Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Kar sem obljubil sem tudi posnel 👍Sem hčeri odstranil kar dve na enkrat,tako,da je z lepljenjem  samo 2 minuti dela max.🤓

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Boss napisal:

hiter si... ampak odstranjuješ tedenske, ki verjetno niso bile enoleto zalimane gor. :nevem:

 

@Boss Sem vedel, da si špil ferderber, ampak sem bil pripravljen na to in imam posneto od druge hčere, ki je imela letno 14 mesecev:prstgor:, mala malca. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jp tkole gre pri meni isto letna ... ben problem

 

ampak!!! zuni je lih takrat 55% vlaga in to vpliva da je lazje, pa 3,2 stopinje in pravi kot soncnih zarkov kar tudi vpliva da gre lazje ... ker drugace gre pa full tezko.

 

Uglavnem, ce mas pravo orodje je precej enostavno (in ni treba nekih izgovorov iskat).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

hiter si... ampak odstranjuješ tedenske, ki verjetno niso bile enoleto zalimane gor. :nevem:

 

 

Imam podoben strgalnik za steklokeramicne plosce... in je letos tudi sla dol podobno kot pri Biniju ... 

Pasted_Image_17_02_2021__12_52.png.47f5e9065f14b6369649f3d457fbe879.png

 

Pasted_Image_17_02_2021__12_51.png.89a40aec91734b7551d33b28f8f44eef.png

  • Všeč 2
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Mogoče pa res nimam pravega orodja, ampak glede na to, da grejo po vsej verjetnosti samo še dol čez slabo leto se tud ne bom sekiral, če porabim 5 ali 10 min.

Če daš za pir, pridem s tahudim orodjem in ti s šipe spravim še vmesno folijo..... 😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je DonFelipe napisal:

Se spomniš eno obdobje ko so kradli napravice za elektronsko cestinjenje?

Ja. Če si jo imel na kakem  vidnem mestu si lahko hitro našel ob vrnitvi nazaj razbito steklo. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Saj to je mozno samo v Sloveniji… Lani in se letos spomladi so na veliko trobili, da lepljenja vinjet ne bo vec in da 100% pride elektronska vinjeta…

 

In evo… dobivamo elektronsko vinjeto, ki bo vijolicne barve :punk:…. Ker jim v enem letu ne bo uspelo spackat to, na kar se pripravljajo prakticno ze od “zacasne” uvedbe vinjet, bodo nekatere vinjete (tedenske, mesecne) se vedno v obliki nalepk… Menda bodo samo letne in polletne (za enosledna vozila) v elektronski obliki… ;) … Ostale sele z nekajmesecno zamudo… predvidoma od 1.2.2022…

 

 

ef242288b85d30abda78.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

S 1. decembrom letos bo na naših avtocestah začel delovati sistem elektronske vinjete. A nekaj časa bodo mnogi morali lepiti še klasično vinjeto, ki bo vijolične barve.

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Se ze ve kaksne bojo kaj cene teh e-vinjet? Ziher najdrazje v evropi, pol cez vikend se pa vozis od vranskega to blagovice in nazaj po stari cesti ker skoz delajo v tunelih

Cene so enake...

pred 7 urami je Jest napisal:

Saj to je mozno samo v Sloveniji… Lani in se letos spomladi so na veliko trobili, da lepljenja vinjet ne bo vec in da 100% pride elektronska vinjeta…

 

In evo… dobivamo elektronsko vinjeto, ki bo vijolicne barve :punk:…. Ker jim v enem letu ne bo uspelo spackat to, na kar se pripravljajo prakticno ze od “zacasne” uvedbe vinjet, bodo nekatere vinjete (tedenske, mesecne) se vedno v obliki nalepk… Menda bodo samo letne in polletne (za enosledna vozila) v elektronski obliki… ;) … Ostale sele z nekajmesecno zamudo… predvidoma od 1.2.2022…

 

 

ef242288b85d30abda78.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

S 1. decembrom letos bo na naših avtocestah začel delovati sistem elektronske vinjete. A nekaj časa bodo mnogi morali lepiti še klasično vinjeto, ki bo vijolične barve.

 

 

 

 

99% Slovencev ima (imamo) letno ki ti velja do 31.1.22, torej zakaj bi preje kupoval nekaj če mi ni treba....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V to pa dvomim… So deli Slovenije, kjer sploh ni AC… recimo Koroska regija… In tam pomoje veliko ljudi kupuje tedenske… samo takrat, ko gredo kam, kjer je AC… Pa ves tranzitni promet osebnih vozil skozi SLO kupuje tedenske vinjete… Ampak to sploh ni bistveno… Toliko casa se odlocajo o tem, pa se enega datuma, ki ga pompozno napovedo, ne zmorejo drzat… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Točno tako!

Poznam veliko oseb iz Slovenj Gradca, Kočevja in Idrije kateri vinjet sploh nimajo ali pa kot si povedal kupujejo samo tedenske.

Če imaš pravega terenca vinjete sploh nerabiš, saj se da povsem lepo popeljati po stranskih cestah in poteh...

In tudi večina kateri še imajo prevozništvo kupujejo samo še tedenske, saj je nenujnih prevozov čez meje odkar je kvazi COVID zelo malo oziroma največ s kamioni do NDM 7.5t

To glede roza barve pa je Iztok povedal že pred leti v svojem vlogu :

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu se pa ne morem strinjati z vami ... žal v Sloveniji ZJN (zakon o javnih naročilih) omogoča neizbranim ponudnikom da se pritožijo, s tem pa se postopki, še posebej če o tem odloča DKOM nerazumno razvlečejo in Naročnik, v tem primeru DARS nima na to nobenega vpliva. Pa nisem Darsovec, niti vpleten v to zadevo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jaz rad pomagam kolegom a denarja jim nisem še nikoli posodil. Tako smo še vedno dobri kolegi. Sestri sem pa samo enkrat posodil, do danes mi ga še ni vrnila, zato nisva več prijatelja. 😉
    • Prispela 12. dan od naročila.  
    • Sva se z ženo malo sporekla...   Včeraj si je pobarvala lase in ko je prišla domov, sploh opazil nisem.   Danes, ko je pa FucksWagna parkiravala v garažo in odrsala zadaj desno po blatniku, sem pa bos ven prletu gledat, kaj je ratalo.   Potem mi pa očita, da mi pločevina več pomeni kot ona!   Ženska sploh ne razume, da me prav malo briga za FucksWagna. Ampak v tej garaži je parkiran tudi moj motor...
    • To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ...    Mislim da v novih letnik 2024 ne moreš več prilagajati opozoril, kot je bilo prej (tudi na obeh mojih). Ali izklopiš vsa zvočna opozorila, ali pa imaš vse vklopljene. Ne vem, kdo od evropskih pametnjakovičev si je to zmislil  
    • To je pa to, ker se spomnim, da so mene že skoraj 20 let nazaj učil da tudi ko glavna cesta zavije, da je to desno pravilo ... To je totalna neumnost, in bi mogl ljudem pojasnit, da ko ti nekomu drugemu na glavni cesti sekaš pot, da nimaš prednosti. Pri desnem pravilu se pa folk samo ustraši, in zablokirajo, ker presenetljivo veliko ljudi ne razume logike desnega pravila v teh primerih.     Zelo dobr se to vid na tistem križišču k sem ga prej zalepu, ker se vsaj trikrat tedensko tam peljem po litostrojski proti verovškovi, in vsaj enkrat na teden se zgodi, da moram bremzat ker ali en iz stranske naravnost pelje pa ne jebe žive sile, al pa en iz smeri verovškove pelje naravnost, pa isto ne jebe ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.