Skoči na vsebino

Poceni Fate, rabim čiščenje


jures

Priporočeno sporočilo

Bajta je fertik, ampak nimamo ve? volje to spucat, okna, prah....

 

A pozna kdo kako poceni pomo?, vsaj za kopalnice in ?ipe?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 let kasneje...

Jaz moram pa? sama ?istiti in pri petih otrocih je tega ?i??enja pa? malo ve?. Zato pa? premi?ljujem o novem sesalcu. Mo? navija za industrijski sesalec, jaz pa pa? navijam za navaden hi?ni sesalec.

 

Pa me pa? zanima, ?e je pa? kdo na forumu, ki se na te stvari pa? bolje spozna pa da bi mi pa? dal kak?en nasvet?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz priporo?am Vorwerk-a, rabljenega seveda, ker cene novih so previsoke. Jaz sem vzel za nas enega na Bolhi. Cena je bila okrog 250?, imel pa je cel kup razli?nih priklju?kov zraven. Dela ?e 5 let brez te?av. Vre?ke sem pa nabavil na ebay-u...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj predlog, mo? naj pa? kup svojga industrijskega, ti pa pa? gospodinjskega. Tako bosta pa? oba zdovoljna, pa ?e tekmujeta lahko kdo bo pa? hitrej?i pri pospravljanju.

Pa?, ne more? imeti vsega v enem. Industrijski je pa? bolj uporaben v gara?i/delavnici, hi?ni v stanovanju imamo enega starega elektroluxa. Jaz pa? nisem hotel dati veliko denarja in sem pa? v Lidlu kupil "industrijskega" ki res dobro sesa, neprimerno bolje kot "hi?ni" - je pa? ve?ja sesalna mo? ((sesalna mo? ni ista stvar kot mo? motorja) (vi?ja sesalna mo? industrijskega je posledica velikega ?akla in posledi?no mnogo ve?jega pretoka v primerjavi z vre?kico v hi?nem sesalcu). Enkrat na nekaj let, ko pa? sesamo paj?evine po hodnikih in stopni??ih, "industrijski" to opravi bolje. Pa? pa je "industrijski" bolj neroden za vsakodnevno uporabo v stanovanju.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram pa? sama ?istiti in pri petih otrocih je tega ?i??enja pa? malo ve?. Zato pa? premi?ljujem o novem sesalcu. Mo? navija za industrijski sesalec, jaz pa pa? navijam za navaden hi?ni sesalec.

 

Pa me pa? zanima, ?e je pa? kdo na forumu, ki se na te stvari pa? bolje spozna pa da bi mi pa? dal kak?en nasvet?

Tvoj hi?ni sesalec ima bolj?e lastnosti kot mo?ev industrijski. Kirher ima tudi profi (siv) program s ?e bolj?imi lastnostmi v kompaktni izvedbi.

Za sesalno poezijo ... sicer bolj ?torasto za stanovanje pa kak?en Starmix z 280 podtlaka.

 

Sam zgubim ?ivce ?e moram z navadnim iti preko stanovanja, uporabljam starega industrijskega sicer, katerega si pa vsake toliko kdo sposodi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Kirherja ne kupim prav nobene stvari ve?. Je vse en jajc. Sesalec je ?el rakom ?vi?gat par mesecev po izteku garancije in se ga ni spla?alo popravit, pri ?trajfiksu (ki ni bil poceni) pa kar nekaj servisnih posegov v ?asu garancije in tudi potem. ?e sam nebi zrihtal bi bil ?e v kanti. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa so toti roboti primerni, ?e ima? pesa noter? Ali se ne nabere preve? dlak in se takoj zama?i?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.