Mraušk Mčk Napisano sreda ob 12:25 Prijavi Napisano sreda ob 12:25 Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več. 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Z M A J Napisano sreda ob 14:34 Avtor Prijavi Napisano sreda ob 14:34 S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Z M A J Napisano pred 11 urami Avtor Prijavi Napisano pred 11 urami Moj planinski mentor, hiperaktivni možak https://slovenskenovice.delo.si/novice/slovenija/pri-102-letih-tankist-franc-ze-cetrtic-bos-na-vrh-hriba-foto Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
godlike Napisano pred 2 urama Prijavi Napisano pred 2 urama dne 22. 6. 2026 ob 19:02 je skritikrt napisal: Ker ni vode! Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave. Citiraj
skritikrt Napisano pred 1 uro Prijavi Napisano pred 1 uro pred 45 minutami je godlike napisal: Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave. Moraš vse komentarje brati,pa boš zaštekal😄😉 Citiraj
godlike Napisano pred 1 uro Prijavi Napisano pred 1 uro Razumem. Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉 Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.