Skoči na vsebino

Podalj?ana garancija


Priporočeno sporočilo

Jaz bi rekel, da odvisno kak?na je cena podalj?anja, ?e niso neki veliki dnarji, je ziher pa? ziher! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

500? ni malo sploh, ?e ta garancija ne vsebuje injektorjev, turbin, visokotla?nih ?rpalk, DPF filtra pa verjetno bi se ?e kaj kriti?nega najdlo.

 

kot sem lahko prebral je notri ve? ali manj tista osnova, ki dobesedno ne crkuje - verjetno so to iz servisnih nalogov tud izlu??ili, kaj ne crkuje in to dodali v podalj?anje garancije :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se podalj?ana garancija podalj?a za 2 ali 5 let po izteku osnovne garancije (3 leta).

 

2

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Jaz sem jo vzel lani. Za mojo Mazdo 2 je bilo 290,00 EUR. Sem se pa prej pozanimal na ve? koncih in ?e seveda, bi kar koli bilo potrebno popravljat se zadeva ve? kot izpla?a, ?e ne pa? se vozi? ?e dodatni 2leti brez skrbi, kar pa je tudi nekaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom verjetno vzel, zanima me ali je mo?no pla?ati podalj?ano garancijo pri Mazda prodajalcih z NLB kreditno kartico (Karanta ali Eurocard). Na to nisem bil nikoli pozoren, saj sem servise do sedaj pla?eval z gotovino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom verjetno vzel, zanima me ali je mo?no pla?ati podalj?ano garancijo pri Mazda prodajalcih z NLB kreditno kartico (Karanta ali Eurocard). Na to nisem bil nikoli pozoren, saj sem servise do sedaj pla?eval z gotovino.

 

?e ni mo?no gre? s Karanto na ?alter NLB-ja pa dvigne? ?eljeno vsoto v gotovini. Odpla?uje? pa potem normalno obro?no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj biv?i mehanik, ki je ?raufal mojo prvo lepotico Astro pravi, da Mazdi nima kaj crknit, razen, ?e (nisem siguren) eno tesnilo gre in lahko pride olje v turbino (za navornika). Ampak druga?e ne pozna nobenega drugega primera za Mazdo.

 

?e malo zra?unam:

500 ? garancija

2 leti 3x servis po 360 ?

Skupaj 1500?. ?e naredim vmes ?e "ta velik", je ?e 1000? ve?.

 

?e mi kaj crkne brez garancije, ali popravim za 2000?? Po mojem, da.

 

Priporo?am da k temu mehaniku ne hodi? ve?.

Power user

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kdaj za?ne veljati garancija - s katerim datumom na ra?unu:

- z datumom kraja in datumom ra?una: npr. 24.11.xxxx ali

- z datumom odpreme blaga: 28.11.xxxx (ko sem avto prevzel).

 

To me zelo zanima da ne zamudim roka za podalj?anje garancije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Se pravi +2 leti podalj?ana garancija ima enake "pravice" kot tovarni?ka? Vsaj tako mi je g. Majes zatrdil. A to dr?i? ?e ja, bi dokupil, sicer pa najbr? ne.

 

 

Gre za podaljsanje garancijskega roka... in vkljucuje enako kot tovarniska garancija ... Tako so tudi meni povedali. 

 

http://www.mazda.si/kupujem-imam/storitve-mazda/garancija/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za podaljsanje garancijskega roka... in vkljucuje enako kot tovarniska garancija ... Tako so tudi meni povedali. 

 

http://www.mazda.si/kupujem-imam/storitve-mazda/garancija/

Vo?nja bi morala biti u?itek! Zato pozabite na skrbi s podalj?ano garancijo. Svoje vozilo lahko za??itite pred nepri?akovanimi stro?ki popravila za glavne dele s podalj?anjem prvotnega jamstva proizvajalca ?e za dve leti ali do prevo?enih 150.000 km.

 

Veljajo posebni pogoji in dolo?ila. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.