Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 10 urami je Slivka napisal:

 

kot je recimo naš FucksWagen,

 

Pa kaj ne veš da je ford ameriška multinacionalka. Merikanc nikoli niso znal delat avtov. 

  • Haha 2
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Ti si en biser.

 

Pa saj ne vem, če bi se ponavljal, ker sem se že vsaj 30x.

 

No, boljše da tako povem (kot zlatim ribicam):

Bloop, bloop.

Napisano
pred 8 urami je godlike napisal:

Ti si en biser.

 

Pa saj ne vem, če bi se ponavljal, ker sem se že vsaj 30x.

 

... ... ... ... ...

... ... ... ... ...

 

Jah, saj si tudi ti svojevrsten biser.

 

Kar se Nemcev in Američanov tiče - ne eni ne drugi niso nek presežek. In eni in drugi imajo dva, mogoče tri modele, ki so se jim "usrali" in so slučajno dobro izpadli. In oboji imajo modele, kot recimo Ford Explorer iz leta 1991 in naprej, ki so se prevračali še bolj in hujše kot Mercedesi razreda A, pa recimo F-150, ki so se jim zatikale zavore (in je predstavnik Forda za medije izjavil, da je še vedno možno ustavit, le malo bolj je treba pritisnit na pedal) in tako naprej...

 

Zato se jaz kar strinjam z @Mraušk Mčkom, da Amerikanci ne znajo delat avtov. Tako kot tudi Nemci ne. Če gre pa za navezo, kot na primer pri našem FucksWagnu, pa ... ... ... Pa saj ne vem, če bi se ponavljal, ker sem se že vsaj 30x.

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Zakaj pa si potem Nemca križanega z Amerikancem kupil, če si vedel iz dna duše, da so zanič?

 

Če bi jaz bil tako prepričan kot ti, bi se raje z avtobusom vozil, kot pa si lastil totalno nasprotjem svojim prepričanjem.

Napisano
pred 23 minutami je godlike napisal:

Zakaj pa si potem Nemca križanega z Amerikancem kupil, če si vedel iz dna duše, da so zanič?

 

Če bi jaz bil tako prepričan kot ti, bi se raje z avtobusom vozil, kot pa si lastil totalno nasprotjem svojim prepričanjem.

Tam kjer on živi, avtobusi žal ne vozijo :(

  • Všeč 3
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Vem, da je kar visoko doma.

 

Sploh ni bila poanta v tem. Ampak če želiš lahko popraviva, da bi se raje s traktorjem vozil do avtobusne?

Lahko še kako drugo varianto najdeva, če boš mogoče napisal, da nima traktorja? Mogoče tudi s kombijem s 7 sedeži ali kar koli drugega.

 

Drugače pa je pisalo, da bi se jaz raje vozil in jaz imam avtobusno dovolj blizu 😉 

Napisano
pred 38 minutami je godlike napisal:

Zakaj pa si potem Nemca križanega z Amerikancem kupil, če si vedel iz dna duše, da so zanič?

 

Če bi jaz bil tako prepričan kot ti, bi se raje z avtobusom vozil, kot pa si lastil totalno nasprotjem svojim prepričanjem.

 

Ti je že @Z M A J razložil.

 

Žal je to pravzaprav edino, kar se dobi glede na moje potrebe in želje...

 

In kljub vsemu sem upal, da so se po toliko letih kaj naučili - pa se žal niso...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 57 minutami je godlike napisal:

Vem, da je kar visoko doma.

 

Sploh ni bila poanta v tem. Ampak če želiš lahko popraviva, da bi se raje s traktorjem vozil do avtobusne?

Lahko še kako drugo varianto najdeva, če boš mogoče napisal, da nima traktorja? Mogoče tudi s kombijem s 7 sedeži ali kar koli drugega.

 

Drugače pa je pisalo, da bi se jaz raje vozil in jaz imam avtobusno dovolj blizu 😉 

 

Ma variant in izbire je ogromno (sploh leta 2026). Samo eni si radi komplicirajo življenje. 

 

Konec koncev bo pa še najboljša varianta, da se odseli s tistih brd dol v dolino 😂

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano (urejeno)

Ali pa v štartu malo manj otrok narediš kot ti jih je župnik zapovedal.... 😁🫣😉

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 44 minutami je g.Wankel napisal:

 

Ma variant in izbire je ogromno (sploh leta 2026). Samo eni si radi komplicirajo življenje. 

 

Konec koncev bo pa še najboljša varianta, da se odseli s tistih brd dol v dolino 😂

 

pred 4 minutami je Bini napisal:

Ali pa v štartu malo manj otrok narediš kot ti jih je župnik zapovedal.... 😁🫣😉

 

 

A bi vidva rada kakšno lopato srečala?

 

Leta 2026 je mogoče nekaj izbire, nikakor pa ne ogromno. 

Leta 2023, ko smo pa mi iskali, sta bila pa na izbiro samo dva, ki sta vsaj približno ustrezala našim zahtevam in željam, pa še tu je bilo treba sprejeti precej kompromisov. Ta dva sta bila pa Ford Tourneo Connect L2 AWD in VW Caddy 5 Maxi 2.0 TDI 4M - v bistvu enaki vozili, ki prideta z istega tekočega traku...

 

 

Kar se pa otrok tiče - župnik zapovedal? Mi župnika nimamo že kakšnih 35 let, tudi sosednje župnišče je prazno že ... ... niti ne vem koliko časa, naša župnija pa je ukinjena in mislim, da sosednja tudi. Prvo župnišče je skoraj 20 km daleč - pa še to je nek kaštron, hoče biti nek pesnik, tako da z njim nimam kaj dosti stika, se pa vztrajno trudim, da bi ga imel še manj...

Mi je pa zanimivo, kako me takoj vsi v cerkev podijo, ko zvejo, da imam kakšnega otroka več, kot si ljudje mislijo, da bi jih moral imeti. Pa kaj koji kurac koga motijo moji otroci? Se jaz komu utikam, da je slab jebač, ker ima samo enega ali dva otroka? Z ženo sva si že v štartu želela malo več otrok, zato sva že hišo pri obnovi oblikovala tako, da je temu primerna. In kaj koji kurac koga briga, zakaj sva se odločila za šest otrok? In koji kurac si ti, @Bini, da boš pa ti določal, koliko otrok bi že v štartu bilo pravilno, da bi jih imel? Z ženo se raje jebeva v postelji, kot pa da bi se jebala preko odvetnikov za ločitev. Je to problem? In, če bi se z ženo prej srečala, bi imela tudi sedmega otroka. Je to problem? Saj jih ne rihtaš ti, saj jih ne financiraš ti, kaj koji kurac te briga, koliko jih imam? Pa če bi jih imel 12, kaj te briga. Tudi jaz se ne utikam, ko ljudje cucke nosijo v torbah in jih vozijo v vozičkih. In sem tiho, čeprav me moti, ko ljudje s psi gredo v trgovske centre. Če jim je to všeč, naj pa imajo pse namesto otrok. In ti, @Bini, si očitno veliko v cerkvi, ker veš, koliko otrok župnik zapoveduje. Začni jih delat, da ne boš končal v peklu. Pa pohiti k spovedi, da te prej ne srečam, pa boš pred svetim Petrom prej kot se boš spravil z Bogom...

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 26 minutami je Slivka napisal:

 

 

 

A bi vidva rada kakšno lopato srečala?

 

Leta 2026 je mogoče nekaj izbire, nikakor pa ne ogromno. 

Leta 2023, ko smo pa mi iskali, sta bila pa na izbiro samo dva, ki sta vsaj približno ustrezala našim zahtevam in željam, pa še tu je bilo treba sprejeti precej kompromisov. Ta dva sta bila pa Ford Tourneo Connect L2 AWD in VW Caddy 5 Maxi 2.0 TDI 4M - v bistvu enaki vozili, ki prideta z istega tekočega traku...

 

 

Kar se pa otrok tiče - župnik zapovedal? Mi župnika nimamo že kakšnih 35 let, tudi sosednje župnišče je prazno že ... ... niti ne vem koliko časa, naša župnija pa je ukinjena in mislim, da sosednja tudi. Prvo župnišče je skoraj 20 km daleč - pa še to je nek kaštron, hoče biti nek pesnik, tako da z njim nimam kaj dosti stika, se pa vztrajno trudim, da bi ga imel še manj...

Mi je pa zanimivo, kako me takoj vsi v cerkev podijo, ko zvejo, da imam kakšnega otroka več, kot si ljudje mislijo, da bi jih moral imeti. Pa kaj koji kurac koga motijo moji otroci? Se jaz komu utikam, da je slab jebač, ker ima samo enega ali dva otroka? Z ženo sva si že v štartu želela malo več otrok, zato sva že hišo pri obnovi oblikovala tako, da je temu primerna. In kaj koji kurac koga briga, zakaj sva se odločila za šest otrok? In koji kurac si ti, @Bini, da boš pa ti določal, koliko otrok bi že v štartu bilo pravilno, da bi jih imel? Z ženo se raje jebeva v postelji, kot pa da bi se jebala preko odvetnikov za ločitev. Je to problem? In, če bi se z ženo prej srečala, bi imela tudi sedmega otroka. Je to problem? Saj jih ne rihtaš ti, saj jih ne financiraš ti, kaj koji kurac te briga, koliko jih imam? Pa če bi jih imel 12, kaj te briga. Tudi jaz se ne utikam, ko ljudje cucke nosijo v torbah in jih vozijo v vozičkih. In sem tiho, čeprav me moti, ko ljudje s psi gredo v trgovske centre. Če jim je to všeč, naj pa imajo pse namesto otrok. In ti, @Bini, si očitno veliko v cerkvi, ker veš, koliko otrok župnik zapoveduje. Začni jih delat, da ne boš končal v peklu. Pa pohiti k spovedi, da te prej ne srečam, pa boš pred svetim Petrom prej kot se boš spravil z Bogom...

Tole kar bom napisal mislim pa zelo resno! 

Se ti iskreno opravičujem, da si moj zapis tako resno vzel, saj smo se par postov hecali pa sem samo v šali dodal tisto bedarijo, oprosti za neslano šalo.... 😥

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Se ti iskreno opravičujem, da si moj zapis tako resno vzel, saj smo se par postov hecali pa sem samo v šali dodal tisto bedarijo, oprosti za neslano šalo.... 😥

 

Ja nič, z lopato te bo nalomil pa bo... jaz ga tud občasno ujezim pa mi pol neki časa z lopato grozi - ampak drugač se pa kar dobr razumeva (le takrat ko se ne, ampak to je druga zgodba).

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

Tole kar bom napisal mislim pa zelo resno! 

Se ti iskreno opravičujem, da si moj zapis tako resno vzel, saj smo se par postov hecali pa sem samo v šali dodal tisto bedarijo, oprosti za neslano šalo.... 😥

 

Jah, saj veš, kako je: vsakemu je kakšna stvar sveta in pri njej ne pozna šale...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Otroci so naš vse!

 

Vidim,da ste zreli fantje (ne bom tukaj sebe štel...o meni naj drugi sodijo).

Bini,kolikor sem ga spoznal,je v redu dečko,sigurno ni želel nič slabega...ima pa sedaj še več plus-točk,ker redki so tisti,ki se znajo opravičiti!

Vsa čast.

 

@Bini...a imaš mogoče posran štedilnik?😂🤣 

 

(on že ve😄)

Napisano
pred 23 urami je skritikrt napisal:

Otroci so naš vse!

 

Vidim,da ste zreli fantje (ne bom tukaj sebe štel...o meni naj drugi sodijo).

Bini,kolikor sem ga spoznal,je v redu dečko,sigurno ni želel nič slabega...ima pa sedaj še več plus-točk,ker redki so tisti,ki se znajo opravičiti!

Vsa čast.

 

@Bini...a imaš mogoče posran štedilnik?😂🤣 

 

(on že ve😄)

Pozabmo.... 

Novo leto se je pričelo in bodimo optimistično pozitivni kolikor se le da... :nevem:

Hvala ti za podporo in razumevanje 🤗🙂

 

Ps, bom poskusil biti letos bolj resen pa ne zaradi "lopate" 😁

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Napisano
pred 10 urami je Bini napisal:

Ps, bom poskusil biti letos bolj resen pa ne zaradi "lopate" 😁

 

Jaz pa ne, mam dost zategnjencev drugod v življenju.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Za tak zločin bi morala najmanj ZDA uleteti in jih odpeljati v New york, kakšni norci 😜

 

WWW.24UR.COM

Dopoldan je na poledenelem hotelskem parkirišču v Lipici driftalo več italijanskih vozil. Policisti so po prijavi izsledili štiri državljane Italije in jim izdali globo, ki so jo kršitelji poravnali na kraju.

 

 

 

 

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

... in pol so šli s parkirišča in so driftali po cestah... :nevem: 

 

 

33112_1.png

Napisano

Op(l)el?

 

WWW.ZURNAL24.SI

Mehanik, ki redno objavlja na družbenih omrežjih, sledi pa mu na tisoče ljudi, je bil jasen in povedal...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Tudi v Vectri je bil ta motor. Sem ga vozil in za tisti čas je bil kar poskočen in vzdržljiv. Sem naredil 380km pa mu še ni nič manjkal.... 🤗😉

Napisano

Hehe, reciklaža deset let starega članka. Samo iz naslova so trideset spremenili v štirideset. 

 

Navedba, da ni imel posebnih gum. Je imel ježevke gor, ker je ni gume, ki bi imela oprijem na ledu na taki strmini.

33112_1.png

Napisano

A si mal zamešal z BMWji? 😀

The ability to speak does not make you intelligent.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.