Mraušk Mčk Napisano sreda ob 12:25 Prijavi Napisano sreda ob 12:25 Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več. 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Z M A J Napisano sreda ob 14:34 Avtor Prijavi Napisano sreda ob 14:34 S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Z M A J Napisano pred 10 urami Avtor Prijavi Napisano pred 10 urami Moj planinski mentor, hiperaktivni možak https://slovenskenovice.delo.si/novice/slovenija/pri-102-letih-tankist-franc-ze-cetrtic-bos-na-vrh-hriba-foto Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
godlike Napisano pred 1 uro Prijavi Napisano pred 1 uro dne 22. 6. 2026 ob 19:02 je skritikrt napisal: Ker ni vode! Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave. Citiraj
skritikrt Napisano pred 39 minutami Prijavi Napisano pred 39 minutami pred 45 minutami je godlike napisal: Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave. Moraš vse komentarje brati,pa boš zaštekal😄😉 Citiraj
godlike Napisano pred 25 minutami Prijavi Napisano pred 25 minutami Razumem. Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉 Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.