Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Men pa je ?rna voukulja - 323 F 1.6 16v 84 KM, po?ru med drugim vklju?eno relacijo Lo?inj in nazaj, pa ?e mal lokalne fure alla LJ - Kamnik itd., pa je bla poraba 8,02, kar me u pozitivnem smislu lih ni preve? fasciniral, ...

 

S kak?no dimenzijo gum :ne vem: A so prav obrnjene ?zmeden?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Redeevil ti si zgro?en ?e ti pije 8 pri meni je kontra.

Danes sem natankal in prera?unal da je zadnji tank avto pil 8,3l/100km. :blink: Sem kar 2x mogu prera?unati. Vozil sem ga pa med 1500-2500 kar pogosto, ?eprav sem na trenutke tudi pohodil po neumnosti tako da tudi pod 8 bi lahko prilezel. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej se da, pr men se pa usi ?udjo da kako mam ponavad pozim ni?ji porabo k polet in to kr par dl-jev. Jz si to tko nekak razlagam, d mam pozim mn le?nikov za ti??at oz. le?niki mau zmrznejo al pa se preve? ustra?m d bi jih razbou! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj ?parate z obrati in kr neki, js ga skoz na?igam do 5000-6500 pa mam porabo okol 8,5 do 9,5 litra pa mi je prov vseen ker sem zadnji? naredu rekord 17 litrov/100 km, me je pa? malo zagrablo in sem se po progi ralliya trst postojna, parkrat "malo" hitreje zapeljal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj ?parate z obrati in kr neki, js ga skoz na?igam do 5000-6500 pa mam porabo okol 8,5 do 9,5 litra pa mi je prov vseen ker sem zadnji? naredu rekord 17 litrov/100 km, me je pa? malo zagrablo in sem se po progi ralliya trst postojna, parkrat "malo" hitreje zapeljal. :D

 

Prosim za definicijo "malo hitreje" :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toliko za kazen 41,7?. <_<

 

 

Si jo dobil ali je to samo definicija :ne vem: ?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si jo dobil ali je to samo definicija :ne vem: ?

 

Nisem dobil ker sem na progi bil slu?beno, ?e pa bi se danes peljal pa bo verjetno blo kaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hja a ve? kako je to, ?e bi namesto 185? koliko me zdaj pride prevoz v slu?bo in nazaj dal 490? - 630?. Hmm bo zdaj bolj jasno zakaj je nekaterim pa? pomembno kolko avto porabi? Meni pa? je, pa mi ni ni? nerodno tole javno povedat. :hohoho::hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, tut nekdo ?e ima makar neomejeno ke?a, pa ?e ga pride benz npr. 500 ? nmest 1000 ?, me zanima kero opcijo si raj? izbere, ve?inoma smo ljudje pa? ekonomi?na bitja, to pa ?e ne pomen da tut ?krta! :danzoman:

 

Tisti ke?, ki se ga npr. pri benzu pr?para, se lahko kej bolj namensko ponuca in je vi?ja morala! :danzoman:

 

S tistimi navedenimi 22 litri na 100 km, pa nebi po?astiu niti Por?a, kva ?ele RX8, to je pa useen mav prehuda! <_<

 

@Rebro, ?e pa si hotu povedat, da kdor ma, pa? ma, pol pa :rispekt::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20 EUR - odvisno kok se vozi?, ?e dela? ful km je to za par dni ta razlika nastane! <_<

 

Dons sm ugotovu d mi ?rni vouk pije 9 in ve?, tko da tolk o porabi, heh mal dost za 84 KM voz useen! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20 EUR - odvisno kok se vozi?, ?e dela? ful km je to za par dni ta razlika nastane! <_<

 

Dons sm ugotovu d mi ?rni vouk pije 9 in ve?, tko da tolk o porabi, heh mal dost za 84 KM voz useen! :ne vem: :P

 

Kaj si pa delal z avtom? A si ?e menjal sve?ke pa zra?ni filter? A ma? gume dobr napumpane? 9 je mal preve? za relacije sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubogi vouk itak totalno cuka, posledi?no ga pol mau bl prtiskam, no tako stanje bo predvidoma ?e do petka, ko gre k Mihatu, Markovmu bratu! :danzoman:

 

Mam pa ?e nabavlene sve?e, dihtunga za pokrov motorja (k ?e lep cajt pu?a), benz filter in ?e neke malenkosti, pa u?er sm naliu uno stvar za injektorje prepucat, k da? u kestl, pa se mi zdi d je ?e kr mav bol?, no ?e bo pa treba pa kupm ?e kable, cena je 25?, tko da pol pa bo! :danzoman:

 

Pol bo poraba spet pod 7, tko ko je bla, naj ?ivi volk! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je nazadnje ratalo porabo enega tanka spravt na 8,123 l/100km. Najni?ja do sedaj v zgodovini moje makine. Vo?nja: skoraj vseh 731km relacija, hitrost 120 - 130 km/h.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni slabo Si?i, si pa zgleda pedal za gas samo narahlo bo?al al se motim :ne vem:

 

 

Moja zadnja poraba je kljub Webastu (ki vsak dan zjutraj laufa cca pol ure) je bila nadvse zglednih 6,17l/100km

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.