Skoči na vsebino

Osvetlitev prostora nog


Deluxe

Priporočeno sporočilo

jaz imam v moji M3 imam pa rde?e ledice 120° in ne presvetle-mi?ljeno kot ambient light(seveda svetilnost lahka ?telam)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima? na vratih spodaj lu?ke?

 

ja, sam na vratih je to ?ist druga stvar.

 

To kar pravi kolega na M3, to je stylish. <_<

 

jaz imam v moji M3 imam pa rde?e ledice 120° in ne presvetle-mi?ljeno kot ambient light(seveda svetilnost lahka ?telam)

 

kaj to je bilo original, al si sam vgradil, ?e si sam, napi?i podrobnosti. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je doma narejeno!

nabavil sem 120°ledice(?irokokotne) jih pritrdil V NIC kanal te pa seveda pod armaturo kjer sveti v noge potem.Sam sem dal tudi osvetlitev zadnih prostorov pod nogami-se pravi da imem tudi pod sede?i take ledice!

Sm se pa zelo navadil na to osvetlitev ?e se peljem s kom drugim in je tema tam spodaj mi zgleda zelo pusto :)

 

bom pa nalimal ?e kako sliko kako zgleda. Tukaj pa nekaj slik na?ega LED majstra :)

http://taubek.moj-album.com/album/4316598/

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele ledice so good ja, mislim da je ?as da moja Mazda ne bo ve? tako original kot je bila...hehehe...mi je ?e mal boooring. Uro? jih ima tako ali tako zato pri nogah namontirana da ko ka?no mi?ko pelje, vidi kaj dr?i...hehehe. Uro? bo kak?na pija?a padla?Zihr ti je dolgcajt..hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele ledice so good ja, mislim da je ?as da moja Mazda ne bo ve? tako original kot je bila...hehehe...mi je ?e mal boooring. Uro? jih ima tako ali tako zato pri nogah namontirana da ko ka?no mi?ko pelje, vidi kaj dr?i...hehehe. Uro? bo kak?na pija?a padla?Zihr ti je dolgcajt..hehe.

 

Ha ha takoj drugo leto se lahko spraviva ko seveda kj osvetlit ;) drga? pa ja lepo je vedt in vidt kaj nosi ?enska mislim kaj ma obuto :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha takoj drugo leto se lahko spraviva ko seveda kj osvetlit ;) drga? pa ja lepo je vedt in vidt kaj nosi ?enska mislim kaj ma obuto :)

 

 

Uro? tudi meni bi pa?ala kak?na osvetlitev noga ko se odprejo vrata :D Kako se bova kaj zmenila?

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj bi pa ti mel

 

bomo neki s Taubekovo pomo?jo po?timal :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka ko bi se kr skup enkrat dobili pa zrihtamo letvice, ledice, montazo, svasta :D jaz bi tud mel to v moji pa zaj zaenkrat se nebi (ne upam zarad garancij..) narazn trgal plastike in ostalega. Uklopko pa mel ze kar nekaj mazd narazn tak da ve kak to gre ;) heh.

Zoom-zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka ko bi se kr skup enkrat dobili pa zrihtamo letvice, ledice, montazo, svasta :D jaz bi tud mel to v moji pa zaj zaenkrat se nebi (ne upam zarad garancij..) narazn trgal plastike in ostalega. Uklopko pa mel ze kar nekaj mazd narazn tak da ve kak to gre ;) heh.

 

ajt, se dobimo na potni?kem terminalu luke Koper... :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js imam to lepo urejeno,imam nastimano tako da ko se vrata odprejo se osvetli tudi prostor za noge..deluje isto kot bralna lucka ko odklepam avto se prizgejo vse ledice..

 

lp iz Makedonije

 

kaj pa dela? tam dol? ?zmeden? po?lji kako sliko tvojih ledic v mazdi... :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa dela? tam dol? ?zmeden? po?lji kako sliko tvojih ledic v mazdi... :vesel:

 

dopust pa to...sej mas slike pod temo "predstavitev clanov" naslov je "da se se js predstavim" mislim da je na 3 strani... poglej proti koncu..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Najboljse za mazdo 6 so zimermman diski in ploscice, naluknjani so pa še boljsi ker se ne pregrevajo toliko in jih ne zvija, bos pa mogel vsake toliko spucati te luknje ker se rade zabijejo
    • Sej @Slivka je imal v širši familiji že prej problem s Fordom. Če se ne motim je bil sestrin, tako da sem se kar mal začudil, da je poskusil še 1x. Verjetno je mislili, da ga bodo VW geni rešili. Po drugi strani ga pa full razumem, ker če nimaš več kaj pod milim bogom za izbrat in če so alternative po 2x dražje si postavljen v situacijo, da to sploh niso več lastne odločitve, ampak da tvojo izbiro narekuje dobesedno nekdo drug. Navadno tisti, ki ponudi najboljšo alternativo, katera je pa še vedno daleč stran od želja in potreb.   Zato sem tudi sam nejevoljen ob dejstvu, da se nam izbor samo še oža in oža in da bo na koncu dejanski izbira le en SUV v različnih velikostih s polno ali pa delno elektrifikacijo. Če samo našo znamko pogledamo... CX60, CX70, CX80, CX90 so dobesedno enojajčni dvojčki. Niti tolk se ne potrudijo več, da bi vsaj nekoliko plastiko spredaj in zadaj spremenili, da bi vsak od teh imel nekoliko drugačen "face". Ne rajš ne, kupci vi morate kupit tisto kar vam sploh izvolimo dati.   Tako pa prihaja do tega, da prodaja pada in se vsi čudijo kako se je pa zdaj to zgodilo. Res rabiš bit detektiv ali raziskovalec tržišča, da je raznolikost ponudbe delala zanimivost in možnost izbire za širok krog kupcev. Ta krog so zdaj tako zožali, da tudi tisti tradicionalni kupci Mazde, kot sem sam, pogledujemo drugam. Žal pa tudi druga polja niso tako zelena, kot so bila recimo pred desetletjem ali dvema.
    • Na mali turbini se je odlomil net, kateri zapira loputo, imam mehanika, ki je strokovnjak za mazde 6
    • Glede na to da ima opcijo samo 32bit je zadeva ze sedaj pocasna
    • Slovenija je najstabilnejša država na svetu!   Že 30 let se nismo premaknili nikamor...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.