Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

zgoraj desno v brskalniku ima? me?ik batn 'translate' ;)

 

Ne najdem. sramezljiv

 

Tam so samo teli:

- "Prika?i zaznamke"

- "Prika?i napredek prenosov v teku"

- "Prika?i zgodovino"

- "Prika?i stranske vrstice"

- "Odpri meni", kjer je nekaj vrstic, nikjer pa "translate"...

 

Mogo?e zato, ker uporabljam "ognjeno lisico"? sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne najdem. sramezljiv

 

Tam so samo teli:

- "Prika?i zaznamke"

- "Prika?i napredek prenosov v teku"

- "Prika?i zgodovino"

- "Prika?i stranske vrstice"

- "Odpri meni", kjer je nekaj vrstic, nikjer pa "translate"...

 

Mogo?e zato, ker uporabljam "ognjeno lisico"? sramezljiv

Mozno ker ti krom sam ponudi, ampak bi moral nekje najti tudi tam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno poteka ... ne vem mogo?e pa trojko razkrijejo poleg koncepta, ki je na odru

 

http://www.ustream.tv/MazdaLIVE?mi_u=0026653051

 

 

U: Meh ... <_<  ker ni bilo ni? pametnega na prezentaciji prilagam sliko Mazdinega salona iz Omi?a.

post-9520-0-02669000-1522268649_thumb.jpg

vir:FB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Un butalc od Bojana ?lendra spet dokazuje kak?en idiot je. Najprej razlaga kako nas bo vse nau?il kozjih molitvic tako kot je neko? to po?el v agenciji RS za varnost prometa, kjer je ugotovil, da z opozarjanjem in usmerjanjem voznikov niso dosegli dosti in ?ele, ko so za?eli drasti?no pove?evati kazni je zaleglo. O?itno je pozabil zakaj je moral oditi in kako so po doma?ijsko (ne)preverjali delovanje avto ?ol.

 

Ta norec nam zdaj grozi, da bo kaznoval vse, ki uporabljamo avtomobile in da bo o?itno naredil vse, da bo tako drago, da se nam ne bo spla?alo ve? imet avtomobila. Idiot je ugotovil, da do 2km je treba pe?, do 5km s kolesom in do 20km z elektri?nim kolesom. ?e tega idiota ne bo nekdo resno ustavil se bomo vrnili 100 let v preteklost, kjer so samo bogata?i imeli dostop do avtomobilov, vsi ostali bomo pa kot Kitajci pred 30 leti - vsi na biciklih pa al je minus in sneg zuni al pa pripeka kot pri norcih.

 

https://www.dnevnik.si/1042818942/slovenija/uporaba-osebnega-avtomobila-lahko-postane-draga

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni samo on idiot. Idioti smo mi vsi ki pristajamo na svet kjer nam elite (politi?ne in mafijske) diktirajo kako bomo ?iveli da nas bodo la?je molzli. Zahod ?e na veliko prodaja idejo o nelastni?kih avtih (avtov naj se ?e v bli?nji prihodnosti sploh ne bo dalo kupit, lahko jih bo? samo najel) je del tega molznega sistema, pomeni samo to, da nas bodo lahko obirali do nezavesti.

Na ta na?in neko? ne bomo mogli kupit ?lic, lahko jih bomo najeli ker pa? brez hrane ne moremo. Pa folk se bo dalo na ta na?in krasno kontrolirat. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj imajo ideje, ja.

 

Koliko krat sem ?e rekel, da bi in?inirjem in oblikovalcem vozil za kazen dal, da tri leta uporabljajo in servisirajo to, kar so narisali. naslednjega bi zagotovo narisali druga?e...

 

Tako tudi najemanje vozil. "Izumitelju" te ideje bi za kazen dal sobo pri meni v mansardi, pa naj tri leta hodi v 30 km oddaljeno slu?bo zgolj z najemanjev vozil in avtobusom. Bi mu hitro spremenil vero...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka... gre BTjka tudi lahko takole?  :zvizga:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2J_LNZ6m0u0

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo do?akala starost 35 let in ustrezne predelave... Hja, potem mogo?e bi...

 

Samo takole predelane v Sloveniji ne homologira? ma niti ?e si tast predsednika Zdru?enih dr?av Amerike... Kar pa zame ne pride v po?tev. Jaz potrebujem tudi za prevoze po cesti, kar pomeni, da mora biti vse homologirano in registrirano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.