Skoči na vsebino

Motorno olje Dexelia


Priporočeno sporočilo

Sam ultra je za bencinarje mas pa novejso ultra dpf ki je za dizle... baje da zdej to olje "ultra dpf" dajo tudi v mojo masino notri... prej pa uno navadno dexelia dpf...

 

sej link sem dal od ultra dpf.. in je cenej?i :ne vem:

kaj pa ta predra?un, je vredu cena za komlet filtrov z oljem?

post-6207-1370010451_thumb.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej link sem dal od ultra dpf.. in je cenej?i :ne vem:

kaj pa ta predra?un, je vredu cena za komlet filtrov z oljem?

 

za benz se mi zdi mal drag

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, to je za dizel, sej pi?e "dpf" :D

 

vem...ampak na splo?no se re?e filter za benz, lahko da se motim ampak sem ga dobil ceneje v taposu....ampak kompletno gledano ni slabo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kero olje si dobil v taposu cenejs..a prov ultra dpf.?

 

Govorim o filtru gorenc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Bo treba olje naro?it. Ker me Dexelia ?e ni pustila na cedilu in ker je dost ugodna, sem jo mislu vzet kar pri teh mojstrih Dexelia 5W-30.

 

Zraven mi ponujajo tudi komplet Mahle filtrov. So mi tak?en mail poslali:

 

Pozdravljeni,

 

hvala za povpra?evanje, ustrezni filtri za va? avtomobil so:

 

- filter olja Mahle OX 205 = 6,50?

- filter zraka Mahle LX 936 = 18,50?

- filter kabine Mahle LA 158 (brez oglja) = 18,90?

- filter kabine Mahle LAK 158 (aktivno oglje) = 26,50?

- filter goriva Mahle KC 100D = 14,90?

 

Koli?ina olja, ki jo potrebujete zna?a 5L. Na set filtrov vam priznamo ?e 10% popust, filtre pa lahko naro?ite tako, da jih pripi?ete pod opombe pri oddaji naro?ila v koraku "Na blagajni".

 

Lep pozdrav,

 

Luka

 

So Mahle filtri OK, je cena s popustom OK?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Imam mazdo 6 1.8 benz in me zanima kero motorno olje priporocate. Lani sem imel dexelio pa mi jo je ze kar nekaj spilo. Obstaja kaksna cenejsa alternativa?

1.8 motorji so radi malo vec popili. Ce ne mislis delati generalke pojdi rajsi na 5w-40 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Obstaja Dexelia 5W-40?

 

 

Gugl pravi, da ja :) 

 

c45718s-960.jpg

 

Se pa pojavlja najveckrat na raznih ruskih straneh ... 

 

http://www.total-chel.ru/workspace/files/dexelia-plus-5w-40.pdf

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kak?no je va?e mnenje glede originalnega olja, ki ga na servisih uporabljajo za skyactive 2.2 D motorje....glede na to, da so

ti motorji  - na ?alost ?e vedno - ::(( izpostavljeni problemu uhajanja nafte med olje pri regeneracijah DPF-a, kar ?e toliko bolj obremeni njegove

mazalne lastnosti...

Je original olje res najbolj?a izbira, ali bi bilo bolje izbrati kak?no drugo res kvalitetno olje priznanega proizvajalca...neglede na nekaj cenovne razlike...??

 

pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kak?no je va?e mnenje glede originalnega olja, ki ga na servisih uporabljajo za skyactive 2.2 D motorje....glede na to, da so

ti motorji - na ?alost ?e vedno - ::(( izpostavljeni problemu uhajanja nafte med olje pri regeneracijah DPF-a, kar ?e toliko bolj obremeni njegove

mazalne lastnosti...

Je original olje res najbolj?a izbira, ali bi bilo bolje izbrati kak?no drugo res kvalitetno olje priznanega proizvajalca...neglede na nekaj cenovne razlike...??

 

pozdrav

Jaz sem pri vseh mojih dizel mazdah uporabljal motul-a. 8100 x-clean z mazdino certifikacijo (ne spomnim se katera oznaka je ze to)

Ampak 2.2 skyactive naj bi imeli spet drugo oznako zaradi problema s ketno, nekaj se naj bi teplo pri zahtevi olja za dpf in zahtevi za ketno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni.

 

Bom malo uporabil tole temo. Mazda 3, g120, 2.0. Tretji servis, slabih 42 kkm, vse na poobla??encu. Avto je ?e v garanciji, dosedaj vse bp.

 

Razmi?ljam, da bi na servis prvi? prinesel svoje olje, ker so razlike v ceni kar velike.

 

Katero je najbolj ustrezno?

Je olje Mazda original oil ultra 5w30 ok? Link: http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-ultra-5w-30/

Ali bi raje vzel Mazda original oil supra 0w20? http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-supra-0w-20/

Ali katero tretje?

Hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Bom malo uporabil tole temo. Mazda 3, g120, 2.0. Tretji servis, slabih 42 kkm, vse na poobla??encu. Avto je ?e v garanciji, dosedaj vse bp.

 

Razmi?ljam, da bi na servis prvi? prinesel svoje olje, ker so razlike v ceni kar velike.

 

Katero je najbolj ustrezno?

Je olje Mazda original oil ultra 5w30 ok? Link: http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-ultra-5w-30/

Ali bi raje vzel Mazda original oil supra 0w20? http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-supra-0w-20/

Ali katero tretje?

Hvala za odgovore.

Notri daj takega kot ima? trenutno notri. Ima? pa Dexelio najceneje na #mimovrste
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.