Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Po en stran bl da ne ra?unamo, pije tok k pije :P

Mene je sam informativno zanimal kok moj ?re glede na to da ma 128KM, ker ?e gledam mazdo k mi je za svojih 87KM ?rla tud po 9 litrov, pol mislm da ni primerjave. Je biu pa avto res zgonjem in mu nism zameru velke porabe, ?e zarad let ne :danzoman::D

 

Kolega z avtomatikom ima porabo 8,5l/100km se pravi, da bi se ti moral voziti nekje pri 8l/100km me?ane vo?nje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega z avtomatikom ima porabo 8,5l/100km se pravi, da bi se ti moral voziti nekje pri 8l/100km me?ane vo?nje.

 

Sj z gumam 175, k so ble prej gor, je bla poraba 8, u?asih tud mn. Enkrat je fotr pr?u na 7,3 :danzoman:

Te 195 se ?e kr poznajo na porabi, sam kaj k za tak avto 175 ni n?.

Je pa tud 195 serijska dimenzija te Lantre.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm,..js sm pa nazadne tankala na OMV-ju,..me prou zanima kaj bo,..

 

?eprou,..zadnje cajte stanje na gorenjski AC,..obup pa ?e mt ve?inoma voz,...me j kr mal strah :D

 

Jaz tud v soboto v Ribnici pa imam kr manj?i cmok v grlu saj je avto po tem tankanju ratal malce manj posko?en kot je bil prej. Ne vem, lahko da je sam tak filing ampak vseeno nisem preve? navdu?en :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj z gumam 175, k so ble prej gor, je bla poraba 8, u?asih tud mn. Enkrat je fotr pr?u na 7,3 :danzoman:

Te 195 se ?e kr poznajo na porabi, sam kaj k za tak avto 175 ni n?.

Je pa tud 195 serijska dimenzija te Lantre.

 

kok pa mas napumpane te 195/60 14 balonke :) ?

upam, da cimvec

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj en tank z 2.5 potem pa porocaj...

ce bo slabs te castim v meku, ce bo boljs ti mene :D

 

Lih zdele mam pouhn kestl, grem pol ?e gume naduvat na 2,5 :danzoman:

Za meka pa itak vela :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

380 km z 44 litri - sploh si ne upam zra?unat <_<

Je sama mestna vo?nja ampak vseen preve?!

 

To ti je pa orng poraba sej ti skoraj tok pije k pidu :P

jaz sem meu zadnji tank narejenih 618 km z 55l omw-jovega 100 oktansega bencina :bravo:

Kar je poraba okoli 8,9 :bravo: Sej ta bo pa okoli 11 :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? za tak?ne perfomanse. :hohoho: Kolegov SX ima 300 konjev pa mu manj ?re (relacije :D).

 

Ekola tkole to gre:

Zjutraj v slu?bo 3km, pol grem na kofe 3km, nazaj na ?iht 3km, pol grem domov 3km. Vmes grem v?asih ?e ven po LJ od 2-5km. Se pravi, da avto segrejem na del. temp. in ?e ugasnem. Zdej naj mi kdo pove, ?e se da to spravt pod 10l?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ti dal kazen, ker onesnazujes okolje po nepotrebnem... :P

jaz grem v sluzbo (4.1km) s kolesom, ko dezuje pa LPP

poraba po mestu: 0l/100km :)

 

?zmeden? Saj potem pa ni ni? ?udnega, da si kar naprej la?en :hohoho:

Labi, joke. :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ti dal kazen, ker onesnazujes okolje po nepotrebnem... :P

jaz grem v sluzbo (4.1km) s kolesom, ko dezuje pa LPP

poraba po mestu: 0l/100km :)

 

Za 0l/100km rabi? burek+?evap?i?i+pleskavica+kokakola+sendvi?+BigMac+pomfri+...pa ?e ?evlje vsak mesec zamenjat :hohoho:

P.S. Pa ?e fit si, tko da se strinjam, da je tvoja varianta bolj?a.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ti dal kazen, ker onesnazujes okolje po nepotrebnem... :P

jaz grem v sluzbo (4.1km) s kolesom, ko dezuje pa LPP

poraba po mestu: 0l/100km :)

 

:rispekt: ?e bi vsi ki imajo tako blizu slu?bo kolesarili bi bila na?a dru?ba bolj zdrava, parkiri??a ne bi bila toliko zasedena pa ?e onesna?enja bi bilo manj.

Najbolj neumno se mi zdi ko pridem v slu?bo iz 13 km oddaljene vasi nakar ne najdem praznega boksa na parkiri??u ker se gospodje vozijo iz 500m oddaljenih hi?. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

205/55/16 relacija cca.80% -poraba prera?unana 6,3-6,7.Avtocesta Trst-Genova,hitrost 140-160,poraba 6,3 pri preobte?enem avtu(5 potovalnih kov?kov,1 manj?a potovalka,4 odrasli,1 otrok)-prtlja?nik poln do zadnjega litra do stropa in ?e en kov?ek za sprednjim sede?em.Na prevo?en cel tank ?e nisem imel povpre?ne porabe vi?je od 6,7. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud v soboto na MOL-u v Ribnici pa imam kr manj?i cmok v grlu saj je avto po tem tankanju ratal malce manj posko?en kot je bil prej. Ne vem, lahko da je sam tak filing ampak vseeno nisem preve? navdu?en :ne vem:

 

Vse je OK - tist tank je bil res ?uden sam sem vseeno ?e 1x tankal na MOL-u (tokrat v Litiji) pa je bilo ponovno normalno in tudi zdaj, ko imam v kestlu Petrolovo nafto avto lepo laufa. Sem pa po tistem tankanju na Mol-u v Ribnici zgubil kar nekaj zaupanja v to naftno dru?bo :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa je ?rna voukulja - 323 F 1.6 16v 84 KM, po?ru med drugim vklju?eno relacijo Lo?inj in nazaj, pa ?e mal lokalne fure alla LJ - Kamnik itd., pa je bla poraba 8,02, kar me u pozitivnem smislu lih ni preve? fasciniral, ampak kva ?mo, zna bit dele dost bol? z 2 cole in 3 cm o?jimi gumenjaki! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.... ?udno... nazadnje tankal na OMV... zadnji tank poraba 6.7

ampak zdaj ima motor een ?udn zvok, nekam bolj doni, pa tistle zvok od ?ob se bolj sli?i...

 

weird :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.