :)

nove 6ke ga nimajo, kot tudi marsikateri drugi avto ne, Hyundai ne, Toyota ne... za golfa pa ne vem ... Honda tui nima :(

 

ma pa Ford

 

lahko pa si sam kupi?

 

http://cgi.ebay.de/In-pro-Blinker-Komfort-...93%3A1|294%3A50

 

http://cgi.ebay.de/Mazda-6-Mazda-5-Mazda-3...93%3A1|294%3A50

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor opa?am prav veliko avtomobilov tega nima. V bistvu me zanima tudi ?e imajo mnogi sploh ?migavce vgrajene.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golf V, Golf VI, zadnja Astra, Civic imajo to zadevo in moram re?i, da je meni osebno zelo uporabna in varna re?itev tako, da ?e razmi?ljam, da bi si dal to vgradit.

 

Marsikdo misli, da je to BS ampak glede na to, da sem kar nekaj prevozil z zgoraj omenjenimi avtomobili je to en bolj domiselnih pripomo?kov in bi ga bilo treba uzakoniti kot obvezno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golf V, Golf VI, zadnja Astra, Civic imajo to zadevo in moram re?i, da je meni osebno zelo uporabna in varna re?itev tako, da ?e razmi?ljam, da bi si dal to vgradit.

 

Marsikdo misli, da je to BS ampak glede na to, da sem kar nekaj prevozil z zgoraj omenjenimi avtomobili je to en bolj domiselnih pripomo?kov in bi ga bilo treba uzakoniti kot obvezno.

 

Meni je tudi funkcionalnost vsec... sploh ker obvezno uproabljam zmigavce... Sem pa v Gami vprasal... pa mije Majes odsvetoval to, kar so poslali v prospektu... da je to eno kitajsko sranje in ne original... pa sem se potem sprijaznil s tem :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majhen off topic: ne spomnim se kako je blo s tisto 6-ko, ki sem jo jaz peljal ampak a ma nova 6-ka tist, da se na rahlo dotikas zmigavca pa sam utripa 3 krat (tko kot majo bolj ali manj vsi evropski avti zdaj)?

 

To ?udo tehnike pri slu?beni Hondi CRV je meni hudo mote?e in se spra?ujem, ?e se zadeva da izklopit. Namre? ko bolj na hitro preklaplja? dolge/kratke se dostikrat vklopi ?e tisto 3x-no blinkanje smerokazov. Saj veste da ni pametno nakazovat smeri in potem ne zaviti.

 

Marsikdo misli, da je to BS ampak glede na to, da sem kar nekaj prevozil z zgoraj omenjenimi avtomobili je to en bolj domiselnih pripomo?kov in bi ga bilo treba uzakoniti kot obvezno.

 

Marsikdo predvsem lastnikov prav dolo?enih (kao "premium") znamk to prav zagotovo ima, ampak ker nekateri med njimi mislijo, da so zraven avta kupili tudi cesto, smerokazov ne uporabljajo niti po sedaj veljavnem zakonu in dvomim, da bi dopolnilo zakona kaj pomagalo, ker smerokaze ?e vedno vklaplja voznik .

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pismo... a je res tak te?ko na ravni cesti 2 sekundi dr?at ro?ko za ?migavec ?

 

v primeru, da pomotoma pritisne? na ro?ko, je lahko taka funkcija ?ivljenjsko nevarna... ker ostali vozniki mislijo, da zavija?... in so prepri?ani da vidijo ?migavec ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi reku da jaz, boss in mazda6 se veliko peljemo po avtocestah in vemo zakaj je to dobr...

 

 

Saj ni tezko drzat stikala za zmigavec... ampak ce bi ze imel tako funkcijo, bi jo s pridom uproabljal :) ...

 

Se pa zelo hitro navadis tehle "pomocnikov"... sem zadnjic peljal Yarisa na tehnicnega... ki nima avtomatskih dnevnih luci... Sem jih seveda parkrat pozabil prizgat... pa tudi piskalo je, ko sem zapustil avto, ker sem pozabil luci prizgane :bravo: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi reku da jaz, boss in mazda6 se veliko peljemo po avtocestah in vemo zakaj je to dobr...

 

to?no zarad tega, da se ja vidi, da bom menjal pas al pa zvil z AC-ja...

 

ne razumem pa neki druzga, men se v lifu ni zgodil, da bi po pomoti pritisnil na ro?ko za ?migavec tako, da res ne vem kaj nekateri po?enjate med vo?njo, da se vam to dogaja :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem pa neki druzga, men se v lifu ni zgodil, da bi po pomoti pritisnil na ro?ko za ?migavec tako, da res ne vem kaj nekateri po?enjate med vo?njo, da se vam to dogaja :ne vem:

 

Ro?ka za ?migavc je ista kot za dolge lu?i in zelo grdo navado imam, da dolge lu?i veliko vklapljam in izklapljam. Celo v naselju z javno razsvetljavo kjer naj bi bilo to celo prepovedano sramezljiv . Pri mazdi se mi ne dogaja, da bi pri tem po?etju po pomoti vklopil smerokaz, pri hondi s tistim zoprnim 3kratnim ?mrkanjem se mi to zgodi preve?krat. Verjetna re?itev je sila previdno (po?asno) premikanje ro?ice za dolge lu?i, ali pa mogo?e malenkostni popravek v konstrukciji stikala. Druga?e bi bila zadeva dobra pogruntav??ina, me pa jezi, ker ne dela kot bi morala in resni?no bi jo ?elel izklopit. Verjetno se strinjate, da je nakazovanje smeri ne da bi zavil, v dolo?enih situacijah celo nevarnej?e, kot neuporaba smerokazov.

 

?e smo ?e pri uzakonjanju dodatkov, mnogim je naprimer tempomat totalno brezvezna stvar, zame je zakon. Sploh v malo bolj razpotegnjenih naseljih in predvsem v tistih, ki bi jim bila na sen?ni strani Alp dodeljena omejitev 70 in ne 50 kot je to pri nas.

 

A smo ?e ?ene?e, a smo ?e off topic :D

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.