Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Tudi meni je ta nacin najbolj znan. bolj k razne folije....

?e v redu, ampak kontrola bo ?elela videti odrezek in tukaj se bo zataknilo.

 

Jures ima verjetno nek bolj?i trik. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ubistvu je niti ne odlima? iz folije, le tiste ?rte zadaj zbri?e?, odre?e? odrezek nama?e? z labelo in pok na ?ajbo.....

Nope jo odlepis in imas odrezek z racunom :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odrezek mi ostane , nevem zakaj mi nebi...

Klopko je napisal, da nekaj stran odre?e in iz tega sklepam, da potem ni ve? celota, kot bi le dol odlepil.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja crte zbrises in z original folijo z labelom gor dajo, sam darsovec ko vidi da imas samo spodnji del, takoj gre preverit...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja crte zbrises in z original folijo z labelom gor dajo, sam darsovec ko vidi da imas samo spodnji del, takoj gre preverit...

To?no to, s selotejpom spravi? ?rte dol in ti ostane odrezek (zgolj spodnji del).

 

Je pa res , darsovci zihr poznajo vse fore tako da to ni za po?eti. .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam goljufal bi - banda :hudicek:

Saj ubistvu to ma? ?ist prou... Nih?e nikogar ne sili da se vozi po AC in ho?e? no?e? tko pa? je. Meni je tudi majica v Tom tailor draga pa mi to vseeno ne daje pravice da naredim karkoli drugega kot jo pla?ati ali pa je ne imeti...

 

Ljudje pa? vedno i??emo neke bliznjice...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ubistvu to ma? ?ist prou... Nih?e nikogar ne sili da se vozi po AC in ho?e? no?e? tko pa? je. Meni je tudi majica v Tom tailor draga pa mi to vseeno ne daje pravice da naredim karkoli drugega kot jo pla?ati ali pa je ne imeti...

Ljudje pa? vedno i??emo neke bliznjice...

Ampak kaj, ko je slovenski nacionalni ?port, kako prelisi?iti dr?avo oz. vse po vrsti.Kaj vse se spomni folk, da pri?para oz. pridobi kak?en evro.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kaj, ko je slovenski nacionalni ?port, kako prelisi?iti dr?avo oz. vse po vrsti.Kaj vse se spomni folk, da pri?para oz. pridobi kak?en evro.

Ja.... Priznam,tudi jaz sem ?e kdaj kaj ?muglal in delal malo po svoje,ceprav vem kaka so pravila. Je pa res,da ?e / ko me kdo zaloti (magari pri 59kmh v naselju) pa? priznam napako,ne pa da i??em izgovore in ka?em s prstom na ostale ce?" saj oni tudi to po?nejo"...

 

Ah,ljudje smo zanimiva bitja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e v redu, ampak kontrola bo ?elela videti odrezek in tukaj se bo zataknilo.

 

Kontrola ne ?eli videt odrezka in ra?una, ker te potem ne more ve? je..at. Gospod nepismeni darsovc mi je te?il, da imam ponarejeno vinjeto. Ko sem mu ponujal ra?un in odrezek ju na noben na?in ni hotel pogledat. Te?il pa mi je, da naj odlepim vinjeto in mu jo dam, da vidi ali je ponarejena. Gospodu nepismenemu sem obljubil, da odlepim vinjeto in mu jo dam v preverjanje takoj po tem ko on meni da novo, ker bo stara uni?ena. Pa ni bil za to.

 

Zanimivo, ampak za ljudi je..t ne rabi? biti nekaj posebej izobra?en. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja pa v Romunijo hodil in ponarejene vinjete za 50 EUR kupoval - Mrau?k, kr priznaj, da si se dol k njim zapeljal, da si 60 EUR prihanil pri vinjeti. V o?i nas poglej pa priznaj da je bilo tako. :jezicek:

 

Ampak kaj, ko je slovenski nacionalni ?port, kako prelisi?iti dr?avo oz. vse po vrsti.Kaj vse se spomni folk, da pri?para oz. pridobi kak?en evro.

 

Ja ?al smo precej lowlife, kar se takih stvari ti?e in to najve?krat ljudje, ki sploh ne bi rabili goljufat. Pa? to vzamejo kot ?port al pa adrenalin (me bodo dobli al ne). Mah res nam ni tak na?imn miselnosti v ponos - ?eleli bi biti druga ?vica, obna?amo se pa kot te?ek balkan.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem to naredil lani ker sem nacrtoval verjwtno menjavo avta ter za 1-2 furi barchette z vinjeto

Ob kupljeni vinjeti za dva avta in motor res ne bom dajal se za morebitno pot tretjega avta ki nima namena iti na cesto.

 

No rabil nisem niti enkrat, barchetta je sla, C jo je imel ze gor.

 

Ampak veckrat jo dam dol ko sipo pucam tako da vem da 'deluje'

 

Ce bi se hotu ogniti pa praparat bi mel samo eno :) tudi micra jo ma pa jo rabi 5x letno. Moje mnenje je da se vinjeta se vedno splaca ne glede na frekvenco uporabe

 

Ko smo ze pri tem, a je kaj narobe dati vinjeto od avta na motor??? Nenazadnje je to vecji in drazji razred?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje... tud ljudje, ki delajo kot cestninski nadzorniki so samo ljudje, ki hodijo na siht zato, da nafutrajo sebe in svojo familijo...

 

Vem, da je offtopic,ampak vseeno...

Nejc, ve? kako pravijo; najprej bodi ?lovek, ?ele nato (npr. policist, u?itelj,...)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no fant.....javno je bilo povedano da se fond iz vinjet porablja za sanacijonslovenskih zeleznic. Raje ne odpiraj te teme

Poleg tega vinjeta ni zastonj ampak drzavo hudo drago stane ceprav je samo nalepka...vsaj 15 mio letno

 

Kazni pa tudi ne gredo Darsu ampak drzavi

 

In koliko zna?ajo stro?ki vinjetnega sistema? Tisk vinjet zna?a povpre?no na leto 550.000 evrov, stro?ki distribucije 80.000 evrov, najve?ji stro?ek pa so provizije prodaje vinjet, kar je lani zna?alo 6,7 milijona evrov (za nekaj ve? kot 6,6 milijona kosov prodanih vinjet ? najve? tedenskih). K temu je treba pri?teti ?e stro?ke cestninskega nadzora ? ti so lani zna?ali 3,4 milijona evrov. Skupno to znese pribli?no ?est odstotkov prihodkov od vinjet, kamor lahko pri?tejemo tudi kazni, ki jih cestninski nadzor prinese; povpre?no se od tovrstnih kazni nabere 7,6 milijona evrov na leto. Ti prihodki sicer ne gredo Darsu, temve? se v celoti stekajo v dr?avni prora?un.

 

Preberite ve? na: https://svetkapitala.delo.si/ikonomija/koliko-denarja-prinesejo-vinjete-in-koliko-nas-to-stane-3088# - svetkapitala.si

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.