Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

A mi prosim en razlo?i ali imamo tok butaste kontrolorje, da bi se kar nazaj do vrtojbe in razdrtega peljal ali sem jaz naj.......

 

Danes od Benetk se peljem domov, in kontrola DARS na Vrtojbi in Razdrtem. Na obeh ata z dalnjogledom in se en poleg, na Vrtojbi ?e svetlo, na razdrtem ?e mrak...

 

Jaz pridem domov in doma nevede ugotovim, da imma ?e modro vinjeto, ta roza pa v predalu....

 

Ali imajo kontrolorji daljnogled/foto varianto in te poslikajo al so res totalno de......???????????????????

V obeh primerih ni bilo avta pred menoj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi - dobi? sliko in kazen na dom.

 

in kako naj dokazem da sem jo imel pa bil mal offline zaradi tujine ? Sam res da ne nalepljene

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi prosim en razlo?i ali imamo tok butaste kontrolorje, da bi se kar nazaj do vrtojbe in razdrtega peljal ali sem jaz naj.......

 

Danes od Benetk se peljem domov, in kontrola DARS na Vrtojbi in Razdrtem. Na obeh ata z dalnjogledom in se en poleg, na Vrtojbi ?e svetlo, na razdrtem ?e mrak...

 

Jaz pridem domov in doma nevede ugotovim, da imma ?e modro vinjeto, ta roza pa v predalu....

 

Ali imajo kontrolorji daljnogled/foto varianto in te poslikajo al so res totalno de......???????????????????

V obeh primerih ni bilo avta pred menoj

 

 

Mogo?e je bil pa barvno slep in ne lo?i barv. Verjetno to ni bil pogoj za delovno mesto :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi - dobi? sliko in kazen na dom.

 

?al je res tako in prav ni? ti ne pomaga, ?e ima? 500 novih vinjet v predalu... Mora bit nalepljena. Ampak dr?im pesti, da bo ?la zadeva mimo. ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kako naj dokazem da sem jo imel pa bil mal offline zaradi tujine ? Sam res da ne nalepljene

 

Saj ni treba nic dokazovat... Ce ni nalepljena, je isto, kot ce jo sploh nimas :) ... Upaj le, da res ne posiljajo slike domov ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje tisti daljnogledi ne znajo slikat tk oda ne skrbi. ?e vedno lahko re?e?, da nisi ti vozu a nede?

 

ah to je ze BS, glede na s.p. je itak moje...po moje itak ne bo ni?, sej mogo?e da me je totalno usran avto res re?il, vinjeta ni v podro?ju brisalcev :harhar: (zadaj je namre? ?e ?ist...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Baje bodo za leto 2012 zelene barve, no sicer pa bolj gnjusne kot so bile tele Fegy roza barve, itak ne morejo bit! <_<

 

Upam da vsaj cena ostaja ista (glede na to, da se bli?ajo pred?asne volitve, mislim da bo temu res tako). :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so pa leto?nje stra?no v?e? :wub::harhar:

 

Zelene so dolgocajtne :closedeyes:

 

Drugo leto boho rumenkaste citron barve al lak?na barva je to. Ravno po dnevniku povedano

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekli so Limeta barve, hehe :jupiii:

 

P.S. - obstaja dilema, ali bo prihajajo?a barva g. Lojzu toliko v?e?, da si bo omislil eno! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/nove-svet...1-decembra.html

 

Objavljena slika

 

Po prvih zelenih, potem oran?nih, pa modrih, in leto?njih vinjet roza barve, bodo za leto 2012 vinjete svetlo zelene barve - ?e najbolj?i pribli?ek je barva limete, pravijo na Darsu.

 

Barvo vinjete dolo?i Darsov oblikovalec - izbere tisto, ki se kar se da najbolj razlikuje od barve veljavne vinjete. Kot pojasnjuje Branka Videti? z Darsa, predvsem zaradi la?je kontrole, ker ve?ina stare vinjene ne odstrani. "Hkrati barvo vedno prilagodimoo tudi barvi avtstrijskih vinjet," ?e dodala. In ker bodo prihodnje leto v Avstriji vozili s turkiznimi vinjetami, bodo pri nas, da jih bo preprosto lo?iti od njih, svetlo zelene.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=7&novica=1495

 

AUT

letna vinjeta za dvosledna motorna vozila do 3,5t - 77,80 EUR

SLO

95?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=7&novica=1495

 

AUT

letna vinjeta za dvosledna motorna vozila do 3,5t - 77,80 EUR

SLO

95?

 

A nisi vedel tega? Sej je tako ?e nekaj ?asa.

 

O ceni pa mislim, da ni treba razpravljat. Mi smo 4/5 AC-jev izgradili v zadnjih 15 letih in to ni bilo glih poceni tako, da je to glavni razlog zakaj je na?a vinjeta pa? dra?ja od avstrijske in je ?e vedno mnogo bolje, kot pa da nas opalijo spet s kak?nim satelitskim cestninjenjem, kjer bo za marsikoga bistveno bistveno dra?je kot je danes in se nam bo ?e kolcalo za 95?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi vedel tega? Sej je tako ?e nekaj ?asa.

 

O ceni pa mislim, da ni treba razpravljat. Mi smo 4/5 AC-jev izgradili v zadnjih 15 letih in to ni bilo glih poceni tako, da je to glavni razlog zakaj je na?a vinjeta pa? dra?ja od avstrijske in je ?e vedno mnogo bolje, kot pa da nas opalijo spet s kak?nim satelitskim cestninjenjem, kjer bo za marsikoga bistveno bistveno dra?je kot je danes in se nam bo ?e kolcalo za 95?.

 

Meni se ne bo. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.