Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kaj pa tole? :D 

 

 

 

Pred eno uro je TiEn napisal:

@Bini tole ni zanimiv oglas? 🤔

 

Sem premaknil ... 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

😍

WWW.ALFISTICREW.COM

In today’s article, we are bringing you something special – Alfa Romeo Giulia Manhart, the most powerful Giulia...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Znani so rezultati, vozniki katerih znamk avtomobilov naj bi bili v povprečju najbolj inteligentni.


 

;)

 

 

image.png

  • Všeč 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Znani so rezultati, vozniki katerih znamk avtomobilov naj bi bili v povprečju najbolj inteligentni.


 

;)

 

 

image.png

Povprečje. 🤔 Se mi dozdeva, kdo tele naše Mazde dol vleče ... ima kar dve Mazdi, ki sta enake barve, pa nista beli, ena je zastarela, druga pa premijska.🤣

Popravljeno od Janez007
  • Haha 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Znani so rezultati, vozniki katerih znamk avtomobilov naj bi bili v povprečju najbolj inteligentni.


 

;)

 

 

image.png

Kakšne neumnosti si vse se zmislijo. Pa sem mislil, da sem videl že vse. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Povprečje. 🤔 Mal se mi zdi, kdo tele naše Mazde dol vleče ... ima kar dve Mazdi, ki nista beli, ena je zastarela, druga pa premijska.🤣

 

Pa sej nisi mel tistega v mislih, ki je napisal, da so vsi necepljeni z nizkim IQ-jem? Ker to bi bilo natolcevanje. 🤪

 

Moram pa rečt, da ob takih neznanstvenih "saj ni res pa je" raziskavah lepo zabavam. Mi je pa čudno, da niso izpostavili dejstva, da je povprečen IQ 100 in da so torej vsi teli vozniki v povprečju z nižjim IQ-jem kot je sredina v populaciji. Se pravi tisti z visokim IQ-jem gonijo bicikle okrog parlamenta, groteskno smešno izgledajo na el. skirojih, ali pa se udeležujejo seans uporabe mobilnih telefonov na bus in vlak linijah javnega prevoza.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Pa sej nisi mel tistega v mislih, ki je napisal, da so vsi necepljeni z nizkim IQ-jem? Ker to bi bilo natolcevanje. 🤪

 

Moram pa rečt, da ob takih neznanstvenih "saj ni res pa je" raziskavah lepo zabavam. Mi je pa čudno, da niso izpostavili dejstva, da je povprečen IQ 100 in da so torej vsi teli vozniki v povprečju z nižjim IQ-jem kot je sredina v populaciji. Se pravi tisti z visokim IQ-jem gonijo bicikle okrog parlamenta, groteskno smešno izgledajo na el. skirojih, ali pa se udeležujejo seans uporabe mobilnih telefonov na bus in vlak linijah javnega prevoza.

Bo res tako. Pa taki modeli trenutno v parlamentu sedijo, pa kao nekaj  vladajo, v resnici pa ne vedo, kaj bi sami s seboj. 

Še tej bociklisti z visokim IQ-jem bi jih najraje kam poslali pa ne smejo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kdo ma pa pol visok IQ, da spravi povprečje na 100? Biciklist torej po tvoje tudi ne. A tisti, ki niso sposobni, da bi naredili izpita za avto (dvomim, da majo visok IQ). Smešne kreature na e-skirojih, fejst dvomim. Taksisiti, ki jim je ime gospod Franci ali pa gospod Felipe bi rekel, da sigurno ne.

 

Otroci še ne, ostareli tudi dvomim, da so še dovolj nabrušeni za podirat IQ rekorde. Pijančki pri katerih se preostali dve možganski celici borita za tretje mesto verjetno tud ne.

 

Torej kdo vleče navzgor nas voznike, ki smo inteligenčno podhranjeni?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mikstone po moje tudi piše pravljice po naročilu. Verjetno je dosti vsega res a žal ne verjamem več vsemu kar nekdo napiše


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni mečejo katalizatorje preč, drugi pa jih kradejo ... 🙃 😃

 

To pa zato, ker je na celem svetu platine zelo malo (vsega nekaj tisoč ton), v glavnem se za nove potrebe zato uporablja reciklirana.

image.png

SIOL.NET

Novomeški policisti so v zadnjem letu dni obravnavali 17 tatvin katalizatorjev iz osebnih avtomobilov. Storilci so katalizatorje kradli predvsem v nočnem času iz vozil na parkiriščih pred stanovanjskimi...

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak pogumni pa so.

 

Da se lotiš žagat izpuh ponoči pred stanovanjskim blokom...

 

Ponoči je vse tiho, žaganje izpuha hrupno, v bloku pa cela četica potencialnih očividcev. In ko začne ponoči pred blokom ropotat, lahko pričakuješ vsaj enega, ki bo vstal in prišel skozi okno kričat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.ZURNAL24.SI

Veliko držav se je radikalno podalo na pot elektromobilnosti in bodo do leta 2035 prepovedale...

Zanimivo in že znano.... :nevem:🥴

 

 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.