Skoči na vsebino

Terenec


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se peljal enkrat zadaj na keson?ku. Spodaj sem se lepo pogumno usedel na keson, ko smo bili pa sredi strmine, sem pa pravzaprav stal na zadnji stranici in iskal, za kaj bi se prijel na tistem gladkem keson?ku...

 

Ko je pod odsko?i??em ustavil, sem sko?il dol in po stopnicah pogumno odpe?a?il v dolino... sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sicer je tole nastalo ?e pred ve? kot ?tirinajstimi dnevi. Sem najprej dvomil, ?e po?itni?ka prikolica sploh pa?e na delovni stroj. No, kramponar jo je lepo odvlekel na Sorico in potem tudi nazaj. In ugotavljam, da mu po?itek sploh ni ni? ?kodil...

post-5658-0-79064700-1553893281_thumb.jpg

post-5658-0-68869100-1553893282_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je tole nastalo ?e pred ve? kot ?tirinajstimi dnevi. Sem najprej dvomil, ?e po?itni?ka prikolica sploh pa?e na delovni stroj. No, kramponar jo je lepo odvlekel na Sorico in potem tudi nazaj. In ugotavljam, da mu po?itek sploh ni ni? ?kodil...

Tole, ko tako vle?e? prikolici sploh ne izgleda slabo... anzi, to je pravi stroj za vleko po?itni?kih prikolic. Tukaj ni blendanja kamionov zadaj na klancih. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Mnogi me ne razumejo, zakaj hodim na off-road sre?anja, kjer je zgolj obilo blata in je avto blaten od zunaj in od znotraj in so tudi vsi udele?enci blatni in potem traja vsaj en dan, da se vse opere in o?isti...

 

post-5658-0-28496800-1572862237_thumb.jpg

 

Mnogi me ne razumejo, ampak jaz si tam "odpo?ijem o?i" na takih in podobnih prizorih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Na spustu z Menine ob son?nem zahodu danes nasproti pripeljala kolona tazaresnih terencev - kak ducat jih je bilo. Saj vem, pomembno je da se imamo fajn. Ampak meni je vseeno mal sme?no da je terencem opremljenim za sibirsko tajgo top destinacija nekaj, kamor prde vsak clijo z zlizanimi gumami. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na spustu z Menine ob son?nem zahodu danes nasproti pripeljala kolona tazaresnih terencev - kak ducat jih je bilo. Saj vem, pomembno je da se imamo fajn. Ampak meni je vseeno mal sme?no da je terencem opremljenim za sibirsko tajgo top destinacija nekaj, kamor prde vsak clijo z zlizanimi gumami.

 

Ah, pusti jim veselje. Bodo mogo?e vsaj malo gume umazali z blatom za razliko od ve?ine, ki imajo "suv" pa ob dveh centimetrih snega obstanejo na prvem klancu.Da ne govorimo o malo blata na cesti. Meni so tudi zanimivi razni direktor?ki, zdravniki in podobni, ki si za vikend sle?ejo ve?tit in oble?eji usnje z raznimi zlove??imi imeni, osedlajo pregre?no drage harlije in oni tedaj postanejo, "bad guys".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam v tehni?ne podatke za neko vozilo in tam pi?e, da porabi 12,7 litrov nafte na sto kilometrov. Vzamem testnega, prevozim 354 km in ker sem ga dobil s polnim rezervoarjem, grem na ?rpalko, da ga tudi vrnem s polnim rezervoarjem. 

 

Ne vem, kako so oni to merili in ra?unali, ampak po moji matematiki to nikakor ni 12,7 litrov na 100 km...

 

post-5658-0-11647600-1575825942_thumb.jpg

 

Ja, mrcina naj bi zamenjala BTjko, ampak pri taki porabi... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvo, ni bil Bolgar ampak Italijan. Iveco, 4x4,...

 

Kot drugo, od kod vam ideja, da je terensko vozilo za na avtocesto? In da se terensko vozilo ?ge na 150 km/h?

 

Kot tretje, ?e rezervoar ni bil povsem poln, bi bila prikazana poraba nekaj vi?ja. Tu pa gre za prakti?no dvojno porabo. Da bi pa rezervoar bil na pol prazen - bi pa opazil na kazalcu, toliko slep pa ?e nisem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot drugo, od kod vam ideja, da je terensko vozilo za na avtocesto? In da se terensko vozilo ?ge na 150 km/h?

To je podobno kot odgovor na vpra?anje kateri avto je najhitrej?i na makadamu. Slu?beni avto.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.