Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 37 minutami je Alex napisal:

Mimogrede: Bogi Petrol. Revčki imajo izgubo in ubogi delničarji tudi. Toliko o solidarnosti do navadnega človeka. Navadni vojni dobičkarji. 😡

 

Ja, ampak Alex a se ti res ne spomniš kako si bil en glavnih zagovornikov deregulacije goriv pod Janšistično oblastjo? Pa smo ti lepo rekli, da je to poligon, kako bodo cene na račun marž in njihovih zaslužkov dvignili. Ti pa si nas podučeval, da bodo cene padle. Si vse to pozabil?

 

Saj veš kako si je Vizjak celo zakreditiral, da je kupil delnice Petrola pred deregulacijo in zraven trdil, da ni imel notranjih informacij. Vsak pameten se vpraša, kakšen idiot šele moraš bit, da vzameš kredit za delnice za katere nimaš notranjih informacij. V glavnem v Petrol je SDS lepo infiltriral kar nekaj svojih ljudi v nadzorni svet ter s tem tudi kupil poslušnost direktorice Nade Drobne Popovič, ki ji je drugače grozila odpoved.

 

Predsednik NS je recimo po novem Janez Žlak iz krogov SDS, potem Aleksander Zupančič, ki je bil pred imenovanjem celo vodja kabineta Andreja Vizjaka 😂 ...

 

In zdaj ta Petrol, kjer poslušna direktorica jebe nas državljane, da ji nismo plačevali marže, ki so si jih zamislili. Teli kriminalci zdaj tožijo državo, ker jim ni omogočila predvidenega vojnega dobičkarstva ter enormne zaslužke in bogate dividende za lastnike delnic. Če ne bi Janša in Vizjak mešetarili bi ostala regulacija in se nihče od teh ne bi mogel pritoževat. Tako pa je bilo obdobje deregulacije in zdaj, kljub temu, da so šli nazakj na regulativni model, ki je bil v veljavi pred deregulacijo pa tele eskapade. Se pravi tožit državo, ker dobiček ni tako visok kot so si ga predstavljali delničarji in člani SDS.

 

Se pravi je želja pobrat naš denar od tam al pa bi ga pobrali pri višjih cenah goriv (kar spet plačamo potrošniki direktno), če ne bi Holob spet uvedel regulacijo in omejil maržo na 10 centov. A kolk bi bila višja cena je čisto enostavno preverit in to je tolk kot je danes cena na AC. Se pravi na 10 centov še cca 25 centov zraven in za to razliko zdaj hočejo nenasitni požeruhi ravbat sistem.

 

Mislim, še mal pa bom Jaz podprl Kordiša in Mesca naj lepo nacionalizirata Petrol in vso energetiko, ker tol je res že vse zglajzalo.

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je nekdo "modre krvi", a to še ne pomeni, da je "moder"...

 

SIOL.NET

Na božični dan so se člani kraljeve družine prvič v odsotnosti njenega veličanstva, pokojne kraljice, na letnem božičnem sprehodu podružili z...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pustmo kontekst, samo to dejansko deluje. V mladih letih sem eno zimo decembra in januarja prodajal srečke in je blo kar lepo okol nule. Če stojiš na mrzlih tleh te zelo hitro zazebe v noge. Zato lepo časopis na tla al pa karton in je razlika ogromna.

 

Je pa pri njemu nekja drugega mnogo bolj bizarno, da ne rečem raje sprevrženo... tale je spolni kriminalc in bi ga bilo bolje sploh ne omenjat v medijih, razen ko bi ga obravnavali na sodišču.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spomnim se, kako je v srednji šoli profesor fizike dejal, da je zrak odličen toplotni izolator. Seveda, če je zrak ujet v majhnih prostorčkih (po možnosti čim manjših) in ne more prehajati ven-noter. In med listi časopisa ali v kartonu je zrak ujet.

 

Karton, kartonska plošča, celulozna,lepenka

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi povprečen slovenski avto bil vreden 10.000 $, potem vsi v Sloveniji vozimo kolekcijo avtov vredno samo 2 x toliko, kot je vredna sultanova. 🙃 😏

 

Moja (družinska) kolekcija je vredna kar 0,0007% sultanove. 😀

 
SPYSCAPE.COM

The Sultan of Brunei’s Unbelievable Car Collection

 

 

In kje živi ta revež? 🤣

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Janez007 napisal:

Če bi povprečen slovenski avto bil vreden 10.000 $, potem vsi v Sloveniji vozimo kolekcijo avtov vredno samo 2 x toliko, kot je vredna sultanova. 🙃 😏

 

Moja (družinska) kolekcija je vredna kar 0,0007% sultanove. 😀

 
SPYSCAPE.COM

The Sultan of Brunei’s Unbelievable Car Collection

 

 

In kje živi ta revež? 🤣

image.png

In to med samimi reveži okol na okol.....☹️🥴

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da je veliko takih, ki imajo 5,3 milijona evrov in hodijo na počitnice po kampih. Ampak za reklamo na razstavi v Düsseldorfu je pa dober. Od prikazanega pa ni prav veliko osupljivega, razen mogoče za koga slučajno tisti avto spodaj v boksu...

 

 

 

SIOL.NET

Vrhunec karavaninga je vsako leto razstava v Düsseldorfu, kjer je letos izstopal Volknerjev bivalnik z integriranim ferrarijem la ferrari in ceno...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Dvomim, da je veliko takih, ki imajo 5,3 milijona evrov in hodijo na počitnice po kampih. Ampak za reklamo na razstavi v Düsseldorfu je pa dober. Od prikazanega pa ni prav veliko osupljivega, razen mogoče za koga slučajno tisti avto spodaj v boksu...

 

 

 

SIOL.NET

Vrhunec karavaninga je vsako leto razstava v Düsseldorfu, kjer je letos izstopal Volknerjev bivalnik z integriranim ferrarijem la ferrari in ceno...

 

Človeška neumnost nima meja.... 😟

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. 🤔

RACUNALNISKE-NOVICE.COM

Cilj enotedenskega potovanja je bilo testiranje nove vrste nefosilnega goriva podjetja Coryton.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vse bolj na glas se govori, da popolna elektrifikacija ni možna. Tako, da bo vse bolj šlo v nek hibridni sistem električnih in ICE vozil ter, da se bo ta prehod precej podaljšal, če se ne bodo vmes kej revolucionarnega spomnili.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni Mazda, ampak en drug stroj. :) Ena slikca njegovega obiska iz 2006, ko se je usedel v otroški foteljček ter užival v irski kavi.

 

image.png

 

WWW.DELO.SI

Tovarno je zapustil zadnji model boeing 747, ki ga je razvil ameriški Slovenec Joe Sutter.

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Slivka napisal:

Ja, kaj je pa to tako čudnega. Primorci hodimo pa v Italijo po Radensko in Union, ker sta tam cenejša kot v Sloveniji. Pa razumi, če moreš...

Jaz grem še po marsikaj drugega do stare gorice, se mi ful splača ;)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. 

WWW.ZURNAL24.SI

V okviru PRIMA testa križancev C-SUV segmenta smo primerjali tudi stroške, ki čakajo njihove prihodnje...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cepci!

 

Mene ne moti, če to kdo spremlja. Nimam nič takega, da bi mi bilo nerodno, če kdo to prebere. Verjamem pa, da obstajajo ljudje, ki imajo kaj za skriti - in tistih zdaj ne bodo smeli preverjati. In kako naj jih potem odkrijejo? In pravnomočno obsodijo?

 

Cepci!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Slivka napisal:

Cepci!

 

Mene ne moti, če to kdo spremlja. Nimam nič takega, da bi mi bilo nerodno, če kdo to prebere. Verjamem pa, da obstajajo ljudje, ki imajo kaj za skriti - in tistih zdaj ne bodo smeli preverjati. In kako naj jih potem odkrijejo? In pravnomočno obsodijo?

 

Cepci!

Samo na radar hitrosti nas lahko še lovijo,velike ribe se jim pa smejijo.....:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.