Skoči na vsebino

Terenec


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

Delam demonta?na dela po doma?e podiram naprave na biv?em smu?i??u Zelenica. Kdor pozna teren ve, da je zajeban k svina.

Ok...hvala za informacije..leta nazaj sem smu?al ....lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Pravijo, da ga je povozil digitalni ?as, da je prenevaren za pe?ce, da nima zaslona na dotik in bluetootha ?"

 

:o  :o  :vskalo:

 

Ravno nekaj takega sem premi?ljeval.

 

Ta stroj se je vozil tam, kjer nimajo modrih zob - kve?jemu rumene, pa ?e to samo vsakega drugega...

 

In zaslona na dotik ne more? uporabljati, ker pri tako terenski vo?nji ne more? dovolj natan?no potegniti s prstom po ekranu.

 

In na poteh, kjer se je vozil, je bilo ?e pe?cev malo...

 

In tam, kjer je vozil, ?asa skoraj niso poznali in ga niti niso ne vem kako precizno merili... In ?e so ?e ga, so ga bolj analogno kot pa digitalno...

 

In kar se ?asa in napredka ti?e, bi jaz rad izstopil iz tega. Napredka imam vrh glave dovolj. Mogo?e bi se ?e celo vrnil za nekaj desetletij nazaj. Kam nas pa pelje ta napredek? Za to, kar je pred petdesetimi leti zmogel posre?en terenec, danes potrebujemo ?e kar spodoben traktor...

 

Je pa to zelo dober dokaz, da je bil resni?no dobro vozilo. Defenderja so delali 70 let. Katerikoli drugi model katerekoli druge znamke je bil po 20 letih ?e zastarel...

 

?koda, da so se ravno zdaj odlo?ili, da ga prenehajo delati. Zakaj? Link o tem sem dobil kot odgovor na moje povpra?evanje, kolik?na je njegova cena in kje bi si ga lahko ogledal. Ker bi v roku dveh let zamenjal, pa vedno bolj pogledujem za Defenderjem. No, o?itno ne bom menjal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojma nimam zakaj mi je pre?rtalo. Tudi ne vem kako se to naredi. Tako da tudi ne morem popravit.

 

Sem jaz popravil... Je pa drugace pri pisanju v orodni vrstici ikona za to :) ...

 

skitched-20151126-192843.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Euro 1? A sploh lahko uvozim v Slovenijo vozilo, ?e nima vsaj Euro 3? Sicer je pa itak vseeno, ker mi do 57.600? zmanjka ?e oglatih 27.400?. In v enem mesecu jih ne bom dobil... 

 

Je pa res ?koda, da so se tako odlo?ili. Mar bi malo posodobili motor, pa bi ga ?e vedno lahko lepo prodajali. Zdaj je pa v Evropi (mogo?e kar v svetu) edini tovrstni avto tisti Mercedes, ki je narejen po Puchovi licenci. Ki pa ima ?e zdaj Mercedesovo ceno, zdaj, ko je edini, mu bo pa cena gotovo ?e zrasla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uvozi? lahko vse samo je cena potem pa? ve?ja. Saj zato je pa toliko Dmv ker je euro1 motor. ?e sedaj ?e nima?, pa po?aka? ?e dva meseca pa potem pripelje?, saj prej tak nebo? Mazde prodal

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ti razlagam, da mi manjka skoraj 30.000?. 

 

Denar tiskajo na papir.

Papir delajo iz lesa.

Lesa imam ve? kot preve? - predvsem celuloznega (?e vedno posledice ?leda)

Ampak denarja vseeno nimam.

 

Saj v roku dveh let bi ?e zbral, v roku dveh mesecev pa nikakor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lahko, da ima resne terenske ambicije, ampak do resnega terenca mu ?e zelo veliko manjka... 

 

http://www.siol.net/avtomoto/novice/2016/01/volkswagan_tiguan_gte_active.aspx

 

Terenec ni vse, kar je od tal dvignjeno ve? kot 20 cm, ima lu?i na strehi in slabo fotomonta?o, kako koplje po pe??enih sipinah...

 

Sem pa do zdaj porabil ?e ve? mojega ?asa kot je ta avto sploh vreden, zato kaj ve? o njem ne bom niti pisal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Slivka... tole pa moras priznat... je pa tudi zate ze znanstvena fantastika? :) 

 

Dropbox-20160509-183958.jpg

 

Dropbox-20160509-184034.jpg

 

 

 

http://superkarpata.com/de/die-superkarpata-das-letzte-expeditions-abenteuer

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) 

 

Znanstvena fantastika ravno ni. je pa res, da takega blata, kot je na zgornji sliki, pa res ?e nisem premagal. Pravzaprav toliko blata ?e nisem sre?al. Ko zadanem na Lotu ( :zvizga: ), grem pa tudi jaz preko Kapratov. ?elja je bila ?e letos, pa financ minister ni odobril sredstev iz dru?inskega prora?una. Pravi, da je blagajna prazna... Tu na forumu pa tudi ni bilo nekega silnega navdu?enja, da bi se kdo pridru?il, pa bi delili stro?ke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.