Skoči na vsebino

Mazda Shinari


mazda_mx

Priporočeno sporočilo

oblika je res huda,samo kaj ko bo pri?lo do realizacije ne bo toliko podobna te sliki :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne morem verjet, da nima tistega oran?nega zaslona (klima, radio, pot. ra?., ...).

In, da znajo celo tudi pri Mazdi dat normalen potovalni ra?unalnik z barvnim LCD-jem med ?tevce??? A so kon?no opazili, da imajo to ?e vsi najmanj?i prdci od avtomobilov?

 

Pa ?e ve? slik in celo video:

Shinari

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Noro lep avtek, ampak se bojim da bo serijska razli?ica prej podobna mazdi 6, kot pa kaj takega ...

 

Lp

 

Sem skoraj prepri?an, tik pred zdajci bojo zgubli jajca in ga "povpre?izirali" (verjetno nova beseda, hehe), tak?nole dinami?no obliko pa bo na koncu dal prvi ven kak?en Audi ali pa kak drug ?vabo (VW zihr ne, hehe)! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem skoraj prepri?an, tik pred zdajci bojo zgubli jajca in ga "povpre?izirali" (verjetno nova beseda, hehe), tak?nole dinami?no obliko pa bo na koncu dal prvi ven kak?en Audi ali pa kak drug ?vabo (VW zihr ne, hehe)! :whatever:

 

Od Japonskih proizvajalcev ma jajca edino Honda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem skoraj prepri?an, tik pred zdajci bojo zgubli jajca in ga "povpre?izirali" (verjetno nova beseda, hehe), tak?nole dinami?no obliko pa bo na koncu dal prvi ven kak?en Audi ali pa kak drug ?vabo (VW zihr ne, hehe)! :whatever:

 

Mo go?e bo pa golf 16-ka drzen? :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni imamo avte za vozit in traktorje za v gmajno. :vesel:

Pol traktor je tako kot bit biseksualc. :D:D:D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kmet in s hribov doma, pa ne razumem prav dobro, kaj pomeni biti biseksualc. A to pomeni, da vedno seksa? z dvema ?enskama naenkrat ali da seksa? samo na parne dneve?

 

to pomeni da bi sex-su

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.