Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Od ju3 bosta naprodaj ?e letni: na?a in sosedova. Ali se motim? :)

 

 

Avstrijska je menda naprodaj ze od 23.11. >> https://www.asfinag.at/toll/vignette/toll-sticker/

 

Na DARSovi strani pa je trenutno se vedno le informacija o vinjeti za letosnje (2017) leto ...  :ph34r: >> https://www.dars.si/Dokumenti/Cestnina/Nacini_placevanja_cestnine/Vozila_pod_3500_kg/Vinjeta_228.aspx

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj bo od polno?i naprej vse posodobljeno :)

 

itak jutri komaj lahko kupi? novo vinjeto...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Digitalna vinjeta je sicer fajn... ampak je malo cudno, da je ne mores kupiti in takoj uporabljati ... Za fizicne osebe velja, da velja sele 18 dni po nakupu... Ce torej danes hocem placati recimo 10 dnevno vinjeto za AT, je lahko veljavnost sele od 18.12. 

 

10-dnevna_vinjeta_za_osebna_vozila_2018-

 

Menda zato, ker imas po zakonu 14 dni casa za reklamacijo oz. odstop od nakupa ... pa se tri dni so dodali, ker lahko odstop posljes po navadni posti :) ... 

 

Bolj zanimivo bi bilo, ce bi imel moznost kje odkljukati, da se odpovedujes temu, da lahko storniras in da zacne veljati takoj ... Drugace to recimo ne pride v postev za potovanje, za katerega se odlocis spotnano ... :) ... V takem primeru je se vedno treba kupvoati fizicno vinjeto :)

To majo pa MAd?ari po?lihtan v nulo. Klikni vpi?i tablico pla?aj furaj. ?e prek mobitela ?e si celo pozabil ali on the fly (sopotnik seveda :) )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To majo pa MAd?ari po?lihtan v nulo. Klikni vpi?i tablico pla?aj furaj. ?e prek mobitela ?e si celo pozabil ali on the fly (sopotnik seveda :) )

Pa ?e na ?ipo je ne lima? ampak jo ima? v predalu. :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e na ?ipo je ne lima? ampak jo ima? v predalu. :prstgor:

Res je in ta napredni sistem imajo ?e mnogo let, vsaj od 2008, ko sem se T Celico vozil po njihovi de?eli :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gremo po vinjeto....pa baje brezplacen tank dizla kot klient triglava in petrol elektrike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ugoden nakup vinjete :)

 

Ze moja, za clane AMZS je bila le 104?, vceraj pa sem neko reklamo za TUS slisal, da lahko kupite po 99? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edit, avto registriran 24.11 na black friday, trenutni aneks za elektriko se izte?e 5.9.2018, akcije so pa od 1.12 skupaj z vinjetami  :rolleyes:  :rolleyes:..

 

5.9. 18 dobim 15? ?e podalj?am anex

24.11.18 pri obnovi pa 15?, oz ?e dam Micro februarja na Triglav pa 30? za benz

 

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ugoden nakup vinjete :)

 

Ze moja, za clane AMZS je bila le 104?, vceraj pa sem neko reklamo za TUS slisal, da lahko kupite po 99? :)

Sam si mora? pa s5 prebrati "droben tisk" :) 

 

"Od 1. 12. 2017 do 31. 1. 2018 si lahko z zbranimi nakupi, pri katerih predlo?ite Tu? klub kartico, v trgovinah in fran?izah Tu? v skupni vrednosti nad 380 ? pridobite eno letno vinjeto za cestninski razred 2A za samo 99 ?."

 

Ni ve? tolk poceni ane  :lol: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zapomnite si, da ni?esar nih?e ne da zastonj. Nikoli. Teh 'akcij' z 'brezpla?nimi' vinjetami je ve? kot je bilo poprej bo?i?nih bonov za mercator

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Danes pri cca.10 minusa z eno potezo potegnil z vetrobranskega stekla mesecno lansko vinjeto in me je presenetilo, da ni izrisano NEVELJAVNO :)

post-185-0-31720300-1519752896_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pri cca.10 minusa z eno potezo potegnil z vetrobranskega stekla mesecno lansko vinjeto in me je presenetilo, da ni izrisano NEVELJAVNO :)

Evo recept. Zapelje? avto v hladilnico in da? dol vinjeto in na drugi avto.

(kadar ni ledenica zunaj :) )

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Kupil sem novo vinjeto...Ker sem jo vzel na amzs so mi jo kar oni prilepili na ?ipo. In kaj se je zgodilo? Na enem koncu se je razstrgala. Vpra?al sem mojstra, ?e je to v redu in je rekel, da se mu je to danes ?e dvakrat zgodilo. Skratka, tanke so kot hudi? in pazite, ko jo limate na ?ipo.Konec koncev ima? ra?un in je stvar v redu. Ne izgleda pa ni? lepo na ?ipi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem jo bo od sile te?ko prenesti na drugo vozilo. :)

He, he, glih ta mofel, ki je lepil vinjeto je rekel, da prve vinjete na za?etku si brez problema prena?al iz avta na avto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se, z lahkoto ne glede na letnik, le nekaj je potrebno storiti poprej. :rolleyes: Za Barchetto sem to imel.

In zadeva je neizsledljiva

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ubistvu je niti ne odlima? iz folije, le tiste ?rte zadaj zbri?e?, odre?e? odrezek  nama?e? z labelo in pok na ?ajbo.....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil sem novo vinjeto...Ker sem jo vzel na amzs so mi jo kar oni prilepili na ?ipo. In kaj se je zgodilo? Na enem koncu se je razstrgala. Vpra?al sem mojstra, ?e je to v redu in je rekel, da se mu je to danes ?e dvakrat zgodilo. Skratka, tanke so kot hudi? in pazite, ko jo limate na ?ipo.Konec koncev ima? ra?un in je stvar v redu. Ne izgleda pa ni? lepo na ?ipi.

Ce jo je on nalepil... naj jo zamenjajo... Pomoje ce te dobi kontrola, ti lahko kaj tezijo.... kao, da si jo ze sam prestavljal ali kaj podobnega...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mercedes AMG.mp4 Ta pa ni EV, ampak EZ (ima električni zaganjač) 6.3,V8. 😁
    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.