Skoči na vsebino

Popoldanska obrt


Gustav

Priporočeno sporočilo

Ker vemo, da nimate vsi po dva jurja in ve? neto pla?e, me ?isto iz firbca zanima kej se lahko po?ne popoldan/pono?i/ali celo med slu?bo, da lahko potem kupite kako dodatno gumo, tank bencina ali morda kakega BMW x6....

 

Ste vunbaca?i, izterjevalci, vrtnarji, je*a?i zdolgo?asenih gospodinj, malarji, pesosprehodarji ali kaj podobnega?

 

Saj vem da sem zastavil precej humorno, ampak zanimajo me pa resni odgovori.

 

Admini izklju?eni tukaj, ker vem da imate vsaj 3 jurje, da nam "te?ite" )

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi ti rad da padejo ovadbe? ;)

 

Kot ?tudent ko D.J. in to zelo donosno...

kasneje pa popoldansko obrt s PCji ukinil, ker velja - najbolj?i prijatelj je najslab?i kupec!

 

Druga?e pa varstvo otrok - priceless...and free... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups :blush: pozabu napisat da Lojz ne sme v to temo... Kaj pa ve? zdaj gleda le ?e inkognito....

 

Ampak vseeno, bodite odkriti ;)

 

Sicer pa - rekel sem, da naj se oglasijo tisti pod dvemi jurji... ?lovek z CX om predvidevam, da to presega, pa bog ti po?egnaj, da se ne bova narobe zastopla. :bravo:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm.... zanimiva tema... :bravo:

 

Jaz se dr?im na?ela, da dokler smo "mladi" treba ?im ve? nardit... in zato poleg redne slu?be za denar poskrbim da so ljudje pijani... :aaaaa:

 

?alo na stran, zadnjih 7 let organiziram tematske partyje po sloveniji, pa tudi pa tujini, zadnja leta sicer malo manj...ampak ?e vedno.... :P

 

Pol so pa ?e druge stvari... ki niso tooolk redne, ampak vseeno kaj prnesejo.....

 

 

LP DAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz nisem sicer nek "finan?ni" grebator, in sem pa tja "pripravim" kak?en avto za tehni?ni, pa pade za kako malco! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ne bom povedal da se ukvarjam s prostitucijo ,preprodajo drog,avtomobilov in s krajo avijonov,in nategovanje folka na vsakem koraku!!! :hohoho::hohoho:

 

Ok tale tema se men zdi da ni lih za javnost ker to bo prebral Lojz in nas prijavil da smo ?u?marji in nam poslali in?pektorje ki bodo grozili z ovatbami!!!

Zato ne vem ?e je pametno tole temo kazat ukol!!!

 

moje mnenje!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ne bom povedal da se ukvarjam s prostitucijo ,preprodajo drog,avtomobilov in s krajo avijonov,in nategovanje folka na vsakem koraku!!! :hohoho::hohoho:

 

Ok tale tema se men zdi da ni lih za javnost ker to bo prebral Lojz in nas prijavil da smo ?u?marji in nam poslali in?pektorje ki bodo grozili z ovatbami!!!

Zato ne vem ?e je pametno tole temo kazat ukol!!!

 

moje mnenje!!

 

po en stran se mi zdi mal sme?n to :D ...sam po drug stran se pa res dogajajo te bedarije po svet, da ?lovk res ?e 2x pomisli :ninja:

sam povej, ko in?pektorju pred nos flikne? dokaze o nezakonitem ali vsaj nekorektnem delovanje ene firme ipd., pol ti pa u fris pove, ?e?, da nisi izbrav pravilnega pravnega postopka v zvezi s prijavo itd itd.... mi sam plafon utrga.

 

?ez en tedn si lahk re?em ?e sam, Bananaaaa, Bananaaaa... :danzoman::harhar::dudek::jezicek::ouje: ..... <_<

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh razni loleki, ki imajo te pristojnosti, so pove?ini tako nesposobni da glava pe?e! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ne bom povedal da se ukvarjam s ,in nategovanje folka na vsakem koraku!!! :hohoho::hohoho:

 

Da nisi slucajno na davcni ? :P

 

Mi je treba pisat ? ?zmeden?:ninja:

 

 

Hehe... sej pravim - admini izvzeti. :bravo:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Generalno je moje vpra?anje posledica razmi?ljenja kako hudi?a se sploh da relativno dostojno ?ivet pa recimo z 900 euri neto pla?e kolikor naj bi bil v SLO povpre?je. Pri tem pla?evati nek manj?i ali ve?ji kredit (predpostavimo, da stanuje? na svojem ne pri atu in mami), potem med 200 in 300 euri vrtca, nekaj je treba dati v pisker, pla?ati kake registracije, gume servis, ogrevanje, iti na morje....

 

?tekate? po mojem je skor nujen kak?en fu? v vi?ini XXX eur. Zdaj a je to ?ist na ?rno, a je to preko nekih napotnic agencij itd, me pa ne zanima. Oni strici z X6 itd so itak ve?inoma nezaposleni trenerkarji itd...

:)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma Boss... realno pogledano tudi brez kreditov si z 900? ne more? dosti pomagat.... :angry2:

 

Jaz se ob prvi prilo?nosti selim ali v Luksemburg kjer je zagarantirana minimalna 1400?, in je stanovanje v centru mesta 650? ali grem pa v katar, kjer bo moj prihodek obdav?en z 0%.

 

?alosten je ta sistem v na?i preljubi Banana republiki, kjer dela? ko ?ival, zato, da ti pol pla?e odderejo za pokojnino, ki jo naverjetneje ne bomo sploh videli... ali pa zeloooo zeloooo malo....

 

 

Za primer.... ima? bruto pla?o recimo 2000?, od tega ti dr?ava odtegne cca 800?....

 

No pa dejmo re?t da je delovna doba povpre?nega dr?avljana 35 let... to pomeni da v tem ?asu v dr?avni oz pojkojninski fond damo cca 340 000 ?.....

 

?e bi imel lastno podjetje in seveda prijavil minimalno pla?o in bi si to razliko, ki bi jo sicer dal dr?avi vestno polagal na nek var?evalni ra?un bi lahlko v ?asu svojega pokoja samo od obresti (?e predpostavimo da so nekje 2,5 % na vezan depozit in seveda brez pripisanih pozitivnih obresti) dobival cca 600?.... pa ?e vedno bi imel celoten znesek "pri?paranega" denarja za svoje potomce ali pa za svoje igra?e, ki bi si jih potencialno hotel privo??iti na stara leta....

 

Zato se dr?im na?ela.... in dr?avi dam ?IM MANJ! :bravo:

 

 

Over&Out

 

David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno dr?i, da damo dr?avi ob?utno preve? samo vseeno pa od tistih 800? ne da? vse za penzion, tako da ne bo zavajanja. S tem se financira komplet javna uprava (izobra?evanje, zdravstvo, policija, vojska, sociala, infrastruktura, delovanje dr?ave itd itd).

 

Jebat ga pa? nekako je treba dnar zagotovit za to, da dr?ava funkcionira. Je pa ?alostno to koliko denarja gre od pla?e za vse to.

 

Glede penzije, ?e jo bomo sploh do?iveli bo pa tudi jeba in danes brez da bi ?lovek nekaj odvajal za drugi in tretji stebar pa ?e za kako ?ivljensko zavarovanje bo v starosti kar te?ka. Recimo, pri meni je teh "nalo?b" za cca 150? vsak mesec pa ?e mam ob?utek, da ne odvajam dovolj :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ampak nekaj ?e pozabljate, teh cca. 900 ? mese?no je pa? neka cifra, h kateri (da je sploh tok?na) ogromno prispevajo razni "bud?ovani", ki imajo parkrat po toliko na mesec, se pravi, da oni totalno "izni?ijo" lepo ?tevilo folka, ki prejema zajam?en OD (ne vem 420 al 450 al neki tacga ?), kar je potem realnost ?e precej ni?je, ?e gledamo velikost populacije, ki pre?ivi z znatno manj?im ke?em od tega kvazi povpre?nega OD-ja! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.