Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mogo?e kdo ?e ve a ima tudi nova ?estica probleme z rjavenjem? Sodelavec se zanima za nakup. Kako pa je kaj z drugimi modeli, npr trojka?

 

Meni so lansko poletje na ?estki zamenjali plo?evino na zadnjih blatnikih in popravili rjo ?e na drugih mestih. Zimo je stvar zgleda da pre?ivela dobro.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat ne.

Je pol pa ene 14 letih. :D

 

ja to?no, moja je star 14 let in ?e buta vn

 

no fajn, da za M3 ni ?ut kej ve?jih problemov, ker si mogo?e u dolgi prihodnosti umislim kej tajga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve leti star auspuh na CX7...ampak je to normalno pravijo, dokler ne prepari....pol se menja

post-2637-1269592528_thumb.jpg

post-2637-1269592634_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D kupte stare mazde ni rje sploh

 

Mam doma letnik 97 BAF, pa se ?e mal ka?e na obrobah zadej in po pragovih, tko da je u planu u kratkem sanirat. Predhodno sem pa vozil BGjke, pa so tut rjavele k hudi?, tko da zdej ne vem kok to?n staro mazduro morm kupt, da ne bo rje? :blush::harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam doma letnik 97 BAF, pa se ?e mal ka?e na obrobah zadej in po pragovih, tko da je u planu u kratkem sanirat. Predhodno sem pa vozil BGjke, pa so tut rjavele k hudi?, tko da zdej ne vem kok to?n staro mazduro morm kupt, da ne bo rje? :blush::harhar::P

 

glej na moji ba ni rje nikjer zhadnji robi so bli menjani kdaj so bli ker se vidi da je z obeh strani barvan so sanirali kdaj so drugje pa zdravo kot riba :D samo bolje da po 14 letih vun vdari rja ne pa na dveh letih starih sestkah in mores pod garancijo rjo sanirat to ni normalno :(:(

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve leti star auspuh na CX7...ampak je to normalno pravijo, dokler ne prepari....pol se menja

 

 

Da nebo? mislil da je na trojki kaj druga?e. ?e po enem letu je bil tak kot tvoj. Ko sem serviserju to omenil je omenil nekaj podobnega kot tebi. Za primerjavo na prej?njem 16 let/200kkm starem citroenu je podobna cev ?e originalna mnogo blje izgledala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam doma letnik 97 BAF, pa se ?e mal ka?e na obrobah zadej in po pragovih, tko da je u planu u kratkem sanirat. Predhodno sem pa vozil BGjke, pa so tut rjavele k hudi?, tko da zdej ne vem kok to?n staro mazduro morm kupt, da ne bo rje? :blush::harhar::P

 

 

Direkt fri?no iz trgovine :bravo: ! 100 posto niti pikice rje! :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.