Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

Sel je zraven, da jo je lahko fotkal ;) ...

Prtiskal si hotu rect?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

?e obstaja sonce....

E, pri nas obstaja...danes,ko sem pri?el v avto, ki je bil na soncu mi je kazalo na displayu 21?C.Sem moral sle?i bundo.Komot bi lahko bil noter v kratkih rokavih brez upaljenega gretja. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E, pri nas obstaja...danes,ko sem pri?el v avto, ki je bil na soncu mi je kazalo na displayu 21?C.Sem moral sle?i bundo.Komot bi lahko bil noter v kratkih rokavih brez upaljenega gretja. :)

Kaj je danes nekaj ur kugle naredilo v notranjosti dr?ave - motorji, kabrioti...folku cist trga :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Da bo na morju ?e lep?e:)

Sosedova sivka je pozebla in gre na rehabilitacijo

post-2637-0-41455300-1496436286_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

V Rovinju jih je kar nekaj

- porton biondi je tisti terasasti na severu. Cenejsi ampak brez sence na plazi in cez glavno cesto na plazo. To je minus. Velik plus pa je pe? v mesto

 

- ulika je domaci zelo majhen treba hoditi na plazo Polarija

 

- polari je ogromen en vecjih v istri, malo drazji a imas ogromno prostora igral, izposoje, bazen...

- vestar: isto kot polari a majhen pa celega so preuredili in tlakovali tako da je za kampiranje samo se manjsi zeleni del na vrhu hribcka. To je sedaj v bistvu resort s hiskam ni vec kamp. Plaza samo za majhne otroke (idealna) ker je dolgo casa plitvo, za resno plavanje moras hoditi v vodo nekaj casa

 

Mi smo pa v Balah...

Potem imas pa se 2 tik pod Limskim kabalom, Valalta pa se en. En je tudi FKK

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

FKK nas ne zanima... No, ?e so tam kak?ne lu?tne in mlade, bi ?e bilo za o?i spo?it, ampak jaz bom tam z ?eno in otroci...

 

Zanima nas tak, da ima nekaj igral pa da je pla?a lepo dostopna (ne ?ez glavno cesto) in brez ?eri, da mi ni treba otrok imet na verigi, da kdo ne zaide in se kje razbije.

 

Pla?a pa za vse, ker midva z ?eno in starej?a dva bi radi plavali, druga dva bi se rada igrala v plitvini, najmlaj?a bi pa rada spala v senci.

 

Torej Polari?

 

Kak?en je pa ta v Balah? Dostop do morja zgleda v redu (vsaj po tvojih slikah), pla?a prodnata, pa ostalo? Cena? Gu?va v avgustu (ferragosto)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mon perin Bale mas na dve strani - San Polo kjer smo mi in Colone. Plaze je dovolj vecinoma so okrogli kamni nekaj je peska malo skal. Raztegnjeno je da se najde svoj plac. Igral je nekaj, za otroke je pa top vlakec ki vozi v Bale in nazaj. Zastonj za goste.

Prav tako so zastonj vodna igrala vendar te so za vecje saj so cca 4m visoka. Vcasih je za manjse to bolj napor za starse....mi smo ven iz tega sta ze sama gor.

 

Avgust kot avgust...vsekakor prej poklici jako je s placom ker je mozno da ga ni. Casi ko si avgusta kar prisel v kamp pa dobil plac so mimo

 

Poglej se Pulo Medulin pa to, zabaviscni park pescena plaza...guzva :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.