Skoči na vsebino

?kripanje armature


Priporočeno sporočilo

?e posebej v zimskem ?asu mi pri M6 nad ?tevcem pod ?ipo tam kjer je nek senzor za sonce al nekaj tacga armatura kar fajn ?kriplje. Se ?e komu to dogaja in kako je to re?il? Mislil sem, da bi pod ?ipo zatla?il kak?no ?rno peno al pa kaj podobnega.

 

LP

 

loh je armaturka, al pa tud sipa - sio kdaj menjal? good luck :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebej v zimskem ?asu mi pri M6 nad ?tevcem pod ?ipo tam kjer je nek senzor za sonce al nekaj tacga armatura kar fajn ?kriplje. Se ?e komu to dogaja in kako je to re?il? Mislil sem, da bi pod ?ipo zatla?il kak?no ?rno peno al pa kaj podobnega.

 

LP

 

Welcome. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je najbolj pogost ko je zunaj hladno in imam-o ma?gano gretje pri parkiranem avtu potem pa se armatura raztegne in za?ne vse ?kripat, pa? nimata enakega koeficienta temperaturnega raztezka jeklo in razli?ne vrste plastike. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobro da nisi omenil ?e strukture,in pa atomske sestave :harhar::) joke!

 

uglavnem tud pr moji M3 ?kriplje nekje zadaj kot bi se cela kabina zvijala,skratka plastika je v shitu ?e se lahka bol lepo izrazim!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tu pa moram re?i, da je CX-7 zelo kakovosten - izdelava, materiali.

 

Nove ?estke tudi in trojke enako. Pri stari je pa bilo res kar pogosto kak ?uden zvok. Hladni dnevi so bili sploh "pokajo?i" in pa 5. vrata pri sport karoserijski razli?ici so znala najedati ?ivce. Re?itev je bila pobrati plastiko dol pa nalimat peno na vseh stikih in voila - ti?ina :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi meni ?kripa sedaj ko je mraz, vendar v sredinski konzoli nad pepelnikom... :angry2: ?e pritisne? nanjo je pa bolje... <_<

 

enako.mogo?e je to zaradi tega,ker si jo kdaj razdrl-konzolo.Jaz sem jo in od takrat mi ?kripa,ko je mraz.

?e pritisnem z prstom neha. :D

 

 

Nove ?estke tudi in trojke enako. Pri stari je pa bilo res kar pogosto kak ?uden zvok. Hladni dnevi so bili sploh "pokajo?i" in pa 5. vrata pri sport karoserijski razli?ici so znala najedati ?ivce. Re?itev je bila pobrati plastiko dol pa nalimat peno na vseh stikih in voila - ti?ina :D

 

Samo na testih glih to plastiko noter ponavadi pograjajo.No,mogo?e bolj zaradi videza in otipa. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebej v zimskem ?asu mi pri M6 nad ?tevcem pod ?ipo tam kjer je nek senzor za sonce al nekaj tacga armatura kar fajn ?kriplje. Se ?e komu to dogaja in kako je to re?il? Mislil sem, da bi pod ?ipo zatla?il kak?no ?rno peno al pa kaj podobnega.

 

LP

 

jebemti... serijski ?ri?ek... meni tudi tam ?kripa, predvsem takrat, ko je ogrevalni sistem in plasti?ne cevi ?e ogret...

 

jaz sem razdiral za ?tevcem, ker sem mislil da je ?tevec, pa sem ga ven zmontiral pa ?e vedno je ?kripalo...

 

grrrrrrrrrr... za popi*dit...

 

zdaj ko je mal bolj toplo, bom probal z neko mastjo nekam nekaj not namazat... :) pa da vidim...

 

samo me skrbi, da poleti tega ?kripanja ne bo... ker je ?e zdaj bolj redko, ko ni ve? tak mraz...

 

<_<<_<

 

mislim da ?ipa ni ni? kriva.. ker moja je ?e prva... ?e pa je, pa jo takoj ven zlamam... :hudicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nove ?estke tudi in trojke enako. Pri stari je pa bilo res kar pogosto kak ?uden zvok. Hladni dnevi so bili sploh "pokajo?i" in pa 5. vrata pri sport karoserijski razli?ici so znala najedati ?ivce. Re?itev je bila pobrati plastiko dol pa nalimat peno na vseh stikih in voila - ti?ina :D

 

Pol pa puren v roke, cevko v luknco pa gas :):):):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokvarjenc... a so to kake deviacije neke ?udne spolne prakse al si na purpen mislu? :harhar:

 

tud puran nisem napisu ti mislis na stuffed turkey... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud puran nisem napisu ti mislis na stuffed turkey... :bravo:

 

Sej ve?, da ?ivimo v ?asu manipulacij z mediji in potvarjanju in jemanju stvari iz konteksta tako, da sem s tem, ko sem samo eno ?rko zamenjal v bistvu ?e zelo nedol?en... puren - puran, Irak-Iran : what's the difference :ne vem:

:harhar::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ve?, da ?ivimo v ?asu manipulacij z mediji in potvarjanju in jemanju stvari iz konteksta tako, da sem s tem, ko sem samo eno ?rko zamenjal v bistvu ?e zelo nedol?en... puren - puran, Irak-Iran : what's the difference :ne vem:

:harhar::hohoho:

 

bullmastif, puran....namen je isti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.